PDA

View Full Version : подарък



buba_strelec
05-25-2010, 17:49
с приятелката ми сме от скоро от около 2 месеца и тя има другата седмица рожден ден , понеже за момиче ми е най-трудно да вземам подарък се чудя дали да не и подаря един голяяям букет :) вие бихте ли се зарадвали ?

w0sh
05-25-2010, 17:50
Вземи и книга.

Букетите са клише.

gLypChenCee
05-25-2010, 17:54
Що не и вземеш едно медальонче което се дели на две и да пише от едната страна твоето име от другата-датата от която сте заедно и следователно обратно. ;] ако имате снимки заедно, има едни многго сладурски чаши които ги правят с снимки .. малко не мога да се изкажа ама сигурно схвана.. допълнение букет червени рози и шоколад ..
аз лично ще съм туш 8-)

dakata123
05-25-2010, 18:17
Вземи едно сърце, което се дели на две. Две синджирчета и половината сърце за нея другата половина за тебе.. :-P

LadyDi
05-25-2010, 18:27
Това със сърчицата още ли е модерно?

Sp0t
05-25-2010, 19:12
Ами кажи с какви пари разполагаш, защото и това е от голямо значение... Знам, че ако нямаш много, жените си умират за един голям плюшен мечок или магаре Йори... Това е моят съвет, а ако ще е нещо по - скъпо това с нещата, които се делят на две мисля, че също е малко изтъркано, но ти си решаваш... Купи и едно сребърно или златно синджирче или гривна.

П.П. Тва на модератора над мене LadiDy не беше ли магазин за дрехи? :D

BladeOfMySoul
05-25-2010, 19:19
](*,) ](*,) ](*,)

kypo
05-25-2010, 19:25
вземи и празна кутия. кат оя отвори и пита "кво е тва бе каун?" и кажи, че както е празна кутията, така е било и празно сърцето ти без нея и колко си щастлив, че я имаш та затова и подаряваш кутия пълна със щастие, но щастието е невидимо за очите, видимо само за сърцето!
бати умния съм. ем евтино, ем ще се трогне. ако не - шут и хуй в гъза и тва е 8-) 8-)

mArMaLaDkA
05-25-2010, 19:39
Плюшки? Че момичето да не е на 5?
Букетите увяхват. Подари й нещо, от което ще й остане спомен. Синджирчетата, заедно с парфюмите, се подаряват, когато често не знаеш какво харева човекът отсреща.

Нямам си и на идея какво да й подариш. Книгата е добро предложение и все пак, ти ходиш с това момиче 2 месеца и би трябвало да знаеш какво би я зарадвало.

BgHtH
05-25-2010, 21:10
Подари и спомен-направи нещо за нея което тя няма да забрави.Плюшените играчки и цветята са такива клишета че съм почти сигурен че почти всички преди теб и тези след теб ще заложат на това- изобщо бъди оригинален,мисля че това е по-високо ценено от някоя играчка за 20 лева.

mrfahrenheit
05-25-2010, 21:59
Не знам с какви финанси разполагаш , но ще ти дам една колоритна идея ,която наскоро реализирахме за рожден ден на приятел.Отиваш в едно фото и според интересите и и правиш картина ,А-3 да кажем, която ще се вписва с интерьора в стаята и.Мисля че като за два месеца ще остане доволна , а и идеята не е особено изтъркана.