PDA

View Full Version : Марширутно такси №36



koko95
05-25-2010, 13:20
Здравейте всички!Искам да споделя възмущението си от маршрутка №36.Това са най-старите,раздрънкани и без подръжка коли.Но за съжаление единствени за Кокаляне , Панчарево и Горубляне.На вратите им отвътре пише че са на ЕТ"Сиси-Елена Михайлова"има и телефон.Да ама не.До този момент никога връзка с този ЕТ не сме могли да направим.

Та днес около 13.30ч.след около 20мин.чакане на бул.Стамболийски се качихме на заветната маршрутка.Започна едно лашкане,дрънкане и т.н.На няколко пъти съкрати маршрута си,така че ако някой чака на определено място е абсурдно да използва превоза.По едно време не издържах и попитах шофьора това кола трета употреба ли е.И..започна :грозотия,изкуфяла,ти какво искаш за 1.50лв.,сега ще те сваля,ако много знаеш може и бой да си отнесеш и т.н.нецензурни изказвания.Естествено името си не каза,а започна да избира най-големите дупки и грапавини по пътя веселейки се и обясняващ ,че сега ще видя какво е друсане.Да не дпоменавам,че останалите пътници бяха безучастни към изпълненията му.

Решил съм да си търся правата и този ......да не бъде повече шофьор поне на тази маршрутка.Но въпреки усилията ми не мога да установя кой е над тези мизерни маршрутки.Има ли някой който да ми помогне да открия кой все пак носи някаква отговорност за това.

Jus7DreamBoy
05-25-2010, 14:43
Еее ти нацели точния раздел ... :razz: :razz: :razz:

SolusChristus
05-25-2010, 15:46
Решила съм да си търся правата и този
Нещо съм пропуснал ли? :-o

koko95
05-25-2010, 16:42
Моля администраторите да преместят темата в правилния раздел.И моля не спамете темата а отговорете