PDA

View Full Version : Тълкуване на сънища



tonie__
05-25-2010, 07:41
Скоро сънувах (общо взето) как едно момче от класа изневерява на приятелката си с мен.Тази вечер сънувах как друго момче изневерява на приятелката си с мен.Първата двойка се разделиха ден-два преди това,втората са още заедно,но нито познавам лично момчето,нито с момичето сме се чували през последните месеци(включително не съм и гледала фейсбука).Според една приятелка сънувам,че момчетата са изневерявали на гаджетата си(първото не казва нищо по темата,с второто нямам контакт).Някой може ли да ми тълкува тея сънища,защото ми става хииипер интересно как така сънувам все вдойки,взе е замесен секс по някакъв начин и изневеряват с мен :shock:


*първото момче го харесвам чисто приятелски,втория не го познавам,но все пак не ме кефи външно.

Nakadah
05-25-2010, 07:50
Аз в такива неща не вярвам, но ще се опитам да ти помогна... На скоро скъса с момчето което сте ходили 2 год? Повече? И ти беше много гадно... Нали? Не знам защо е скъсал с тебе, ти сигурно знаеш, но ме натяква на мисълта че е имало замесено др момиче.. Прекалено много мислиш над това, и за това сънуваш как и др момичета биват наранени(или близко до това)...

Ма нищо не разбра, нали? :lol:

На кратко: Всичко е в главата ти...

tonie__
05-25-2010, 07:53
разбрах те.прав си,само без момичето-поне се надявам да е нямало друго момиче :D

иначе и не вярвам принципно,обаче ми направи впечатление как се повтарят тея сънища.

а това,че всичко е в главата ми-така е,обаче се чудя подсъзнанието ми какво иска да ми каже/покаже 8-)

Nakadah
05-25-2010, 07:55
И аз като си купих Audi-то сънувах че някой го краде в продължение на месец, а сега даже го държа отключено...

Споко... Твоето подсъзнание си ти...

tonie__
05-25-2010, 07:57
май ще трябва да си намеря приятел 8-)

Callisto
05-25-2010, 19:56
Аз пък непрекъснато сънувам кошмари как гаджето ми ми изневерява, как аз изневерявам и като се сабудя не съм сигурна кое е реалност и кое не и ми е адски гадно. Радвам се, че поне с моя се обичаме и нито аз бих му изневерила нито той на мен...то и няма кога, понеже живеем заедно и от даскало право в нас и после заедно вънка и вечерта се прибираме да спим. :D

gia_sena_mono
05-25-2010, 20:05
Не знам какво да те посъветвам. Аз напоследък сънувам някакви несвързани неща и детайли от тях се случват на следващия ден. :shock:

Nakadah
05-25-2010, 21:12
Не знам какво да те посъветвам. Аз напоследък сънувам някакви несвързани неща и детайли от тях се случват на следващия ден. :shock:

И на мене ми се е случвало това :lol: Ма споко, нито аз имам дарба, нито ти :)

gia_sena_mono
05-25-2010, 21:19
Не казвам, че смятам това за дарба - странно е!
Има периоди, в които не помня сънищата си, има и други такива, от които помня всеки един детайл. Дори ми се е случвало и най-малкото и незначително нещо от деня или от мислите ми през деня, да го сънувам.