PDA

View Full Version : Внезапна промяна



mishet0
05-25-2010, 22:24
Как бихте реагирали ако ваша приятелка изведнъж спре да ви търси,да ви пише,да прекрати всякакви взаимоотношения при положение,че само до преди няколко дни сте били неразделни,заедно всеки ден.Говорите с нея и тя мило ви обяснява,че няма нищо такова,че просто така се е получило в дадения случай,че е нямала възможност да осъществи връзка с вас и така нататък,в общи линии,че няма място за притеснение.Но...нещата си остават така и вие си блъскате главата и се скъсвате от мислене какво би породило такъв обрат във вашите отношения и приятелство и защо тя не ви казва истината.Според вас вие не сте направили нищо нередно и всичко до момента е вървяло добре,но уви :-) ...
Какво е мнението ви по този въпрос,защото на мен не ми идва нищо на ум относно случилото се :?

Tempest
05-25-2010, 22:57
ъм... има някво обяснение, защо го крие, уви, си е нейна работа... а може и да се е случило наистина така... че да няма време за тебе... особено ако има някаква работа.. и аз съм го прайл тоя номер...

mishet0
05-25-2010, 23:00
Не,не няма никаква работа 8-) Забравих да добавя,че досега 100 пъти я хващам :oops:

Tempest
05-25-2010, 23:04
еми след като си "блъскаш главата и се скъсваш от мислене" това, което мога да те посъветвам, е: не се коси... не всичко има логично обяснение (макар всички да ламтят за такова)... дигни й скандал ако щеш, да види, че няа оставиш тка нещата, може и да си внушаваш.. ама щом си я "хванала" (не разбрах кво искаш да кажеш с това) съмнява ме... ем деазнам...

mishet0
05-25-2010, 23:24
как мога да си внушавам като до вчера бяхме неразделни а днес вече не ме поглежда :? а колкото до "хващането" ами в лъжа.. предлагам и да се видим както обикновено,казва ми,че е заета,че трябва да ходи на лекар,а след малко я виждам на кафе с други хора :? :? :? и т.н.

tArIkAt
05-25-2010, 23:26
Вината е в теб .. Не знам какво й правиш,ама я дразниш адски много,затова така става ;d По-добре се откажи ..

mishet0
05-25-2010, 23:31
Вината е в теб .. Не знам какво й правиш,ама я дразниш адски много,затова така става ;d По-добре се откажи ..

Ако наистина е така,защо по дяволите не ми каже истината с какво я дразня и защо.Нямам ли право на обяснение??Да разбера къде ми е грешката и какво толкова правя :? поне разбрах,че не е искрена а по скоро лъжкиня

Tempest
05-25-2010, 23:41
никой не е длъжен да дава обяснения... that's the reality we live in...

mishet0
05-26-2010, 00:05
никой не е длъжен да дава обяснения... that's the reality we live in...

в повечето случай на непознати или др може би да,но като се има на предвид колко бяхме близки,колко неща съм правила за нея и че по този начин ме наранява със сигурност изисквам обяснение за поведението и :-x

filmimilmi
05-26-2010, 00:59
никой не е длъжен да дава обяснения... that's the reality we live in...

в повечето случай на непознати или др може би да,но като се има на предвид колко бяхме близки,колко неща съм правила за нея и че по този начин ме наранява със сигурност изисквам обяснение за поведението и :-x

Не казвам, че Tempest е напълно прав, но до някъде може и да се съгласим с него. За някои причини не са необходими думи. Времето и това, което си правила за нея не означават, че си спечелила вечен приятел. Може да си й доскучала, може да си станала излишна в игрите й, може да си е намерила готина компания, в която да мисли, че прекарва времето си по-пълноценно от пътите, в които сте правили нещо заедно... Каквото и да е, ако ти е истинска приятелка, все някога ще си спомни за теб и отново ще те потърси, но можеш и да се замислиш дали причината може и да е някаква още по-голяма дреболия като това например ти да не я търсиш достатъчно? Приятелството е двустранен процес. Трябва да правиш това, което правят и за теб. Но ако все пак не е нито една от причините, които ти изредих, то остава и нещо дори по-вероятно. Да си я обидила по начин, който трябва да ти се намеква очевидно по начина, по който в момента е прекъснала всякакви връзки с теб. Досети се каква може да е причината в теб за нещо? Може и да сглобиш пъзела... :)

nezabelejimata
05-26-2010, 07:39
Въш сега ще ти кажа другата гледна точка ... С моята мн мн добра приятелка бяхме неразделни и изведнъж аз спрях да я отразявам така да се каже... Не й казах защо само че имам проблеми и че искам да съм сама ... Е така е имам големи проблеми за които неискам да говоря с никой ама наистина с никой и когато съм с нея ме пита как съм защо съм така и аз незнам какво да и кажа неискам да я нараня ама неискам и да ме тормози постоянно с въпроси на който неискам да отговарям защото съм сметнала че е по-добре сама да се справя с това отколкото да й кажа... просто трябва време ... Поне при мен , при нас, е така ...
усмех мила :-)