PDA

View Full Version : Анкета - трябва ми спешно



miss_kiss181
05-26-2010, 09:06
Здравейте,
Трябват ми 10-тина мнения за следните въпроси:

1. Що е успех?
2. Водещи фактори за успеха?
3. Мутивация за успеха? (причини)
4. Причини за неуспеха?
5. Рецепта, формула за успеха?

Трябват ми за университета и ми е спешно, моля вииии :)
Благодаря предварително. :)

ecstazy
05-26-2010, 09:23
1. Що е успех - Постигане на дадена цел, да се справиш със проблем.

2. Водещи фактори за успеха? - Хъс, желание, вяра, вяра в себе си, не трябва да се отказваш

3. Мотивация за успеха? - На този въпрос много не мога да отговоря. Задаваш си цел и се бориш за нейното постигане. Искаш да постигнеш нещо..?

4. Причини за неуспеха? - Без късмет, не си се борил достатъчно, отказал си се, предал си се и не вярваш че ще успееш.

5. Рецепта, формула за успеха? - този въпрос за мен е като 2рия. Вярваш в себе си, бориш се със зъби и нокти за постигането на дадена цел или да се справиш с даден проблем. Силна вяра и малко късмет може би.


/съжалявам за глупавите отговори, но съм на 14 и не мога да се изразя както го мисля :D:D /

DeViLMaN
05-26-2010, 09:35
Здравейте,
Трябват ми 10-тина мнения за следните въпроси:

1. Що е успех? когато си изпълнил, своя цел или мечта и си останал доволен от постигнатото
2. Водещи фактори за успеха? Вярата в успеха и желанието за постигането му както и никога да не се предаваш !
3. Мутивация за успеха? (причини) те са като факторите ... Стига да го искаш от сърце , с малко усилия ще стигнеш до успеха
4. Причини за неуспеха? недостатъчното желание за такъв или просто нереална цел за да постигнеш успех
5. Рецепта, формула за успеха? Силно вярвай, не се предавай и бъде всеотдаен когато се стремиш към нещо ...

Трябват ми за университета и ми е спешно, моля вииии :)
Благодаря предварително. :)

miss_kiss181
05-26-2010, 10:49
Много благодаря на далите мнението си. Ако може само още 3-4 мнения.
:grin: :grin: :grin: :grin:

Daveyjones
05-26-2010, 11:29
Здравейте,
Трябват ми 10-тина мнения за следните въпроси:

1. Що е успех?
2. Водещи фактори за успеха?
3. Мутивация за успеха? (причини)
4. Причини за неуспеха?
5. Рецепта, формула за успеха?

Трябват ми за университета и ми е спешно, моля вииии :)
Благодаря предварително. :)

1. Що е успех? Да изпълниш нещо , голямо или малко , но със свой собствен труд и да се чустваш доволен от постигнатото .
2. Водежи фактори за успеха? Воля,желание,хъс и вяра в себе си!
3. Мотивация за успеха?Можеш да намериш мотивацията във всичко,в ближния приятел , в родителите си,в своя идол и в много други , стига да искаш , ще постигнеш желаното!
4. Причини за неуспеха?Липса на мотивация и самочуствие , както и вяра в себе си ,че ще постигнеш всичко за което някога си желал.
5. Рецепта,формула за успеха? В риск да се повторя многократно , ще кажа ... Желание,Хъс и воля за всичко онова за което желаеш , никога да не губиш вяра в себе си , и да вярваш ,че ще успееш във всяко нещо каквото и да е то! Вярвай в себе си 8-)