PDA

View Full Version : стъпала и още нещо



DiDiChKa
05-26-2010, 10:15
B понеделник цял ден бях със сандали с 8см ток ии вечерта като се прибрах имах мазоли ии отдолу стъпалата ми са подути и разранени. Hякакви идеи с какво да се мажа за да мине по-бързо? :( :(

tonie__
05-26-2010, 10:16
аз бях с платформи 11 см и на първо обуване ходих 7 часа :lol: супер семпло ;д;д и аз съм като теб,само че моите минаха на следващия ден и днес малко ранички имам..пробвай с крем Здраве

zoreto
05-26-2010, 10:19
Ми аз да ти кажа от хобито и професията ми имам мазоли и не се махат,но те са станали в продължение на много време. Виж в аптеките имаше преди време лепенки са мазоли,но не знам помагат ли изобщо, намажи си ходилата с някво кремче за крака,масаж,това онова и извесно време остави да си починат носи предимно ниски обувки (равни) или поне да не натоварват много стъпалото

DiDiChKa
05-26-2010, 10:19
снощи мазах с крем здраве но не виждам ефект.....иначе и на мен ми беше първи път с въпросните сандали :)

Molzinka
05-26-2010, 10:33
Някакво кремче за крака може би. :-o Или лепенка, нещо студено. Аз така правя като ми се разранят лятото

DiDiChKa
05-26-2010, 20:36
за да не правя нова тема ще питам тук: какво мога да направя за да се отпуснат въпросните сандали?? и с какво мога да махна белези от порязване (на ръцете)