PDA

View Full Version : ядоса ме до нема и къде...



tuzaro
05-25-2010, 20:03
кво ми беше добре докат си немах гаже, а тука от 2 седмици косата ми побеля от нерви... аз както съм спокоен и уравновесен човек по темата любов неска ме изкараха извън нерви...
снощи ми пише гажето неска да се видим и се разбрахме като е у Пловдив да се обади, към обед ми пише от някъв телефон че след малко е в Пловдив и ше ходи за някъв подарък на няква нейна приятелка, аз и казах че ше я чакам на едно място, да дойде да занеса едни документи и да ходим на кафе. Отивам аз на Билата звъня и и тя вика ела в подлеза да видим за подарък, аз и викам ше те чакам на паркинга като се оправиш ела (тамън в хавтомобила климатика почна да духа студено) тя вика не е ела моля те. И аз кво да права отивам и в подлеза кво да видя тя с една нейна приятелка и един пич, май нещо бившо гадже щото специално се върнал от Гърция за нейната абитюрентска и явно си има некви чувства пък и тя към него сигурно, и мене както ми беше топло направо изпуших. Аз очаквам да купи подарък и после да идем некаде двамата пък то кво се получава... Както и да е, купи там подарък и вика айде на кафе, то хубаво ама аз работа имам, че тея пари не растът по дърветата, викам ше оставя документите и ше дойда и тя вика добре и тръгна без нищо да каже... свърших аз работата, отивам в кафето сядаме и почвам да си правя лаф с пича и приятелката на мойта приятелка, пък тя само ме щипе, хапе, зима ми цигарите, което е голяма грешка, и само вика скучно ми е... Ония пич отиде да си земе колата и останахме тримата и пак лаф, и тя пак мрънка че не и обръщам внимание, не мога да разбера как трябва да и обърна внимание, сигурно да я изнасиля на масата... ставаме от кафето, и тръгваме, аз докато слена и тя вече 20 метра пред мене, видя че колата е долу и я подмина, аз викам чао и тя пред мене 20 метра се обърна и ми махна, как да не те изнерви тва :-x
тръгвам да видя едно друго момиче кво прави, поне тя да ми оправи настроението и кво става, получавам смс-сърдя ти се, неска никво внимание не ми обърна, ше го запомня тва. и аз и пиша, да не ти се разсърдя аз и да стане беля. тя се успокои нещо и ми пише ние ше ходим в папараци до катя, ако искаш ела. Много добре знае че хич не обичам да ходя по дискотеки.... аз учтиво и пиша че не ми се ходи да си прекара приятно. Отивам аз на среща на фен клуба и телефона ми звъни, излизам да говоря ма нищо не се чува, само някво викане, затварям след малко пак същото... изключих си телефона и след срещата и звъннах и тя вика ние сме пред хотела и чакаме катя да влене ако искаш после да пием кафе някъде, аз я питам с кои е тя вика с пича от обед и нейната приятелка, аз и викам ако искате в екскалибург отивам вие елате и тя вика ше видим. отивам аз поръчах си кафе, пък там имаше някъв рожден ден на някви малки и така викаха че ме заболя главата, по едно време получавам смс-ние се върнахме в рестуранта евентуално по късно ше дойдем в Пловдив и ше ти пиша. Как ше се почувствате ако некви 8 годишни ви викат на главата и вие чакате гаджето с още 2 човека да дойдат и след 30 мин да ви кажат че няма да дойдат ](*,)
Та така неска ми дигат кръвното яко и да видим до кога ше е така...

kypo
05-25-2010, 20:15
така е майна, "обичай" я там по два пъти на ден и не се занимавай 8-)

едитнах, че да не се разсърди някой

onestar
05-25-2010, 20:37
Май трябва да поговориш с приятелката си и да й обясниш, че такива номерца няма да й минават още дълго... :wink:

fc
05-25-2010, 20:50
Явто те прави на луд :) Със изречение от сорта "На луд няма да ме правиш" няма да стане. Вкарваш я в строя и това е.

mArMaLaDkA
05-25-2010, 20:56
комплексарщина, тузаро, комплексарщина. :)
ако тя не е душата на компания й става досадно, скучно, етц., затва ти върти и такива кифленски номера, 'щото не понася някой друг да е центърът на вселената освен нея.
имала съм наблюдение върху такава връзка и мисля, че е най-добре да си преустановиш симпатиите към друга, че да не ти побелее косата съвсем.

tuzaro
05-25-2010, 21:03
комплексарщина, тузаро, комплексарщина. :)
ако тя не е душата на компания й става досадно, скучно, етц., затва ти върти и такива кифленски номера, 'щото не понася някой друг да е центърът на вселената освен нея.
имала съм наблюдение върху такава връзка и мисля, че е най-добре да си преустановиш симпатиите към друга, че да не ти побелее косата съвсем.не мисля че е тва, щото от давна се познаваме и не иска да е център на компанията. явно има нещо друго което не разбирам...

mishet0
05-25-2010, 23:20
Може би иска да се занимаваш само с нея,да говориш само с нея,да се целувате непрекъснато,т.е да я обсипваш с внимание 8-) и аз съм се чувствала и съм правила като нея и тва са причините 8-)

LadyDi
05-26-2010, 04:42
Ама и ти пък какво й уидисваш на акъла :)
Оставяй я там, имаш си работа. Тя сама ще дойде като види, че не става на нейното.

anonimchetou
05-26-2010, 05:30
хех смятайй.. ама тя тая нещо не я слуша главата (не се обиждай) На колко години е ако не е тайна.. ? И защо и се връзваш на акъла?? на мен държанието и ми изглежда някво несериозно и детинско..

sunshinepp
05-26-2010, 05:53
Тази май се опитва доста да те разиграва..
Мен ми се струва, че нещо е заради пича . . или ддз
Просто 1 - 2 пъти като не й обърнеш внимание и може би ще спре ;] като види, че тия номера нещо не минават.. може пък да се усети . . :)

Priceless
05-26-2010, 06:36
Бейб, тая .. иска да я набия 8-) Опитва се да си наложи мнението и се опитва да те накара да и вървиш след г*за.

kalpazanka
05-26-2010, 06:50
Купи й близалка да запушиш устата. Казваш, че е абитуриентка скоро, а се държи като петокласничка. :-o
Струва ми се, че за това й държание е виновен онзи от Гърция. Дали иска да го кара да ревнува чрез теб и да се връща при него, не ми е много ясно. Но и не ми е много ясно как не си я "одрусал" словесно досега.

Nakadah
05-26-2010, 06:56
Тузаро и сериозна тема в този раздел :shock: Аз я прочетох цялата :shock:

Пич, заеби я...

valdesbg
05-26-2010, 07:00
Тузаро ти си за бой че и ходиш след акъла.

Ефтинки номерца ти пуска, що се връзваш?

Къде е проблема да поставиш въпроса директно? "Ако искаш да си с мен ще спреш да ми играеш номерца, а ако искаш да си играеш номерцата - ще си намериш друг да ти ги търпи." Да видим тогава къде ще шикалкави :)

И хич да не се връзваш на капанчетата, дето ще ти постави.

В крайна сметка тя е длъжна да пробва кой колко акъл има в главата. Пък ти ако имаш акъл - хич няма и да се церемониш с нея.

Biskfitka
05-26-2010, 13:13
Купи й близалка да запушиш устата. Казваш, че е абитуриентка скоро, а се държи като петокласничка. :-o
Струва ми се, че за това й държание е виновен онзи от Гърция. Дали иска да го кара да ревнува чрез теб и да се връща при него, не ми е много ясно. Но и не ми е много ясно как не си я "одрусал" словесно досега.Аз предлагам с друго 8-)
Тузаро,не й позволявай да се ебава така с тебе,бе....аз досега да я бях отрязала,лигави работи :?

justonegirlwithonehope
05-26-2010, 15:30
tuzaro от всички твои мнения, които съм чела в този форум съм останала с впечатление, че си доста уравновесен човек, приемащ нещата по-скоро на бъзик.Защо позволяваш на някакво си момиче да те прави на пълна шматка ? Уж пичката е абитуриентка, а държанието, което проявява далеч не оправдава възраста и. Прочетох цялата тема, опитах се да погледна нещата от нейната гледна точка може би, но уви . . единственото, което проумях е, че върти курвенски номера.Съжелявам за казаното, но лично мое мнение все пак, искрено ще се радвам, ако греша. (:

DevilWish
05-26-2010, 15:36
tuzaro от всички твои мнения, които съм чела в този форум съм останала с впечатление, че си доста уравновесен човек, приемащ нещата по-скоро на бъзик.Защо позволяваш на някакво си момиче да те прави на пълна шматка ? Уж пичката е абитуриентка, а държанието, което проявява далеч не оправдава възраста и. Прочетох цялата тема, опитах се да погледна нещата от нейната гледна точка може би, но уви . . единственото, което проумях е, че върти курвенски номера.Съжелявам за казаното, но лично мое мнение все пак, искрено ще се радвам, ако греша. (:
Tъй ще да е. . и аз така мисля :С Не се оставяй ;) Чакай тя да ти звъни и като кажеш един път "не" не й позволявай все пак да те накара да стане на нейното.Както т'ва до подлеза кажи оставам да та чакам тука и точка.
Иначе си го представих много образно :Д Точно там в тая махала съм си прекарала живота :Д

tuzaro
05-26-2010, 21:22
неска си поговорихме и сичко е ток и жица, а въпросния човек и е приятел добър и даже някъв братовчед

igrata
05-27-2010, 07:45
[quote="onestar"]Май трябва да поговориш с приятелката си и да й обясниш, че такива номерца няма да й минават още дълго... :wink: [/quote.Подкрепм и зов не си срув нервие и де. :)

Milen0v
05-27-2010, 09:52
неоставяй едно момиче да си играе с теб...че земе му стане навик :?

justonegirlwithonehope
05-27-2010, 09:57
Е първо казваш, че момчето било неин бивш, а сега братовчед ? :-o Може аз нещо да не съм разбрала де, ама с такова впечатление бях останала от темата.

Magic_Girl
05-27-2010, 11:18
Май трябва да поговориш с приятелката си и да й обясниш, че такива номерца няма да й минават още дълго... :wink:
+1