PDA

View Full Version : МАЛКО HELP :(



RoFLmaN
05-25-2010, 19:23
Харесвам едно момиче от съседния клас (добре се познаваме, от 2-3 години сигурно) и искам да и предложа да станем гаджета, но не мога да намеря сили, защото съм пълничък.Чувал съм от момичета, че съм сладък и симпатяга (без ирония), но все пак ... Отличник съм и от следващата година ще уча в елитна гимназия, но все ми се струва, че момичетата гледам само външния вид на момчетата. :( Разбирасе, че външния вид е важен, но те оценяват само това. А не оценяват качествата. :smt085

Моля някой да ми даде съвет (разбира се старая се да отслабна) как да и го кажа и какво да правя. :)

HiM
05-25-2010, 19:36
Значи, ако момичето ти се кефи и не се влияе от мнението на своите приятелки, едва ли килограмите биха били пречка, при положение че имаш воля да се справиш с този "проблем", все пак за някои момичета е по-важно дали вторият етаж е обитаем. Тъй че покажи и к'во представляваш, не се спичай и комплексирай, дръж се на ниво и ако тя е момиче на място ще го оцени и ще ти даде шанс да се докажеш.

Пп: що реши, че само момиче може да помогне :-o

Monstre
05-25-2010, 19:41
Килограмите да не те тревожат особено, след годинка-две ще изчезнат и ти ще станеш по-висок. :) Всичко си опира до характера - ако си общуваш свободно и открито и не се притесняваш от външния си вид няма да имаш проблеми. Ако все пак тя ти откаже - не се отчайвай, винаги има следваща (:

fenastz
05-25-2010, 19:59
Коремни преси.

RoFLmaN
05-25-2010, 20:30
Значи, ако момичето ти се кефи и не се влияе от мнението на своите приятелки, едва ли килограмите биха били пречка, при положение че имаш воля да се справиш с този "проблем", все пак за някои момичета е по-важно дали вторият етаж е обитаем. Тъй че покажи и к'во представляваш, не се спичай и комплексирай, дръж се на ниво и ако тя е момиче на място ще го оцени и ще ти даде шанс да се докажеш.

Пп: що реши, че само момиче може да помогне :-o

Благодаря за съвета :)

Ами мислех, че може да ми помогне само момиче, защото исках да разбера какво мисли по въпроса другата страна, но явно съм сгрешил.

Благодаря и на останалите. Цяло лято (всеки ден) ще играя по час, час и половина баскетбол.

Behemoth
05-25-2010, 20:48
Ако това е момичето, което търсиш, значи няма да има значение за нея външния вид. Действай смело, с отлагане само повече си тровиш нервите. Или ще стане работата, или няма - разбери кое от двете ще е. Не познаваме нито теб, нито нея, така че не можем да ти кажем какво ще се случи нататък. Успех!

teenspiritt
05-25-2010, 22:48
Вместо да киснеш пред компютъра и да пускаш тъпи теми отивай да блъскаш във фитнеса.

HiM
05-26-2010, 06:01
Вместо да киснеш пред компютъра и да пускаш тъпи теми отивай да блъскаш във фитнеса.

Хаха пълни глупости, не се занимавай с фитнес - рано ти е, цъкай тенис на маса, футбол, баскетбол, коремни, лицеви, но фитнес не, пък и килограмите се израстват, все пак си 7/8 клас, доколкото разбрах.

nimfernal
05-26-2010, 14:15
Брато стискам ти палци! Давай смело и да не ти пука :P

justonegirlwithonehope
05-26-2010, 14:30
Поработи над самочувствието си и си пробвай късмета, няма какво да губуш. :)

fUcKsMiLe
05-26-2010, 15:36
Съгласна съм с предните мнения. :) Успех с момичето ! И като има новини, пиши! :D Чакаме с нетърпение :P

Eliii
05-26-2010, 16:32
Пич, само тъпите кифляци се интересуват единствено от външния вид и не оценяват качествата ;)
Ако видиш последния ми възлюбен, ще си промениш бързо мнението.

Както казаха и преди мен, ако това е момичето за теб, външния вид няма значение. Давай смело. Няма от кво да се притесняваш !

RoFLmaN
05-26-2010, 20:23
Благодаря на всички за съветите. :)

Може ли някой да даде умен и оригинален съвет как точно да и предложа, защото още нямам опит в тези работи?!

BlueFace
05-26-2010, 20:24
*FACEPALM*

Bixel
05-26-2010, 20:25
2 месеца фитнес, напрай големи баници и си готов нее ти треа да измисляш нищо... прегледай интернета за тренировки, но не взимай хапчета и не дигай щанги защото ще доведе само до лошо :)

Wits
05-26-2010, 20:39
Май изпускаме основната идея на автора.
"Моля някой да ми даде съвет как да и го кажа и какво да правя."
С малко усилия(МАЛКО HELP все пак) ще проведете следния разговор:
"-Ае да излизаме.-Не.-Айде де.-Хуу." Дано ти върши работа. Късмет.

kadishona
05-26-2010, 20:46
Вместо да киснеш пред компютъра и да пускаш тъпи теми отивай да блъскаш във фитнеса.евaларка брато. Виш ме мен - уча в НПМГ с профил mатематика, информатика и aнглийски език и непрекъснато съм на плуване, на тенис, колоездене, фитнес, лостове, тенис на мас. Сys сегашното ниво в "елитна гимназия" се влиза лесно. Може и да не учиш толко и пак ще стане.
Да си само умен (моята неправилно използвана дума за човек изкарващ добри бележки) няма нищо лошо.
Да си само пълен означава че си пичага 80% и 20% комплексар. Пичовете са наистина 'пичове' и е приятно да разговаряш с тях

Обаче и да си зубър и дебел всяко момиче си прави 1+1=2 (т.е. той само учи =>зубър е => не спортува =>дебел е.

Teenspirit ти го каза много добре, а кат се замисля май и на мен някой трябва да ми го кажe, щом пиша постове, които няма да променят нищо на 14 годишни момченца с много амбициозни родители, които имат объркано чуство за реда на приоритетите на един 'тийнейджър'
Тоя извод си го извадих от това че каза "истинските качества", което значи, че някой ти е повтарял "да не ти пука че си пълничък (свинята майка), нали си ми умничък. Айде сега реши 2 задачи и ще ти дам сладкишче" (май прекалих малко). :D

Момичетата на 14-18 не ги интересува дали си умен и дали ваще имат пари, а дали знаеш как да говориш с тях (което се постига само с опит) и колко ти е голяма баницата (тва е само стимул да спортува, иначе не е от голямо значение).

Candice
05-26-2010, 23:00
Ако ти гледа само външния вид я заеби.. Важен е характера.. Защото красотата след време изчезва :)

teenspiritt
05-28-2010, 20:21
Вместо да киснеш пред компютъра и да пускаш тъпи теми отивай да блъскаш във фитнеса.евaларка брато. Виш ме мен - уча в НПМГ с профил mатематика, информатика и aнглийски език и непрекъснато съм на плуване, на тенис, колоездене, фитнес, лостове, тенис на мас. Сys сегашното ниво в "елитна гимназия" се влиза лесно. Може и да не учиш толко и пак ще стане.

Баце ЕВАЛА ти правя, ако в дейстивтелност се занимаваш с всичките тези неща!
За съжаление се ограничам само с баскетбол (вярно, че по 2-3 часа на ден поне, но все пак) , за повече просто нямам воля, пък и енергия :(
Фитнес почвам веднага лятото редовно, миналото лято просто ми дойде адски добре.

За останалото също си напълно прав.
Авторе, сега ти е времето на живота (заедно със студентските години, хехе) повярвай ми, не искаш да си го пропишееш с учене.
Оценките, които изкарваш в даскало нямат абсолютно никаква връзка с бъдещето ти.
А колкото до момичетата - не ти трябват нито пари, нито външност - просто когато трябва да бъдеш нежен с тях да бъдеш нежен, а когато трябва да бъдеш мъж - да бъдеш мъж. Толкоз.