PDA

View Full Version : PRIQTELI!!



cutegirl
05-26-2010, 13:45
Slu4valo li vi se e da se 4ubstvate samoten.Da si mislite 4e na nikogo ne mu puka za vas.Povqrvaite mi tova e edno ot nai gadnite 4ubstva.Az nqmam mnogo priqteli , vsa6nost nqmam nito edin priqtel.Moze li da mi pomognete . Molq vi kaze mi kak da si namerq priqteli.Ne izdarzam ve4e.Dokato lqtoto drugite izlizat i se zabavlqvat sas priqtelite si az stoq vka6ti pred kompa i sarfiram iz neta.Vqrno ne sam mnogo ob6titelna no se opitvam da promenq tova.Molq vi pomognete mi.

SmilezZz
05-26-2010, 13:50
Да и аз съм имала такива моменти..Просто това си е нормално..Всеки е изживявал и изпитвал същите неща..Спокойно..
Бъди себе си..Запознавай се с повече хора и т.н..
П.С - Пиши на кирилица..Спазвай правилата на форума

Daveyjones
05-26-2010, 13:53
Slu4valo li vi se e da se 4ubstvate samoten.Da si mislite 4e na nikogo ne mu puka za vas.Povqrvaite mi tova e edno ot nai gadnite 4ubstva.Az nqmam mnogo priqteli , vsa6nost nqmam nito edin priqtel.Moze li da mi pomognete . Molq vi kaze mi kak da si namerq priqteli.Ne izdarzam ve4e.Dokato lqtoto drugite izlizat i se zabavlqvat sas priqtelite si az stoq vka6ti pred kompa i sarfiram iz neta.Vqrno ne sam mnogo ob6titelna no se opitvam da promenq tova.Molq vi pomognete mi.

ДА ! Аз всеки ден се чуБствам така,това чубство ме убива и .. чубствам се много гадно .. не знам какво да ти каза ..

А ся сериозно .. защо пишете теми ,че си нямате приятели постоянно? Сякаш някой от форума ше ви намери другарчета ще ви прати снимки и номер за връзка ..отиваш обличаш се къпеш се ( защото много от хората в даскалото не ги харесват защото имат ужасна хигиена и такива неща ) Стараеш се да изглеждаш ДОБРЕ ! Отиваш в даскалото и казваш,че ти е тъпо и дали някой иска да отидете на кафенце ала бала .. взимаш им телефоните и така ти кво мислиш ,че тука някой ще ти намери приятели ли? не мисля така .. вземи се в ръце и се осазнай! ...Освен ако не си някоя скучна и не поддържаш хигиена и си много досадна и такива неща тогава е нормално лол .. послушай това което ти казах ..

LadyDi
05-26-2010, 13:54
Кирилицата е задължителна!