PDA

View Full Version : Въпрос относно оралния секс.



Kole
05-26-2010, 13:00
Имам един въпрос относно оралния секс - когато момиче прави на момче орална любов, тя може да се зарази от него, а той може ли да се зарази от нея? И обратното - момче прави на момиче орална любов - той може да се зарази, а тя може ли?

LadyDi
05-26-2010, 13:11
Да се зарази с какво?

dimitar_ak
05-26-2010, 13:14
С глупост :D

Не се сдържах :oops:

Kole
05-26-2010, 13:17
С някаква венерическа болест.

hahavteen
05-26-2010, 13:18
Да, с повечето. Даже има статия по въпроса в този сайт. Потърси в гугъл и ще намериш доста инфо.

LadyDi
05-26-2010, 13:22
Наистина с много венерически болести, само с бременност не можеш да се заразиш чрез оралната любов.

dimitar_ak, и аз си го мислех, обаче щяха да ми се скарат, че съм невъзпитан модератор :-o

TheThinker
05-26-2010, 13:28
Силно ме съмнява, че става въпрос за настинка. :D
За полово предаваните болести ще кажа пък ако излезе,че наистина говорим за настинка- моя грешка. :-D
Просто така не могат да се заразят, НО (винаги има "но" 8-) ), ако правещият орална любов, който и да е от двамата, има някаква раничка в устата или пък се е прехапал по-силничко т.е. ако са появи и най-малкото количество кръв, ама не говоря да шурти ами дори да е солено но вкус, вероятноста си е много голяма с тенденции да се покачва! :D Иначе казано (тука не съм съвсем наясно де) ако лигавицата на половия орган няма котакт с лигавицата на органа на партньора или с кръвта му (пак говорим за съвсем незабележими количства, ако може изобщо да се каже количества) няма проблем.Сега, аз не съм е*ати компетентния ама ако нещо друго те притеснява ще споделя каквото знам.
:wink:
Оп! Поправка. Аз ви изкарах болни от СПИН, да не дава Господ! За другите такива полово предавани болести като нищо ще се заразите, те не са толково придирчиви и се лепват както сварят общо взето.

Kole
05-26-2010, 13:35
Иначе казано (тука не съм съвсем наясно де) ако лигавицата на половия орган няма котакт с лигавицата на органа на партньора или с кръвта му (пак говорим за съвсем незабележими количства, ако може изобщо да се каже количества) няма проблем.
Общо взето за това питах. Защото бях чел, че чрез целувка не можеш да се заразиш (поне със спин не можеш да се заразиш де) и следователно реших, че за "получателя" няма рискове. Но явно не е така.

Wits
05-26-2010, 13:41
Ти си болен по рождение,брат. Спокойно.

ReachlessGirl
05-26-2010, 15:11
Наистина с много венерически болести, само с бременност не можеш да се заразиш чрез оралната любов.
йеп .. ++
тоо не случайно не би трябвало да се прави на всеки срещнат.. :lol:

darkPaladin
05-26-2010, 15:44
да се заразиш не

пп
внимавай да не забременееш само така винаги с презарватив

LadyDi
05-26-2010, 18:34
Иначе казано (тука не съм съвсем наясно де) ако лигавицата на половия орган няма котакт с лигавицата на органа на партньора или с кръвта му (пак говорим за съвсем незабележими количства, ако може изобщо да се каже количества) няма проблем.
Общо взето за това питах. Защото бях чел, че чрез целувка не можеш да се заразиш (поне със спин не можеш да се заразиш де) и следователно реших, че за "получателя" няма рискове. Но явно не е така.
По принцип, можеш да се заразиш със СПИН от целувка. Може би е време да попрочетеш отново.
СПИН не може да се предава чрез слюнката, но се предава чрез кръвта и ако болният има раничка в устата... шансът е много голям...

1234565
05-26-2010, 19:47
Иначе казано (тука не съм съвсем наясно де) ако лигавицата на половия орган няма котакт с лигавицата на органа на партньора или с кръвта му (пак говорим за съвсем незабележими количства, ако може изобщо да се каже количества) няма проблем.
Общо взето за това питах. Защото бях чел, че чрез целувка не можеш да се заразиш (поне със спин не можеш да се заразиш де) и следователно реших, че за "получателя" няма рискове. Но явно не е така.
Опаа спина не е единствената болест!

MochaOnMyLips
05-26-2010, 20:37
Ами зависи си от венерическата болест. С повечето, за жалост можеш. Така обикновено се пренася херпесът, например. Нооо добрата новина че, че няма да забременее момичето :)

billyana
05-26-2010, 20:39
[quote="Kole"][quote=TheThinker]
СПИН не може да се предава чрез слюнката, но се предава чрез кръвта и ако болният има раничка в устата... шансът е много голям...
Жалко , че има толково образователни мероприятия по този повод,! Явно единственото , което ви е било в полза са двата презерватива раздавани от промоутърките...
Няма регистриран случай в света за пренасяне на СПИН от целувка, четка за зъби и други подобни.
ПОНЕ ВЕДНЪЖ ПРОЧЕТЕТЕ ЛИСТОВКИТЕ , КОИТО ВИ РАЗДАВАТ С БЕЗПЛАТНИТЕ ПРЕЗЕРВАТИВИ НА 08.12