PDA

View Full Version : и така нататък..



ro6lio
05-25-2010, 10:05
Имам чуствтото че главата ми ще гръмне.Скъсах с приятелката си от 1 седмица и оня ден излизах с най добрата и приятелка...според мен беше ни приятно целувахме се и така..аз харесвам това момиче изглежда и тя мен но като се прибрахме в скайп тя ми каза "немога да и сторя това" и ми каза че бившата ми имала още чуства към мен и плакла за мен понеже не съм я поздравявъл (ем кво да напрая????като причинатата не съм аз,немога да бъда приятел с момиче с което съм бил ) и незнам почуствах се тъпо.Интересно ми е ако я целуна (понеже разбрах че още има чуства към мен /бившата/)когато я срещна (без думи нищо) просто ей така какво ще стане.Щото и на мен не ми беше мн хубаво и до край неисках да късаме ама...
Пък от друга страна няква на 14 постоянно ми пише и изка да излизаме ..била ме обичала :shock: дайте някъв съвет неискам да наравам това момиченце щото май наистина ме харесва много :o (познавам я от 1 седмица) (не ми е присъщо да наранявам някого-който не ми е сторил нищо)


моля без отговори които са глупави или не по темата

ПС:Знам че това с най-добрата и приятелка е подло...но след като сме скъсали какъв е проблемаа??

вие сте :?

DesireToFire
05-25-2010, 10:08
Ти на колко си? А и аз не бих причинила нещо подобно на приятелка, още по-малко когато даже плаче за въпросното момче.

ro6lio
05-25-2010, 10:18
на 18 съм ....не ми стана ясно що ми задаваш този въпрос ,но както и да е
мерси за отговора

YouDontKnowMe
05-25-2010, 10:18
Абе имам някакво странно чувство , че вие , хората с "проблемите", сте си едно затворено общество, познавате се лично, ама тук във форума се подвизавате с различни никнеймове и разказвате една и съща исторя. Направо ме вкарвате в разни сапунки.
Ей таз 14 годишната^ - със сигурност има подобна история във форума от последните дни , ама от женската страна. Да не говорим за т'ва с "бфф и бивши гаджета" .

Така, според мен трябва да се събереш с тази която харесваш най-много, или евентуално имаш чувства към нея. Дали с бившата, дали с нейното "бфф" (убийствено звучи :D:D:D бфффф) - просто "послушай сърцето си".

justonegirlwithonehope
05-25-2010, 10:25
Защо мамка му не оставиш и трите и не се опиташ да устроиш малко по малко живота си.Все пак си на 18, би следвало че имаш малко по-зряло виждане над нещата, от 14 годишните.Намери си приятелка на твоите години, с която да си повечко време и ги остави тези връзки за по седмица.А и не можах да разбера, защо не можеш да си приятел с момиче, с което си бил ? Да, понякога наистина не се получава, в зависимост от характера на момичето, от това как сте се разделили, какви са били отношенията ви по време на връзката, но все пак в повечето случаи се получава. (:

ro6lio
05-25-2010, 10:25
то ако ставаше дума иоъдонкноу хаха на български :D ...
щях да бъда с бфф както ти викаш :-D ама проблема е че тя неиска да е с мен точно зареди бившата ..аи тук всичко се разбира кой с коя ,кога ....за мен не е проблем ... ама нали ти казвам тя неще :)


ем джъст :D немога да бъда приятел с нея като знам че съм дал всичко от себе си а тя не го е оценила

YouDontKnowMe
05-25-2010, 10:32
Ами промий мозъка на бффто, кажи й , че приятелката й е неблагодарница, че не си струва, и че ако са истински фр ( :D :D ) бившата ти няма да се цупи.

justonegirlwithonehope
05-25-2010, 10:35
Аха, за една седмица, колкото като гледам траят повечето ти връзки можеш да дадеш всичко от себе си, така ли ? :shock:

ПП: Не, че се заяждам или нещо, но просто за мен е необяснимо и лично аз не мога да повярвам, че си на 18, а се вкарваш в мощните филми брат.

ro6lio
05-25-2010, 10:48
не разбираш ме погрешно с бившата ми бях 3 месеца и мисля че да дадох всичко от себе си ... има предвид че от 1 седмица познавам това 14 г момиче.. :grin:

justonegirlwithonehope
05-25-2010, 10:50
Може и в мен да е грешката, извинявам се. :)

Vanish
05-25-2010, 10:58
баси яката песен слушам!

по темата: прода'ам арпаджиГ, ня'уй иска ли да купи?

Fortkn0x
05-25-2010, 12:04
баси яката песен слушам!

по темата: прода'ам арпаджиГ, ня'уй иска ли да купи?

Тва ме уби,по-тъп отговор не бях чел... :lol: :lol: :lol: :shock:

mArMaLaDkA
05-25-2010, 12:18
и от какъв зор ще целуваш бившата си? На девойката не й е лесно и без това, с тая целувка съвсем ще я объркаш.
Презадоволен си, много момичета те харесват и вече само се чудиш каква тъпотия да сториш.

И все пак ми е безкрайно интересно коя би ти се вързала на лапешкия акъл.

DesireToFire
05-25-2010, 13:13
на 18 съм ....не ми стана ясно що ми задаваш този въпрос ,но както и да е
мерси за отговора

Питах те за годините, заради "няква на 14" и че я наричаш момиченце. Интересно ми беше колко толкова си по-голям 8-) Успех, но наистина ще е много трудно, защото на тези години това в нейните очи ще изглежда като най-голямото възможно предателство.

DesireToFire
05-25-2010, 13:14
на 18 съм ....не ми стана ясно що ми задаваш този въпрос ,но както и да е
мерси за отговора

Питах те за годините, заради "няква на 14" и че я наричаш момиченце. Интересно ми беше колко толкова си по-голям 8-) Успех, но наистина ще е много трудно, защото на тези години това в нейните очи ще изглежда като най-голямото възможно предателство.

MaLkaTa_LaDy
05-25-2010, 19:37
Супер глупава е идеята, че не можеш да бъдеш приятел на бившата си. Да не я поздравяваш - още по тъпо. Да я целуваш?! Падна някъде мнооого надолу. По-добре си намери някоя друга, на която да даваш "всичко от себе си" за още три месеца. Така няма да я бъде.

fenastz
05-25-2010, 20:01
:razz: да ти имам проблемите...

BgHtH
05-25-2010, 21:37
14 годишната я отсвири,на тая възраст само проблеми ще видиш от нея.Какво ти пречи да поздравяваш момичето дала ти е 3 хубави месеца поне 1 здравей заслужава,а това че е плакала не мисля че значи че иска да се хванете отново - ти трябва да си прецениш! Пък и вече си имал връзка с тва момиче,що да се връщаш пак,проучи какво е положението и хвани приятелката 8-).

ro6lio
05-26-2010, 12:27
ами приятелката и мн ми харесва...но неиска да ходим зареди бившата ми ..,онзи ден излиахме както казах целувахме се малко ,,щом е излязла с мен значи има нещо нали?или греша...
дали имам шанс... :)

KpucmuHa
05-26-2010, 12:41
ти па си ебати пича :lol:
късаш с гаджето си и айде с после с нейна приятелка... :lol: :lol:
и двете не ги заслужаваш

Eliii
05-26-2010, 13:07
А Божее !! :lol:
Тоя па... :razz:

1. Не можеш едно "Здрасти" да кажеш на момичето, с което си прекарал три месесца, но можеш да и пуснеш език - ей така, без нищо. И ква ти е целта? Да я объркаш? Да и дадеш нови надежди? Да я накараш да страда?
2. Една седмица след като сте скъсали да искаш да тръгнеш с най-добрата и приятелка и да се чудиш къв е проблема. Проблема, пич, е, че след като са бфф си споделят (почти) всичко и на бившата ти ще и стане супер гадно постоянно да слуша за теб и да ви вижда заедно, след като още има чувства към теб. А приятелката и вероятно държи на нея и не иска да я нарани.
3. На оная малката спокойно можеш да и биеш шута. Не знае значението на тия думи ("Обичам те")...
4. На 18 си, мамка му, дръж се малко по-зряло !!

BloomF
05-26-2010, 13:10
ПС:Знам че това с най-добрата и приятелка е подло...но след като сме скъсали какъв е проблемаа??

Проблема е голям! И той не толкова в теб, колкото в 'приятелката й'.. Господи как ги мразя такива!!

Колкото до тебе: хващай се с тая, към която имаш чувства/ако знаеш към коя имаш де../.

nimfernal
05-26-2010, 14:12
Изведи ги и трите заедно и ги остави да се избият.Която оцелее - нея земай и си готов.

ro6lio
05-26-2010, 17:23
бившата съм я обичал .. но тя с нищо не се постара да запази връзката с нищо!!!!(няма да страдам за някой който не си е мръднал дори устата да каже един път пръв "обичам те" )
а колкото до другото.....мисля че имам чуства към приятелката и ,и то големи

BlueFace
05-26-2010, 18:35
А Божее !! :lol:
Тоя па... :razz:

1. Не можеш едно "Здрасти" да кажеш на момичето, с което си прекарал три месесца, но можеш да и пуснеш език - ей така, без нищо. И ква ти е целта? Да я объркаш? Да и дадеш нови надежди? Да я накараш да страда?
2. Една седмица след като сте скъсали да искаш да тръгнеш с най-добрата и приятелка и да се чудиш къв е проблема. Проблема, пич, е, че след като са бфф си споделят (почти) всичко и на бившата ти ще и стане супер гадно постоянно да слуша за теб и да ви вижда заедно, след като още има чувства към теб. А приятелката и вероятно държи на нея и не иска да я нарани.
3. На оная малката спокойно можеш да и биеш шута. Не знае значението на тия думи ("Обичам те")...
4. На 18 си, мамка му, дръж се малко по-зряло !!

+1


Пич, не ти личат годините ;)

BlueFace
05-26-2010, 18:43
бившата съм я обичал .. но тя с нищо не се постара да запази връзката с нищо!!!!(няма да страдам за някой който не си е мръднал дори устата да каже един път пръв "обичам те" )
а колкото до другото.....мисля че имам чуства към приятелката и ,и то големи

1) От къде тези чувства?От колко време се познавате? Колко добре я познаваш ?

2) За това ,че не ви е вървала връзката не може да е виновна само тя...Много е лесно да я обвиниш,но трябва да потърсиш вината и в себе си.

3) Може да не е казвала обичам те ,защото не го е чувствала.Три месеца изобщо не са много време.А и думите "Обичам те" не трябва да се казват ей така за щяло и нещяло ;)

П.П. Ще се въздържа да изкажа мнението си за батковците ,които ходят с 14 годишни ...

ro6lio
05-26-2010, 19:03
не не кажи си мнението непречи...
ами откога познавам приятелкта ли ? ем с нея си пиша от 6-7 месеца такаче я познавам добре
откъде тези чуства...пф незнам как да ти кажа но всяко момиче което ми е харесала изведнъж излизат тези чуства ....даже и аз незнам от къде просто за момент са мн силни ...имам чуствотто че ще направя всичко за нея..ДДЗ мн бързо се влиобвам можеби и аз незнам ....(за приятелката на бившата ми )

ем незнам аз мисля че нямам вина винаги съм я търсил,не съм я обиждал излагал или нещо такова...е да може би когато съм с нея се държа различно смисал по добър съм по някакъв различен ДДз но аз знам че съм различен с нея..(за бившата приятелка говоря)

понякога и аз се чудя как тъпча себе си за да и е добре на нея (за бившата).... :( защото наистина я обичах можеби ...

BlueFace
05-26-2010, 19:08
не не кажи си мнението непречи...
ами откога познавам приятелкта ли ? ем с нея си пиша от 6-7 месеца такаче я познавам добре
откъде тези чуства...пф незнам как да ти кажа но всяко момиче което ми е харесала изведнъж излизат тези чуства ....даже и аз незнам от къде просто за момент са мн силни ...имам чуствотто че ще направя всичко за нея..ДДЗ мн бързо се влиобвам можеби и аз незнам ....(за приятелката на бившата ми )

ем незнам аз мисля че нямам вина винаги съм я търсил,не съм я обиждал излагал или нещо такова...е да може би когато съм с нея се държа различно смисал по добър съм по някакъв различен ДДз но аз знам че съм различен с нея..(за бившата приятелка говоря)

понякога и аз се чудя как тъпча себе си за да и е добре на нея (за бившата).... :( защото наистина я обичах можеби ...


Това не е любов.Това е моментното усещане ,което много хора описват като "пепрудки в стомаха" .
А бтв от личен опит ти казвам -писането по скайп не отговаря с реалността. ;)

П.П. Щом те кефи това момиче , ок ,но толкова ли не можеш да си намериш някоя на твоите годинки ?

ro6lio
05-26-2010, 20:12
ем момичетата са на по 16
ем просто не съм искал можеби ...

umri
05-26-2010, 22:44
Зарежи ги и двете. Бягай от филма, защото така могат да се изгаврят с теб, че си нямаш идея. Единственият опарен от тая ситуация ще бъдеш ти. Ако тръгнеш да се събираш със старата или пък да зарибяваш най-добрата й приятелка, означава че сам се вреш в лайната.

Tempest
05-26-2010, 23:02
бившата май и ти не я искаш, най-добрата й приятелка (малко повече натиснати клавиша никому не вредят) е наистина добра приятелка, щом не ти се връзва... малкото момиченце, мислещо си, че те обича, не си струва...

някой беше написал, че си презадоволен... ми прав е :)