PDA

View Full Version : Поредният любовен проблем...



gLypChenCee
05-26-2010, 05:27
Здравейте.. сигурно ме помните по темите ми през 2-3 месеца за разните несгоди които стават около мене ама.... тоя път наистина вече не знам какво да правя. Аз даже не знам от къде да започна, но ще му хвана началото и да се надяваме, че няма да се оплета и ще стигна до края.. [Аз не си разбрах много много, но се надявам вие да сте схванали.]
Та такам ... преди месец и нещо ви бях писала за бившото си гадже... преодолях го като се отдадох [в любовния смисъл на думата] на друго момче. Е още като видя бившия ми сърцето ми прави *тупа-лупа*, но това е друга тема, сега няма да говоря за него.
Та това момче на което се отдадох... първият месец беше вълшебно.. абе като в приказка... постоянно заедно, невероятно щастливи и така нататък.
НО [както знаете винаги има едно голямо `но`..] ден-два след като направихме месец започнаха така наречените проблеми. Понеже съм 2ра смяна, почти не ни остава време да се видим, но все намираме начин и прекарваме хубаво. Останалото време в скайп. [знам, че съм казвала, че скайп е супер тъпо нещо и т.н. , но просто наще са смотани...] , и както казах в последните дни почнаха едни... не знам, проблеми. Той взе да се държи студено [на живо ви говоря, за скайп кво остава..] да избягва да се срещаме, да си говорим .. примерно.. преди два дена ми звъни нали за лека нощ.. и по принцип си говорим час, два, три.. но тоя път беше само 5 минути... и разговора завърши така:
`-Ами аз ще те оставям...`
- Чакай къде пет минути дори не сме си говорили днес?!
`-Еми и без тва няма кво да си кажем.. хайде лека`

и ми затвори.. след тези думи бях като ударена с тухла 4ка.. и цяла нощ не можех да заспя....
вчера пак си говорехме по телефона и там след 5-10 минути ..:
`-Слънце аз ще ходя да поритам..`
- нали нямаше да излизаш?
`-трябва да поддържам форма, пък и съм им обещал..`
- Да дойда да те гледам как риташ и после да идем някъде..?
`- Не, не, не искам няма нужда`...

Както всяка `влюбена` двойка бяхме си сложили наша снимка имената и всичкото му там... и вчера на обед гледам махнал всичко...
и аз го питах защо.. и получих тъпото обяснение:
`Еми омръзва ми все едно и също да седи, после ще го сложа, сега не мога.` и в главата ми веднага почнаха изблиците на лоши мисли..
Най-добрия му приятел, всъщност е мой най-добър приятел .. и му споделих всичко това... и той каза, че ще говори с него нали по заобиколният начин там ще го пита има ли друга...
[Той предложи да пита, пък и ще е супер тъпо да му изръся `Имаш ли си друга?`..] и общо взето това което са си приказвали за мене е относно секс ... а пък през тва време той никога не ми е давал зор или нещо такова... казал ми е, като преценя, тогава...
и в главата ми следователно още по бръмчащи мисли..
Както и да е, вечерта предложи да излезем на разходка [за пръв път от 1-2 седмици може би..] бяхме седнали на една пейка и следният разговор..
`-Знаеш ли... трябва да поговорим...`
[аз вече бях сигурна какво ще каже, но..]
- Кажи...
`- Ами много време мислих ии... *30 секунди пауза и някакъв дълбок поглед..*
- Ии какво?
`-Еми ... *отново 10 секунди пауза..* искаш ли да живеем заедно?`
[след тоя въпрос бях буквално туш..]
-Ама верно ли?
`-Да съвсем сериозно...`
- Ами вашите?
`- Както знаеш, ще се местим и решиха да ми оставят апартамента, лятото и без това почвам сериозно да работя..`
- Ами да добре супер... ама нали знаеш, че като завърша отивам в София да уча више?
`-Да знам, и това съм го измислил спокойно`..
и цялата вечер беше повече от прекрасна <33
беше ми казал да му звънна тая сутрин да го събудя.. но му беше изключен телефона... и преди малко дойде sms, че го е включил .. звънях ли звънях той все затваряше.. и му писах sms - shto zatwarqsh? ;ss ' на който ми отговори - nashite sa tyk, ne moga da govorq..
като имате предвид факта, че пред тях им е казвал, че ме обича и така нататък.. та .. какво мислите, че иска той? Как да постъпя.. аз вече съм сериозно объркана.. и в главата ми е миш маш.. Благодаря на хората направили си труда да го прочетат.. и ако има правописни грешки извинявам се, но.. ръцете ми треперят ужасно от притеснение и вълнение ии...

gLypChenCee
05-26-2010, 05:35
П.С. Аз съм на 16, той на 19 ... [забравих да кажа ;д ]

anonimchetou
05-26-2010, 05:39
мм имаш право да си объркана. Той ти изпраща много различни сигнали.. в единия момент е някъв дистанциран и ти дава слабо а в следващия предприема една доста голяма крачка.. да живеете заедно.. А от колко каза че сте заедно? 1 месец.. и да се държи първо кофти после да ти изръси тва.. мм незнам може да има нещо гнило.Да не е заради секса цялата тази какафония , щото до колкото рабрах не сте правили.. На мене ми се е случвало същото което и с теб като изключим предложението да живеем заедно. Абсолютно същото се случи и с нас (с един мои бивш приятел) и историята не завърши добре.. ама все пак знам ли..

gLypChenCee
05-26-2010, 05:42
мм имаш право да си объркана. Той ти изпраща много различни сигнали.. в единия момент е някъв дистанциран и ти дава слабо а в следващия предприема една доста голяма крачка.. да живеете заедно.. А от колко каза че сте заедно? 1 месец.. и да се държи първо кофти после да ти изръси тва.. мм незнам може да има нещо гнило.Да не е заради секса цялата тази какафония , щото до колкото рабрах не сте правили.. На мене ми се е случвало същото което и с теб като изключим предложението да живеем заедно. Абсолютно същото се случи и с нас (с един мои бивш приятел) и историята не завърши добре.. ама все пак знам ли.. ами.... не, не мисля, че е заради секса ... смисъл щото той от преди много време искаше да сме заедно.. но аз все отказвах ли отказвах, но реших да му дам възможност ....ами месец и половина , почти два, сме заедно .. познаваме се.. 4 години и не мисля, че е за това..

anonimchetou
05-26-2010, 05:56
надявам се да не е за това наистина! (хъг) ! Споделям ти защото на мен ми се случи нещо такова.. Просто е объркващо тва дето го прави твоя.. Ти как си го обясняваш ? Първо да ти дава слабо а после тази крачка дето я прави ?

gLypChenCee
05-26-2010, 06:01
надявам се да не е за това наистина! (хъг) ! Споделям ти защото на мен ми се случи нещо такова.. Просто е объркващо тва дето го прави твоя.. Ти как си го обясняваш ? Първо да ти дава слабо а после тази крачка дето я прави ? Ами както казах дори не знам какво да правя, какво да мисля... смисъл, при всеки проблем който съм имала, все съм имала някакво обяснение за пред себе си .. но .. този път .. наистина не мога да си го обясня... смисъл мисля, че ме обича щото още от преди 2 години не е спирал да иска да е с мене и т.н. ... но това му държание... не, не знам.. ;x до преди да ме попита искам ли да живеем заедно.. бях 99% че си има друга... но... вече не знам какво да правя какво да мисля.. :(

Wits
05-26-2010, 13:37
Да ви имам"проблемите". Хората мрът от глад, вие се оплаквате тука.

SilenceMustBeHeard
05-26-2010, 13:47
Да ви имам"проблемите". Хората мрът от глад, вие се оплаквате тука.

Нали все пак сайта се казва teen problem а не world problem , все-пак....
Та отностно темата,
трябва да седнеш и бая сериозничко да си поговориш с тоя тип, не искам нещо да те плаша обаче повечето на тая възраст любовта им минава през оная работа ( с извинение ако съм в нарушение с правилата) и заминава. Ако не искаш постоянно да влизаш в такива турски сапунки МИСЛИ ! Имаш глава на раменете си, говори с него очи в очи, не по скайп, телефона или други подобни. С извинение ти си още малка, а ако тоз пич се страхува да говори пред техните с теб, тогава как ще живеете заедно. 19 до колкото разбрах..... е мамка му на тая възраст още задника неможе да си избърше. Сериозно помисли и поговори с твоя човек, ама наистина сериозно.

gLypChenCee
05-26-2010, 17:23
Да ви имам"проблемите". Хората мрът от глад, вие се оплаквате тука.

Нали все пак сайта се казва teen problem а не world problem , все-пак....
Та отностно темата,
трябва да седнеш и бая сериозничко да си поговориш с тоя тип, не искам нещо да те плаша обаче повечето на тая възраст любовта им минава през оная работа ( с извинение ако съм в нарушение с правилата) и заминава. Ако не искаш постоянно да влизаш в такива турски сапунки МИСЛИ ! Имаш глава на раменете си, говори с него очи в очи, не по скайп, телефона или други подобни. С извинение ти си още малка, а ако тоз пич се страхува да говори пред техните с теб, тогава как ще живеете заедно. 19 до колкото разбрах..... е мамка му на тая възраст още задника неможе да си избърше. Сериозно помисли и поговори с твоя човек, ама наистина сериозно. по принцип не го е срам от техните... никога не го е било срам .. ние се познаваме и даже си ги обичам много щото са страхотни : ) .. ами малко трудно ще говорим, щото той ме избягва.. когато пожелае тогава...

storex
05-26-2010, 17:32
На прима виста ми идва да ти кажа, че ти изглежда си свястно момиче, което е попаднало на грешния човек, в скоби този не е за теб и просто иска да ти каже по заобиколен начин, че те зарязва, а тая работа с живеенето у тях е пълен блъф, а и да не е - не го прави, щото на 16 няма да е добре за теб да живееш отделно от родителите си. Мен ми стана интересна тая работа с общия ви приятел, който бил на теб най-добър, а в същото време и на него също, тука нещо не ми се връзва, възможно ли е този общ приятел да е влюбен в теб, я се замисли ;)

BgHtH
05-26-2010, 17:38
От чисто любопитсво - от каде ти дойде идеята за влюбения общ приятел?! :)

Lincheto
05-26-2010, 17:55
Ама storex гледай ся... той ако иска да я зарязва защо ще я кани да живеят заедно? Това дори показва сериозни намерения от негова страна. За какъв блъф може да става въпрос всъщност?

А относно държанието му изобщо нямам обяснение.

Banshee
05-26-2010, 18:07
Не ми е ясно какво цели, но по-добре не приемай да живеете заедно. Аз приех на моя и честно казано преди си ми беше по-добре. Сега От училище у нас. Той сяда пред компютъра и си играе цял ден на игрички. Викам хайде навън....неее мързи ме. Викам му, че като играе по цял ден на игри изобщо не сме заедно нищо, че седя до него, а той ми вика...ма ето де заедно сме си виж, че си до мен...
Преди поне излизахме всеки ден, веселяхме се, а сега това се случва много рядко или чак след 5/6 игри на Дота.
Междодругото от сега ти казвам не си прави планове за бъдещето с него. Ти си едва на 16, а той на 19. Ще живеете още дълго, ще искате да испитате различни неща и рано или късно неминуемо ще се разделите.

storex
05-26-2010, 18:10
Ама storex гледай ся... той ако иска да я зарязва защо ще я кани да живеят заедно? Това дори показва сериозни намерения от негова страна. За какъв блъф може да става въпрос всъщност?

А относно държанието му изобщо нямам обяснение.
Ама какви сериозни отношения като той я отбягва супер явно, а това за живеенето съм убеден, че го предлага, щото е сигурен, че тя няма да се съгласи, най-малко техните няма да й разрешат.
Идеята за общия приятел ми дойде оттам, че момичето споменава, че след раздялата с последния си бивш приятел се е отдала на сегашния такъв, та ми хрумна, че като се разделят със сегашния, следващия може да се окаже общия приятел, точно като в сериалите ;)

DqVoLsKoJeLaNiE
05-26-2010, 18:18
При положение, че иска да живеете заедно, значи няма от какво да се притесняваш...ако е готов на такава крачка, значи иска близост, а щом се разбираш и с техните, няма повод за притеснение... За онова с "сега не мога да говоря, нашите са тук"...наистина е объркващо, но може би просто му е неудобно да ти казва колко те обича пред розителите си, може да са имали разговор, който е бил важен и не е било уместно да вземе телефона и да говори...дори с теб. Щом иска да живеете заедно, значи ти се превръщаш в приоритет в живота му...Не се притеснявай. :)

gLypChenCee
05-26-2010, 18:29
ами аз такова.. смисъл толкова съм объркана и всеки ми казва различно и още повече миш маш... ох... посъветвайте ме какво да правя.. :(

Lincheto
05-26-2010, 18:34
Ама storex гледай ся... той ако иска да я зарязва защо ще я кани да живеят заедно? Това дори показва сериозни намерения от негова страна. За какъв блъф може да става въпрос всъщност?

А относно държанието му изобщо нямам обяснение.
Ама какви сериозни отношения като той я отбягва супер явно, а това за живеенето съм убеден, че го предлага, щото е сигурен, че тя няма да се съгласи, най-малко техните няма да й разрешат.
Идеята за общия приятел ми дойде оттам, че момичето споменава, че след раздялата с последния си бивш приятел се е отдала на сегашния такъв, та ми хрумна, че като се разделят със сегашния, следващия може да се окаже общия приятел, точно като в сериалите ;)

Да...обаче тя се е съгласила. Ако той наистина е блъфирал сега какво следва след като тя е казала "да" ?