PDA

View Full Version : Първа целувка с език??



blago9696
05-26-2010, 12:31
Здравейте!
Казвам се Благо и съм на 14.С едно момиче ходим от 2 седмици.Много е обичам обаче не съм се целувал с език и незнам как да го направя.Притеснявам се защото ще ми е за пръв път.Просто незнам как да подходя...?

Благодаря предварително!

KpucmuHa
05-26-2010, 12:38
Здравейте!
Казвам се Благо и съм на 14.С едно момиче ходим от 2 седмици.Много е обичам обаче не съм се целувал с език и НЕ ЗНАМ как да го направя.Притеснявам се защото ще ми е за пръв път.Просто НЕ ЗНАМ как да подходя...?

Благодаря предварително!

zvQr_nO_s_ChAr
05-26-2010, 14:01
Натъпчи си езика в устата й пък каквото стане... :lol:

А за две седмици, колко безгранична стана обичта ти към нея...? 8-) 8-)

wali00
05-26-2010, 14:31
ем.. няма някаква особена философия на целуване.. :-D

Гледай само дъха ти да е свеж.. не се лигави много.. такива, елементарни неща :D

justonegirlwithonehope
05-26-2010, 14:34
Ти какво очакваш, да ти кажем направи това, това и това, ти да го проложиш на практика и всичко да е идеално ли ? Като дойде момента на целувката всичко ще ти дойде от вътре, тъпо е да питаш как да се целуваш, при положение, че всеки човек си се целува по свой собствен начин.

DeViLMaN
05-26-2010, 14:35
и не е нужно да я лижеш по лицето ... отвратително е ... :o

просто се отдаваш на момента ... пускаш палавника да побяга из устата и и готово :D

NaGaStYlE
05-26-2010, 17:02
Здравейте!
Казвам се Благо и съм на 14.С едно момиче ходим от 2 седмици.Много е обичам обаче не съм се целувал с език и незнам как да го направя.Притеснявам се защото ще ми е за пръв път.Просто незнам как да подходя...?

Благодаря предварително!
кажий,4е ние от форума,сме смотани и несме ти обяснили ... та да ти обесни тя.Ако и тя незнае как,заведи я на риба :smt042 :smt043 :D :razz: :lol: :lol: :lol: [-o< [-o<

storex
05-26-2010, 17:12
Само не пускай лиги ;) Иначе на думи няма кой да ти го обясни, просто го правиш, ама да не се сецнеш нещо, има хора на по 18-19 и пак не са се целували ;)
Ааа, забравих, трябва да ти е свеж дъха, имам предвид ако си ял нещо, вземи дъвчи дъвчица и също така да знаеш, че ако момичето е непушач, а ти пушиш, няма да и е най-приятното нещо да се целува с теб :0

DqVoLsKoJeLaNiE
05-26-2010, 18:30
Отпусни се, не мисли за това какво точно се очаква да правиш...Просто трябва
-да ти е свеж дъха
-ако пушиш, ограничи малко цигарите
-не я изяждай
-не прекалявай с езиковата част още първия път

Чувала съм, че ако направиш дупка в домат и се опиташ да използваш езика си, за да изкараш месестата част, би ти дало някакви насоки как да действаш, но не съм сигурна. :)

BlueFace
05-26-2010, 18:32
Отпусни се, не мисли за това какво точно се очаква да правиш...Просто трябва
-да ти е свеж дъха
-ако пушиш, ограничи малко цигарите
-не я изяждай
-не прекалявай с езиковата част още първия път

Чувала съм, че ако направиш дупка в домат и се опиташ да използваш езика си, за да изкараш месестата част, би ти дало някакви насоки как да действаш, но не съм сигурна. :)

+1 Но без тази част за домата 8-) Няма нищо страшно.Само трябва да се отпуснеш и да се насладиш на момента ,а пък то останалото ще стане от само себе си :) Айде успех :)

Nakadah
05-26-2010, 19:53
Здравейте!
Казвам се Благо и съм на 14.С едно момиче ходим от 2 седмици.Много е обичам обаче не съм се целувал с език и незнам как да го направя.Притеснявам се защото ще ми е за пръв път.Просто незнам как да подходя...?

Благодаря предварително!

Ето ви пример кога се казва "обичам те" 8-)

Bixel
05-26-2010, 20:20
пробвай с кучето или с ръката си, а може би това видео ще ти помогне http://www.youtube.com/watch?v=bT8nSbpQSLs

LucasBoy
05-26-2010, 21:31
С кучето ?!?! На негово място щях цял живот да не се целувам с език ако трябва преди това да се мъча на кучето... Да не говорим на кучето какво ще му е... :smt078

Sunshin3
05-26-2010, 23:11
^ :lol:

Колко още такива теми тази седмица... ние тук не можем да ви научим. Хората по-нагоре дадоха добри съвети, просто ги последвай и спокойно... все едно отивате на война бе. 8-) :booooomb:

bobito_th
05-27-2010, 10:43
Отпусни се, не мисли за това какво точно се очаква да правиш...Просто трябва
-да ти е свеж дъха
-ако пушиш, ограничи малко цигарите
-не я изяждай
-не прекалявай с езиковата част още първия път

Чувала съм, че ако направиш дупка в домат и се опиташ да използваш езика си, за да изкараш месестата част, би ти дало някакви насоки как да действаш, но не съм сигурна. :)

Става и с лед . Слагаш кубче лед в чашка и го гониш с език.

По темата-има търсачка :wink:

YoBoX
05-27-2010, 10:52
:D

byby0202
05-27-2010, 10:54
Отпусни се, не мисли за това какво точно се очаква да правиш...Просто трябва
-да ти е свеж дъха
-ако пушиш, ограничи малко цигарите
-не я изяждай
-не прекалявай с езиковата част още първия път

Чувала съм, че ако направиш дупка в домат и се опиташ да използваш езика си, за да изкараш месестата част, би ти дало някакви насоки как да действаш, но не съм сигурна. :)

DeViLMaN
05-27-2010, 11:00
:D
това е по темата


бтв братле ще ти дам един съвет ... (преди да стигнеш до целувката я разсмей, усещането да се целувате с усмивка е страхотно ) от личен опит съм го научил и си го практикувам с удоволствие и без мярка :D 8)

xxmexx
05-27-2010, 14:41
ми.. те по горе са написали основното !! но аз ще ти дам един съвет като момиче !!
НИКОЕ МОМИЧЕ НЕ ОБИЧА УСТАТА НА МОМЧЕТО С КОЕТО СЕ ЦЕЛУВА ДА МИРИШЕ.. ИЗМИЙ СИ ЗЪБИТЕ ПРЕДИ ДА СЕ ВИДИТЕ ИЛИ ДЪВЧИ ДЪВКА... НО В НИКЪКАКВ СЛУЧАЙ НЕ ПОЗНОВЛЯВАЙ ДЪХЪТ ТИ ДА МИРИШЕ ЛОШО!!!

п.с.: недей да и се нахвърляш много.. просто се утпосни и всичко ще си дойде на мястото !

Milen0v
05-27-2010, 14:55
ми то ти казаха по горе всичко най-важно :grin:
ПС:това с кучето не е за предпочитане :razz:

Eliii
05-27-2010, 17:20
Не е кой знае каква философия...

1. Задължително е дъхът ти да е свеж!!
2. Намери подходящ момент. Най-добре първият път да е на усамотено място и да сте сами.
3. Остави се на момента ;)
4. Не си отваряй устата прекалено много - все пак се целуваш, а нея ядеш.
5. Не си завирай целия език в устата и - 2-3 сантиметра са достатъчни. Също така езикът ти трябва да бъде отпуснат.

Абе, само по-спокойно и всичко ще бъде ок ;)

nikityyy96
05-30-2010, 21:22
всичко с времето.. не питай как се целува ... :) не е голяма философия когато усетиш, че момента за целувката наближава просто си затвори очите и се целунете а ако тя го иска с език инстинктивно ще го разбереш ии така ще и пуснеш език и то от самосебеси ще се научиш :-P :-P успех

SugarxRush
06-22-2010, 20:37
Както казват преди мене целувката не е философия .. тя не се научава :smt045 пр0сто се отпускаш и т'ва е .. каквото стане,стане .. не се притесняваш и тва е (: :)

viqnkababyy
06-22-2010, 21:48
При първата целувка още гледай дъха ти да е свеж.
Представи си, че си слепвате езиците извън устана, същото става ама вътре. :D Пак вкарах якото обяснение .. :razz:
Започваш да я целуваш с обисновени целувки, после стават по-продължителни и накрая почваш с език да галиш нейния.
Нещо таккова. :D

mim4ety_sara
06-22-2010, 21:58
Абе примерно като излезете на срещаа и като я изпратиш,тя като ти каже чао,ти ще я целунеш ии то ти идва от вътре.Първите няколко целувки няма да са най-хубави (нормално е ) ,но после си свиквате,не е кой знае кво..щом за целувките е толкова голям проблема,смятай за секса .. :lol: :lol:

sToyAncHo
06-23-2010, 07:24
При първата целувка още гледай дъха ти да е свеж.
Представи си, че си слепвате езиците извън устана, същото става ама вътре. :D Пак вкарах якото обяснение .. :razz:
Започваш да я целуваш с обисновени целувки, после стават по-продължителни и накрая почваш с език да галиш нейния.
Нещо таккова. :D
+1 след като станат продължителни ако искаш да и пуснеш език си отвори лекичко устата и с език оближи неините устни...така тя ще разбере че искаш да и пуснеш език и тя ще си отвори устата и след това си масажирате езиците :lol: нещо такова :-P

xXxsyndromexXx
06-23-2010, 07:28
Ми кфо се притесняваш.. като за начало следвай движенията и.. пък то от самосебе си ше стане :)

viqnkababyy
06-23-2010, 09:43
При първата целувка още гледай дъха ти да е свеж.
Представи си, че си слепвате езиците извън устана, същото става ама вътре. :D Пак вкарах якото обяснение .. :razz:
Започваш да я целуваш с обисновени целувки, после стават по-продължителни и накрая почваш с език да галиш нейния.
Нещо таккова. :D
+1 след като станат продължителни ако искаш да и пуснеш език си отвори лекичко устата и с език оближи неините устни...така тя ще разбере че искаш да и пуснеш език и тя ще си отвори устата и след това си масажирате езиците :lol: нещо такова :-P

страхотен екип смее :razz: :razz: :razz:

Vasoto129
06-23-2010, 09:45
просто действай както го усещаш покажи и всичките си чувства по този нчин :) :) :)
УСПЕХ

razores
06-23-2010, 10:53
Първата ми целувка с език беше веднага след първата целувка. Не се притеснявай няма нищо страшно :)

InloVeGirl27
06-23-2010, 13:15
Май някой от форума ще трябва да напише книга : "Техниката на целуване".... Няма правила,направи го както ти идва отвътре и ще стане :-o

Paramour
06-23-2010, 15:39
Първата ми целувка с език беше веднага след първата целувка. Не се притеснявай няма нищо страшно :)
И аз бях така! И след тва си помислих: "И тва ли е великото нещо: целуване с език?!" беше ми спр гадно нз що ;д :D