PDA

View Full Version : Приятелство...



lol8
05-25-2010, 20:08
Знам че това е поредната тема "изповедалня", но ви моля за съвет...
Ето как стоят нещата...
От първи клас сме две неразделни приятелки, които всеки ден са заедно.
Но преди 1 година, 8 ми клас (някъде там) тя ми се разсърди ( често се сърдеше, но това продължаваше ден-два) Но този път така станаха нещата, че тя замина в друг град за лятото и не можахме да се разберем :X
Дълго време не сме си говорили, но преди месеци в скайп аз я питах защо така се получи (не съм се извинявала) , а тя ми каза, че тя е виновна и не е трябвало да се сърди за дребни неща и допълни, че не можем да сме приятелки вече. Много добре я познавам и знам, че иска да сме приятелки, също и аз, но тя е много срамежлива и мисля, че се срамува...
Много искам да се разберем и мисля по скайп да я поканя да се видим, но не знам как ще отвърне. Страхувам се да не откаже и после да разправя, че съм се молила да сме приятелки... или да ме гледа странно после... (да, това би го направила като се почувства слаба)
Моля ви за съвет, не знам какво точно да и кажа...
Благодавя ви!

KpucmuHa
05-25-2010, 20:14
1. изтрий си скайп-а
2. говори с нея очи в очи
3. ако почне много да се прави на интересна я заеби

nIkEnCeTy_bE
05-25-2010, 20:28
Най-добре да говорите очи в очи, защото така ще разбереш дали е искренна.

ecstazy
05-25-2010, 20:52
без да се замисляш говори с нея очи в очи. все пак сте приятелки от 1-ви клас и едно толкова дългогодишно приятелство не си струва да се захвърли на вятъра и то по ТОЗИ начин. Правилно мислиш, питай я примерно на кино, на кафе, до мола или някакъв магазин и такам УСПЕХИИ :)