PDA

View Full Version : -LOOK-Windows Гласуване



Transform
05-25-2010, 18:28
Windows XP , Vista или Seven ? Кой да предпочета?
Този въпрос са си го задавали много от нас! :smt024 :smt116
Нека в тази тема за гласуване,да кажем кой Widnows е най-добър според нас?Защо?Кое го превъсхожда и с какво е по-слаб от другите 2 и така нататък.. :)

dakata123
05-25-2010, 18:41
Седмицата е с добра визия, ще кажете като Виста, но има по-малко бъгове, по-лесно се работи с него. Бави компютъра по-малко и от ХП и от Виста. Открива сам драйверите за по-вечеро работи при исталацията му, при включване на USB, веднага търси драйвери за него.. има и много други, но ме мързи да пиша 8-)

Transform
05-25-2010, 18:44
Седмицата е с добра визия, ще кажете като Виста, но има по-малко бъгове, по-лесно се работи с него. Бави компютъра по-малко и от ХП и от Виста. Открива сам драйверите за по-вечеро работи при исталацията му, при включване на USB, веднага търси драйвери за него.. има и много други, но ме мързи да пиша 8-)

Бях чел че Седмицата още не е довършена,пусната е,но има още работа по нея.. и че тук в България била незаконна все още..

dakata123
05-25-2010, 18:48
:shock: :lol: Довършена е... що в БГ да е незаконна, кат си я купил всичко е наред, ако си изтеглил някоя купувана и качена без да се бърника и не я засекът microsoft нямаш проблеми :P

DarkAngelOfHope
05-25-2010, 20:22
Операционната система се избира според конфигурацията с която се разполага :) ако е по слаба машината ест че XP ако е по - добър компа седмица ... Vista няма смисъл според мен ...

lmao
05-26-2010, 09:09
или XP или 7
Определено 7 е най-доброто в момента, но както казаха за по-слаба машина - XP
С оригинална седмица, не съм видял проблем досега