PDA

View Full Version : Коремни преси : ))



pussucetka
05-25-2010, 11:16
Здравейте, знам, че има много такива теми, но ако напиша своя проблем или моите запитвания, няма да отговори по причината, че темата е стара :) . Значи искам да си махна коремчето и гъза и може малко от краката . . В смисъл да отслабна там а не да си помислите нещо друго :lol: . . Значи правя коремни вечер 3 серийй по 30 . . ама по някой път и по малко :) . . Също скачам на въже по 50 пъти . . И вече го правя 2 седмици и не виждам голяма разлика . . :? Тежа 54 и съм висока 165 :( ! Дайте съвет : да правя ли повече, или пък повече да скачам иили пък някакви други упражнения .

п.с: Тичам от време на врреме, но до сега беше лошо времето и не съм тичала.Благодаря на тези, които ще отговорят и ще ми помогнат ! :)

Molzinka
05-25-2010, 11:18
Ако се тъпчеш като прасе няма да има резултат :? Ограничи хапването. Иначе браво, че тренираш :)

zoreto
05-25-2010, 12:02
С правилно хранене и както виждам спортуваш ще се справиш.Потърси има в нет хубави режими за хранена и с правилната тренировка е супер.Пък коремните преси са за стягане така ,че не чакай от тях да отслабнеш ,прави си ги да се стяга тялото ,защото дори ислабото тял като е отпуснаго е грозно :) Разнообразявай упражненията постепенно нтоварвай повече и така ,не се бъхти неска 100 коремни утре- 200 няма даимаш никаква полза от тях само ще натоварваш излишно мускула :)

pussucetka
05-26-2010, 12:48
Ако се тъпчеш като прасе няма да има резултат :? Ограничи хапването. Иначе браво, че тренираш :)

Не се тъпча като прасе . . ям 3 пъти на ден - закуска, обяд, вечеря . . Е м/у храненията си хапвам по някоя вафличка, но не прекалявам :oops:

pussucetka
05-26-2010, 12:49
С правилно хранене и както виждам спортуваш ще се справиш.Потърси има в нет хубави режими за хранена и с правилната тренировка е супер.Пък коремните преси са за стягане така ,че не чакай от тях да отслабнеш ,прави си ги да се стяга тялото ,защото дори ислабото тял като е отпуснаго е грозно :) Разнообразявай упражненията постепенно нтоварвай повече и така ,не се бъхти неска 100 коремни утре- 200 няма даимаш никаква полза от тях само ще натоварваш излишно мускула :)

Дай ми някой пример с който наистина да ги разнообрааза :)

Rounder
05-26-2010, 12:58
За да смъкнеш задника,знам че се бяга...

foreverr
05-26-2010, 14:22
За да смъкнеш задника,знам че се бяга...
+1 :)

zoreto
05-26-2010, 17:42
С правилно хранене и както виждам спортуваш ще се справиш.Потърси има в нет хубави режими за хранена и с правилната тренировка е супер.Пък коремните преси са за стягане така ,че не чакай от тях да отслабнеш ,прави си ги да се стяга тялото ,защото дори ислабото тял като е отпуснаго е грозно :) Разнообразявай упражненията постепенно нтоварвай повече и така ,не се бъхти неска 100 коремни утре- 200 няма даимаш никаква полза от тях само ще натоварваш излишно мускула :)

Дай ми някой пример с който наистина да ги разнообрааза :)

http://www.youtube.com/watch?v=9tDZRogSbbU

Разгледай клипчетата има различни за корем и са добри :)

zlatnata_ribkaaa
05-26-2010, 18:09
Соред мене спорта не е достатъчен трябва да увеличиш сериите на коремните преси примерно 5 по 20 и прави няколко вида : 90 градусови , странични , къси , и още едни къси със накланяне към единия крак демек лява ръка към десен крак дано да си ме разбрала :D ако правиш от всеки вид 4- 5 серии по 20 ефекта ще е по -бърз и относно въжето не е важен броя на подскоците, а времето започни примерно по часовники си засичай 20 мин. през тях скачай с малки почивки по 1-2 мин. маскимум и най-добре започни някаква диета , защото иначе все ще си позволяваш по нещо вредно като знаеш че нямаш някакви строги правила относно вафлите и тн , и по - добре между храненията хапвай плод ил изеленчук вместо боклуци . Успех :)

BlackkStar
05-26-2010, 18:59
Извинявай,че питам в темата ти,но да не правя нова:има ли ефект от коремните преси,ако се правят на леглото? 8-)

BabySun
05-30-2010, 19:00
Аз го правя същото , но ходя и на тренировки !! ! те също имат голямо значение :) :-)

foreverr
05-30-2010, 19:06
Извинявай,че питам в темата ти,но да не правя нова:има ли ефект от коремните преси,ако се правят на леглото? 8-)
Има минимален ефект, тъй като леглото е меко и улеснява коремните преси.Даже почти няма смисъл ако се правят коремни преси в леглото.

DarkKisss
05-30-2010, 19:39
Момиче, не искам да съм груба или нещо, но темата ти е абсолютно безсмислена, имам чувството, че чак сама се усещаш, но въпреки всичко си публикуваш къдравите мисли във вид на тема ..
Толкова ли малко има 'диети' (за мен са пълна глупост), клипчета с упражнения !?!?
Вади главата от хладилника, слагай анцуга и се размърдай малко, може и да видиш разлика .. :?

mirelka9449
05-30-2010, 19:47
С правилно хранене и както виждам спортуваш ще се справиш.Потърси има в нет хубави режими за хранена и с правилната тренировка е супер.Пък коремните преси са за стягане така ,че не чакай от тях да отслабнеш ,прави си ги да се стяга тялото ,защото дори ислабото тял като е отпуснаго е грозно :) Разнообразявай упражненията постепенно нтоварвай повече и така ,не се бъхти неска 100 коремни утре- 200 няма даимаш никаква полза от тях само ще натоварваш излишно мускула :)

Дай ми някой пример с който наистина да ги разнообрааза :)

http://www.youtube.com/watch?v=9tDZRogSbbU

Разгледай клипчетата има различни за корем и са добри :)
Видеото е много добро. Благодаря ти :)

aguilera
05-30-2010, 21:31
С бягане ще свалиш от дупето, но ако прекалиш мускулът на прасеца ще се уголеми и става в повечето случеи грозно. Прави комбинирани упражнения. Или един ден наблегни на коремните мускули, втори ден някоя друга група, после направи за всички по малко и така си ги повтаряй. Тренирай, но в нормите разбира се. Недей веднага много да се пресилваш, за да не се претовариш. И най-важното- прави това, което те прави доволна и щастлива,и знай, че го правиш за себе си,а не за другите. Успех! :grin:

yakuza_
05-30-2010, 21:36
То тоя прасец ей така се уголемява... Нямаш си напредстава колко блъскат хората по залите, че да имат прасци.

EcstazyBaby
05-31-2010, 06:21
Ами както ти казаха започни някакъв подходящ хранителен режим, има много теми така че сега няма да изброявам. Ако искаш да разнаобразиш тренировките пробвай с Pump it up ето линк да го изтеглиш http://zamunda.net/details.php?id=18417&hit=1 първите няколко пъти едва ли ще успееш да го правиш цялото, но после ще свикнеш :)