PDA

View Full Version : Интернет прецаква ли любовта ?



fenastz
05-25-2010, 15:57
Всички тия фейсбуци, скайпове, MSN-и и др. - постоянният контакт не убива ли тръпката ?! Ако по цял ден си драскаш целувки и hug-ове с гаджето не омръзва ли ? Не съкращава ли безвъзвратно това връзката ?

w0sh
05-25-2010, 16:00
Хората, които се оставят това да им убие тръпката не бих казал, че изпитват любов.

asp1r1n94
05-25-2010, 16:23
Едмо време не е имало компютри , но не е попречило на хората да са заедно , а сега комютрите са всичко!

kremen4eto
05-25-2010, 16:26
Авторът (или авторката) е прав(а).
Помня при предишната си връзка как постоянно бяхме в skype с него. Или пишем или говорим, ама постоянно. Мислех, че това означава хубаво бъдеще, ама хубаво ли - на 3тия месец ми омръзна. Не изпитвах никаква тръпка когато се виждахме, просто защото си бяхме писали 2-3 часа по skype преди това.
Със сегашния пак се търсим много ама по телефона. И е съвсем друго да изтръпваш при всяко sms-че или да умираш от кеф когато ти звъни. Вълнувам се като за 1ва среща когато се виждаме.

Skype e средство за комуникация. Там трябва да има една уговорка и всичко да става на живо. Не трябва да ставаме online хора. Губи се смисъла на много неща.

anyfany2
05-25-2010, 16:28
w0sh, na kolko si, be ? Prawi mi wpechatlenie, che dosta ymni neshta post-wash

Inache az mislq, che naistina taka se sukrushtawa wruzkata. Kato cqlo sum protiw, kogato kontaktut e neshto razlichno ot face-to-face. :---)

PS. Nqmam kirilica, otkroweno sorry

elito96
05-25-2010, 16:35
Хората, които се оставят това да им убие тръпката не бих казал, че изпитват любов.

ПРАВ СИ ! До скоро и аз така смятах,но вече не, даже би трябвало да се сближаваме. Колкото повече, толкова по-добре.

ivcheto0o
05-25-2010, 16:36
Пречи,все пак вместо да използват това време да се видят ги мързи да станат от компютъра.

teenems
05-25-2010, 16:43
Мене ме дразни приятелки и приятели всяка вечер

- "Ставам ,лека :-) "

- "ЧАО :smt049 "

Дразнещо е ,не го пишат наистина , а по принуда.
Кво да говоря ако имам нет приятел ..

nerazbranoZLO
05-25-2010, 17:28
Преди рядко контакувах с нея, но през Skype-то разбрахме, че се обичаме....

brutaLxxbunny
05-25-2010, 17:38
Вижте сега,има и хубави и лоши страни.Да си кажа честно последната ми връзка приключи за това,защото си бяхме омръзнали заради скайп 8-) Но пък чрез Интернет също така много хора са се забелязали и са станали гаджета.

Tempest
05-25-2010, 17:55
ъъмъъ как без скайп беее?! Мноо ясно, че всичко, различно от нормалното общуване, е пълна боза... вярно - не може 24/7 да сте заедно, ама... и защо трябва?!

bathory
05-25-2010, 17:59
skype forever :smt007 :-)
:razz:

WaterLilly
05-25-2010, 18:17
Авторът (или авторката) е прав(а).
Помня при предишната си връзка как постоянно бяхме в skype с него. Или пишем или говорим, ама постоянно. Мислех, че това означава хубаво бъдеще, ама хубаво ли - на 3тия месец ми омръзна. Не изпитвах никаква тръпка когато се виждахме, просто защото си бяхме писали 2-3 часа по skype преди това.
Със сегашния пак се търсим много ама по телефона. И е съвсем друго да изтръпваш при всяко sms-че или да умираш от кеф когато ти звъни. Вълнувам се като за 1ва среща когато се виждаме.

Skype e средство за комуникация. Там трябва да има една уговорка и всичко да става на живо. Не трябва да ставаме online хора. Губи се смисъла на много неща.
Това прозвуча като пълна тъпотия. Единствената разлика между скайп и телефоните е, че по телефона си плашащ, докато в скайп - не. Ти пак може да изтръпваш при всяко скайп съобщение, което ти праща, или да умираш от кеф, когато ти звъни в скайпа. При теб очевидно нещата са така заради смяната на гаджето.

Ако наистина се обичат двама човека, няма опасност да си омръзнат.

TheBeliever
05-25-2010, 19:06
Със сегашният ми приятел, преди да заживеем заедно, се виждахме всеки ден, пишехме си по цяма вечер и говорехме с часове по телефона. Няма признаци да сме си омръзнали. Не прехвърляйте вината върху интернет. Ако сте си омръзнали сте виновни само вие и никой друг, най-малко скайп.

wali00
05-25-2010, 19:08
зависи- ако връзката е изцяяло базирана на интернет комуникация, то тръпката в нея умира много по-бързо, отколкото в нормална връзка.. :-o

mockingbirddd
05-25-2010, 19:12
ДА!


:?

BladeOfMySoul
05-25-2010, 19:32
Ами ако говорим за любов, едва ли, но само при положение, че простотийите със скайп-а са умерени. Принципно аз съм твърдо против, но всеки решава сам за себе си.

NoShTnO_iZkUsHeNiE
05-25-2010, 20:32
Не бих казала,с бившия ми бяхме от един клас,след училище винаги оставахме заедно,след това поне по 2-3 пъти се чувахме по телефона,а след това си пишехме по скайп по 1-2 часа и абсолютно винаги имахме какво да си кажем и определено тръпката не се беше загубила!

kypo
05-25-2010, 20:41
интернет даже помага за намиране на любов. платена в бг-ескорт 8-)

mArMaLaDkA
05-25-2010, 20:49
Кой нормално развиващ се човек ще виси по цял ден пред компютъра, за да пише разни малоумни емотиконки на половинката си на всяко възможно място, където тя има регистрация? Т'ва не е обсебващо, ми не знам какво е.

onestar
05-25-2010, 20:51
В повечето случаи, скайп и други подобни програми за комуникация, съсипват отношенията.

tuzaro
05-25-2010, 20:53
мен ме дразни, че у скайпо нема емотикона иебан

BgHtH
05-25-2010, 21:05
Идеята на скайпа е готина - дава ти възможност да подържаш някаква връзка с човек който е на разстояние от теб.Друг е въпроса че е трудно се осъществява връзка от разстояние.По темата - аз ако нямам други заниманя освен по цял ден да си пиша лиготий в скайпа,мисля че омръзването на гаджето ще ми е най-малкия проблем.

Behemoth
05-25-2010, 21:10
Любов по интернет - е те такова животно нема!

BgHtH
05-25-2010, 21:14
Имах една позната,нейния приятел беше заминал в чужбина за няколко месеца webcam-a ,слушалките и скайпа им бяха единствената възможност да подържат връзка.Тва е хубавото ,за лошото вече се изказах 8-)

Bixel
05-26-2010, 10:38
до голяма степен да...

BladeOfMySoul
05-26-2010, 10:51
Имах една позната,нейния приятел беше заминал в чужбина за няколко месеца webcam-a ,слушалките и скайпа им бяха единствената възможност да подържат връзка.Тва е хубавото ,за лошото вече се изказах 8-)

Дам това мислих и аз да пиша. Като цяло скапва отношенията, а и дори да не го направи, друг плюс освен този не виждам.

justonegirlwithonehope
05-26-2010, 15:39
Зависи от много неща - от хората, от характерите, все пак различни хора, различни идеали . . всичко е относително. (;

Remy
06-05-2010, 20:28
Абсолютно да !
Има хора, които казват тежки думи на гаджетата си (от сорта на обичам те и пр.), немогат да ги кажат очи в очи, защото ги е страх какъв ще е резултата (личено наблюдение), оправдавам ги, но съвземете се бе майка му стара, за к'во подяволите живеем ?!

3oPuTy
06-05-2010, 20:47
Амиии зависи :)
С моя преди да тръгнем си писахме в продължение на 4-5 месеца,като последните 5-6 седмици си пишехме от сутрин до вечер (буквално).Даже на няколко пъти се е случвало да отложа някое излизане за да мога да си пиша с него.Благодарение на скайп успяхме да се опознаем от една друга страна,успяхме да се сприятелим адски много и т.н.
Сега вече си пишем доста по-малко,защото в скайп почти няма к'во да си кажем (колкото и странно да звучи).Предимно се лигавим или си пращаме баналните целувки и мечки.За щастие тръпката все още си я има.Всеки път,когато дойде да ме вземе,или ми пише СМС,или ми се обади аз се вълнувам адски много.

Тааа общо взето всичко си зависи от хората в дадена връзка. :)

xXTOXiCXx
06-05-2010, 21:15
По принцип не я убива. Ако ннаистина искаш да си с някой ти се иска да имаш контакти с него възможно най-много. Проблема е,,че много хора замениха реалното общуване изцяло с виртуално и това,което казват зад клавиатурата и монитора,нямат смелост да го изрекат ,гледайки въпросния човек право в очите,държейки ръката му...

pebals
06-06-2010, 08:46
skype forever :smt007 :-)
:razz:

точно така :D :-)

DevilWish
06-06-2010, 09:27
Mного.Като сме заедно никога не се караме по мсн-а ако си пишем постоянно.Ние не си пишем де ама ако се случи за 1 мин да е пак ще се скараме.
Да не говорим от фейсбук колко караници дойдоха.

Neutral
06-06-2010, 10:01
ако повече сме на скайп и фейсбук ,определено любовта се прецаква

silky92
06-06-2010, 11:02
Определено оказва влияние и то доста голямо . Много семейства се разделят именно от този факт. А и реално интернет пространството открива толкова възможности за запознанства ,че дори и по каталог можеш да си избираш :D От части все пак си има и своите ползи ,но мисля ,че повече са негативните аспекти.

tanch3t093
06-06-2010, 11:05
Оо да разваля я .. Колко пъти сме се карали по скайп .. А иначе на живо никога нямаше да стане .. Ама като сме на много разстояние един от друг .. Няма начин - или телефона, или скайпа!