PDA

View Full Version : Малко помощ!



danielcho
05-26-2010, 14:28
Здравейте, и така от доста време искам харесвам мога да кажа че и обичам едно момиче и тя го знае но когато и разкрих всичко това тя ме отряза и така аз спрях да и обращам внимание доста време докато не дойде тя при мен, взе да ми пише по скайп на живо ми се обажда ей така :) каза ми че ме харесвала че съм имал красива усмивка и така нататак, но все още се колебае, попитах я да излезнем на кафе тя все ми казва незнам което го най-мразя... мислата ми е как да я накарам да излезнем да се видим да поговорим да се разкрие тя каза че имало и доста момчета покрай нея и мисля че сега е объркана все казва времето щяло да покаже.... моля за съвети!

Блягодаря.

justonegirlwithonehope
05-26-2010, 14:32
Лично аз нямам нерви за такива работи и моя личен съвет е - заеби я.

nimfernal
05-26-2010, 14:34
Брато тая си чеше женското его с тебе.... Изобщо не и се връзвай на куката..

danielcho
05-26-2010, 14:42
Благодаря ви за съветите, но тя ако неме искаше нямаше да се върне и нямаше да ми каже тези думи.

SemperFidelis
05-26-2010, 14:51
You're like what - 13?

totalmk
05-26-2010, 15:20
Лично аз нямам нерви за такива работи и моя личен съвет е - заеби я. +1 :booooomb:

anislava13
05-26-2010, 15:23
аз като момиче бих те посъветвала така
1. мисля че тя се притеснява от нещо научи какво е то
2.докажи и че я харесвай или както казваш ти че я обичаш
3.възможно е тя да те вижда само като приятел и да се страхува от нещо
-разбери какво и е и мисля че нещата ще се получат
~a пак тя не е последната :) те първа ти предстоят истинските неща в живота : ))

BlueFace
05-26-2010, 15:27
Не се занимавай с нея!! Такива ,които незнаят какво искат , са най-опасни и накрая пак ти ще си на сухо ;) Нямаш си работа с такова момиче :)

danielcho
06-02-2010, 18:56
аз като момиче бих те посъветвала така
1. мисля че тя се притеснява от нещо научи какво е то
2.докажи и че я харесвай или както казваш ти че я обичаш
3.възможно е тя да те вижда само като приятел и да се страхува от нещо
-разбери какво и е и мисля че нещата ще се получат
~a пак тя не е последната :) те първа ти предстоят истинските неща в живота : ))

Благодаря ти много!

Да се притеснява не мисля, няма от какво.
Това че я харесвам сам и го доказал, обаче още несам и доказал че я обичам.
И да преди много време ми беше казвала че ме харесвала само като приятел, но сега е различно.
Мисля си че се страхува защото преди е била много наранена от едно момче, е сега да се стахуда да обича отново.

b3b3t0y
06-02-2010, 19:02
^ аз не мисля,че се страхува :?

filmimilmi
06-02-2010, 19:06
Решила е да си има играчка. Всъщност тя не се връща при теб, така както ти го описваш, защото никога не е била с теб, а сега просто иска да получи внимание, за да може, както вече ти казаха по-горе, да си начеше женското его. Няма смисъл да й обръщаш внимение след като веднъж вече не се е получило. Виж, че само те мотае. Щом ти казва, че не знаела дали й се ходи на кафе, значи ти отказва по деликатен начин. Та какво друго според теб би могло да означава това, освен че хем те иска заради чувстовто, че така е по-харесвана, хем се старае да спазва дистанция от теб, за да не си помислиш случайно, че нещо би могло да се получи. Остави я и не се занимавай с нея повече поне на този етап защото не виждам смисъл да си пилиш нервите в едно безмислено търпение тя да се реши какво точно иска. Ако реално искаше от теб интимност, то досега търпението ти щеше да е възнаградено, но както виждаш не се случва нищо. :?

danielcho
06-02-2010, 19:11
Решила е да си има играчка. Всъщност тя не се връща при теб, така както ти го описваш, защото никога не е била с теб, а сега просто иска да получи внимание, за да може, както вече ти казаха по-горе, да си начеше женското его. Няма смисъл да й обръщаш внимение след като веднъж вече не се е получило. Виж, че само те мотае. Щом ти казва, че не знаела дали й се ходи на кафе, значи ти отказва по деликатен начин. Та какво друго според теб би могло да означава това, освен че хем те иска заради чувстовто, че така е по-харесвана, хем се старае да спазва дистанция от теб, за да не си помислиш случайно, че нещо би могло да се получи. Остави я и не се занимавай с нея повече поне на този етап защото не виждам смисъл да си пилиш нервите в едно безмислено търпение тя да се реши какво точно иска. Ако реално искаше от теб интимност, то досега търпението ти щеше да е възнаградено, но както виждаш не се случва нищо. :?

Много благодаря! ще спра да се занимавам с нея много си прав/а :) още веднъж благодаря на всички ви!