PDA

View Full Version : Остава ли завинаги ?? :S



Lazarova
05-26-2010, 14:23
Въпросът ми е към всички,които са имали или още имат обеца на пъпа.Пробих се през зимата.Грижех се редовно за обецата.Промивах я със спирт и я мажех с гентамицин както ми казаха,там където се пробих.След 2 месеца се полчи нещо като мехурче между двете топчета на обецата.Въпросното се спука след 2-3 дни,при което не усетих болкjavascript:emoticon(':-)')а..дори не съм разбрала кога се е случило..започнах да го пръскам с оксикорт,но след мехурчето кожата ми беше останала по-малко и имах чувството че обецата ще натежи и ще падне.Махнах си я сама съвсем безболезнено и сега вече 4 месеца по-късно имам малък белег..мястото е по-тъмно на цвят и е като топче.Ще остане ли този белег завинаги :( Искам пак да се пробия..има ли как :( (след въпросното мехурче обецата се беше изместила леко наляво и стоеше под наклон :-o )
Моля ви кажете ми ще мога ли пак да се пробия..много обичах обечката си :-) (беше сребърна..за пояснение..)
Моля ви пишетее..благодаря предварително на всички :-) :-)

LucasBoy
05-26-2010, 14:31
Докато има топче не е както трябва. Цвета може да се тълкува като белег и принципно не е проблем, след време ще се смени и ще остане нормален цвят. Обаче те съветвам преди да се махне топчето да не се пробиваш пак. Хубаво е да те види лекар за топчето(естествено), понеже може пък и изобщо да не се махне.

rrrawrrr
05-27-2010, 10:35
^ + :)