PDA

View Full Version : здравейте СКЪПИ ! :Д



Daveyjones
05-25-2010, 18:44
Здравейте пичове и пички , дано да сте в добро настроение,защото аз съм апак и да не сте няма проблеми , тогава бъдете,омг не знам кво говоря НП сичко е наред бла бла :Д , океей ето го и вапроса ми искам да ходя да уча във Витис да ставам режисиорче ала бала :Д , има ли след 7 клас училище в което се учи аактиорско майсторство или нещо такова , и ще ми обясните ли по-подробно нещата около Витис и тези неща , съжалявам за допуснатите грешки,тоест не съжалявам,но нали така се казва :razz:

Jus7DreamBoy
05-25-2010, 18:48
Като пишеш по този начин се мислиш за нещо ли ?!? :? :?

Daveyjones
05-25-2010, 18:51
Ами не аз си пиша така,защото попринцип ми е весело , дори и в този форум се опитвам да прескачам теми като " ОМГ НА 14 СЪМ И МАЙ СЪМ БРЕМЕННА НЕЕ БРЕМЕННА ЛИ СЪМ КАКВО СЕ СЛУЧИ С МЕН НЕЕ МАЙ СЪМ БРЕМЕНА ИЛИ НЕ СЪМ , СПОРЕД ВАС БРЕМЕННА ЛИ СЪМ" или пък "Нямам си приятели самотен съм какво да правя ( сякаш някой от хората в тоя форум ще намери на дадения потребител приятели" , това са глупости , за това пиша така развеселено,защото си ми е весело,просто питам дали някой знае нещо,ако ти ще си правиш постове по-добре не пиши .

BadBadGirl
05-25-2010, 19:52
Едва ли би могъл да станеш режисьор като гледам как пишеш.. :razz:

fenastz
05-25-2010, 20:06
Нямам никаква представа, нито ме засяга, но ме кефи как пишеш :lol:

lubomirky
05-25-2010, 20:21
музикално училище?

danibebi
05-26-2010, 11:03
музикално училище?

или пък музикална школа? 8-)

LadyDi
05-26-2010, 11:13
музикално училище?

или пък музикална школа? 8-)
За режисьор? Какво ще прави в музикална школа?

Аз не знам да има такива училища в Б-я, но пък може и просто да не съм чула. Иначе има някъде, където са въвели СИП-ове по "Киноизкуство".

Трябва да си проучиш във въпросното училище.

somanycookies
05-26-2010, 11:13
Не знам, ама май за тия училища се подават заявления за изпит за проверка на способностите, а срокът вече мина.

Daveyjones
05-26-2010, 11:15
Това е по изобразително изкуство и спорт мисля .. няма значение вече проучих , повечето неща свързани с това след 7 клас са само СИПОВЕ или пък разни школички и глупости които не са точно към училището .. към него са но се изучава отделно как да кажа ..и след 12ти вече в Витис или НЕТФИЗ

elito0o0o0
05-26-2010, 11:44
Някой да ме гръмне?! Желаещи?! Моля! :?

Човек! Ти в 1 изречение събра 23131265317437514237 изречения.. И с това обръщение "пичове"и "пички" едва ли ще стигнеш далеч. :? После.. несвързано пишеш.. всъщност.. правиш и доста грешки. :? Какво актЬОрско майсторство те гони като ти актЬОр не знаеш как се пише.. :? :? Не, не, не ... и .. режисЬОр не знаеш как се пише.. абее.. ти що не научиш правописа първо?! Не,не.. Някой спешно да ме гръмне!

LadyDi
05-26-2010, 11:53
Това е по изобразително изкуство и спорт мисля .. няма значение вече проучих , повечето неща свързани с това след 7 клас са само СИПОВЕ или пък разни школички и глупости които не са точно към училището .. към него са но се изучава отделно как да кажа ..и след 12ти вече в Витис или НЕТФИЗ
ВИТИС и НЕТФИЗ... Голям режисьор ще стане от теб. Ако някога си вземеш матурата по БЕЛ...

elito0o0o0
05-26-2010, 11:56
Това е по изобразително изкуство и спорт мисля .. няма значение вече проучих , повечето неща свързани с това след 7 клас са само СИПОВЕ или пък разни школички и глупости които не са точно към училището .. към него са но се изучава отделно как да кажа ..и след 12ти вече в Витис или НЕТФИЗ
ВИТИС и НЕТФИЗ... Голям режисьор ще стане от теб. Ако някога си вземеш матурата по БЕЛ...Бегай бе! Той е за 6-ца 8) Повече от мен има по Български. 8) Трудно ще срещнеш отличник като него!! :grin:

:lol: :lol: :lol:

Daveyjones
05-26-2010, 12:00
Елитоо доста често срещам глупавите ти коментари които са единствено заяждане и правене на много знайка , тук пиша ей така , пиша квото има да ми се помогне и това е вие кво мислите ,че гледам всички правописни грешки препинателни знаци и всичко останало? явно Елитоо е ебаси оборотната , а не виждам какво грешно написах във ВИТИС ? че беше с малки букви ли? брей ма сте едни всезнайковци в тоя форум всички много знаете бре

December
05-26-2010, 12:01
А аз си мислех,че няма накъде по-зле да стане в този форум :lol:
Абе ти човек,ти да не си надрусан или просто Господ е решил да си прави ебавки?

Както и да е...по темата.Сега си 7 клас(като мене) и искаш да станеш режисиорче,но не се знае дали интересите ти ще са същите след 5 години.По-добре се запиши в Азикова Гимназия и тръгни на курсове.Всяко училище си има нещо като състав,който изнася представления на празниците.Можеш да се запишеш в този колекти.

И ти пожелавам късмет утре на матурата.Със сигурност ще ти трябва....

December
05-26-2010, 12:03
Елитоо доста често срещам глупавите ти коментари които са единствено заяждане и правене на много знайка , тук пиша ей така , пиша квото има да ми се помогне и това е вие кво мислите ,че гледам всички правописни грешки препинателни знаци и всичко останало? явно Елитоо е ебаси оборотната , а не виждам какво грешно написах във ВИТИС ? че беше с малки букви ли? брей ма сте едни всезнайковци в тоя форум всички много знаете бре Елито си е много яка,обаче ти...оправи си малко правописа нищо не ти се разбира!Едва ти чета глупостите...

Daveyjones
05-26-2010, 12:04
dobre dobre mnogo ste umni znam ;D stop spam naow plx

LadyDi
05-26-2010, 12:05
Стоп, спираме всички :)
Явно въпросът ти вече си има отговор.