PDA

View Full Version : малко помощ :)



ErRoR19
05-25-2010, 14:07
Тренирам от може би вече година, но нямам желания ефек!
Искам помощ само от СЕРИОЗНИ хора, без тъпи коментари моля, някои да ми каже горе долу как да се храня. Искам да отслабна. И как да правя повторенията в фитнеса. Имам предвит по колко и каква точивка такива работи. Готовсам да отговарям и на ЛС. Ако има въпроси питайте. Наистина сам много надахан и смятам че ако някои ми обасни мога да постигна и повече. Мерси предварително :)

Myrth
05-25-2010, 14:27
Дай данни за себе си, за това как си тренирал и за това как си се хранил. Програма няма да ти правя, не защото не мога, а защото наистина всичко е много индивидуално и не е сериозно да правиш програма на човек, когото не познаваш. Но мога да ти кажа къде грешиш и да ти кажа някои основни принципи при тренировките.

ErRoR19
05-25-2010, 14:38
Еми за мен: на 18 съм 1.78 съм 85-87 кг. Не съм кои знае колко дебел рацете са ми горе долу оформени и гардите. Аз започнах ако не се лажа миналата година април месец тогава не бях много сериозен, защото даскало края на годината и тай :) После започнах сериозно по 3 - 4 пъти на ден. Правя основните упражнения за главните мускулни групи по 10 - 12 повторения а за почивка ваобще не знам. Ся с тва даскало ваобще не мога се храня като хората таман свикна в едната смяна и те я сменят :D и така. Сега смятам да си купя въже за скачане и да почвам почивните дни да скачам друго нз какво да кажа :)

Myrth
05-25-2010, 17:43
Еми почти нищо не каза, но ... нито програмата програма, нито храненето ти е хранене. Не можеш да очакваш така сериозни резултати :)

yakuza_
05-25-2010, 17:45
Ако питаш мен ходи по често в часовете по български.

ErRoR19
05-25-2010, 18:04
Ако питаш мен ходи по често в часовете по български.

Браво умнико! Кое от " без тъпи коментари" не разбра или ти май трябва да наблегнеш на уроците четене с разбиране.

ErRoR19
05-25-2010, 18:09
Еми почти нищо не каза, но ... нито програмата програма, нито храненето ти е хранене. Не можеш да очакваш така сериозни резултати :)

Затова пиша в теенпроблем!

yakuza_
05-25-2010, 18:24
Ако питаш мен ходи по често в часовете по български.

Браво умнико! Кое от " без тъпи коментари" не разбра или ти май трябва да наблегнеш на уроците четене с разбиране.
Тъпото е, че правиш страшно много грешки. Коментара си беше точно на място. Ти даже годините не си написал и очакваш да гадаят хората.

reload1222
05-25-2010, 18:25
Ако питаш мен ходи по често в часовете по български.

Браво умнико! Кое от " без тъпи коментари" не разбра или ти май трябва да наблегнеш на уроците четене с разбиране.

Човека е прав наблегни на българския и на правописните грешки...

Иначе на 18 години е горе-долу нормално малко трейнинг и си окей, аз лично аз като имам време за сваляне на килограми скачам на въже, коремни преси, бягане и леки тренировки...

Myrth
05-26-2010, 06:28
www.bb-team.com - във форума на този сайт пусни темата, ако искаш компетентен отговор и дискусия. Тук ще се говорят само общи приказки. Всъщност в доста теми съм писал изчерпателно по твоя въпрос, разрови се в мненията ми и виж това, което ти трябва. От това което си написал, разбирам само, че не си давал всичко от себе си или поне не си бил сериозен.

За правописа няма да се заяждам, но преди да пуснеш тема в bb-team хубаво си структурирай въпроса и си подреди мислите, пиши грамотно, защото гарантирам ти, ще получиш толкова сериозен и адекватен отговор, колкото е адекватен и въпросът ти. Не забравяй, че по форумите грамотното писане е знак на уважение към хората, на които задаваме въпросите си :)