PDA

View Full Version : как да кажа на момиче, че го харесвам



fenomena1914
05-26-2010, 14:33
значи много харесвам едно момиче.съученици сме и от доста време съм доста хлътнал по нея, но нз как да и го кажа.нехаресвам мн хората с които дружи и тва ми пречи още повече.почти никога не остава сама и това не ми дава никаква смелост да й кажа.скоро имаме празник в нашия град и тя ще участва в програма по случай празника, дали да не я поканя да излезнем след тва или другия месец организират екскурзия от училището и дали там да не опитам да кажа всичко което чувствам?Моля дайте ми съвет!

porshe9118
05-26-2010, 14:49
по думите ти предполагам, че си някъде на 13-14 години(не, че аз съм по-голям де :D ).Не ти препоръчвам да съобщиш тази новина на момичето дирекшън, правил съм тази грешка, затова не я прави и ти щото за нея е много неочаквано и на дали ще получиш положителен отговор.Де са вика "ха дано, ма на дали".Препоръчвам ти да се навърташ около нея повече и да прекарвате повече време заедно(а това за преятелите и'-сори пич,ако искаш да си с нея трябва да ги приемеш, или поне да не показваш, че не ти харесват).Първо станете много добри приятели с момичето,за да може да ти има доверие и след като и' споделиш за чувствата си, ако не приеме да станете гаджета, няма да си развалите приятелските отношения.Трябва ти постоянство и много-много търпение.Нещата не стават от един път(е,при някой стават ама туй не е чак толкова често).И според мен е по-хубаво вместо да и го кажеш с думи, по-добре и го покажи с действия(нямам предвид да я нападнеш с целувки или да я награбиш).Пожелавам ти късмет с мадамата \:D/ и се надявам да съм ти помогнал.

SemperFidelis
05-26-2010, 14:50
Отиваш до нея и й казваш, че я харесваш, каниш я да излезете на кафе/кино/разходка/кво'то щеш, ако чакаш някъв идеален момент - може и да не го дочакаш... няма смисъл да си губиш времето.

YoBoX
05-27-2010, 10:54
пишете си и излесте :smt057 :smt023 :D

DeViLMaN
05-27-2010, 10:57
за целта ти трябват 3 неща ....

Крака, уста, мозък ....


Отиваш при нея (крака) казваш и (уста) каквото мислиш(мозък)

на всеки всеки ден ще го повтарям ... 8-)

Milen0v
05-27-2010, 11:00
нещо такова , което ти го казва devilman :)

YouDontKnowMe
05-27-2010, 11:01
Face to face .

Sisi7u
05-27-2010, 11:39
пфф...
първо покажи колко си ''добър'' ..
в смисъл покажи колко си чаровен, мил , добър, страхотен, надежден ...
после и кажи че си падаш по нея и това е ..
виж колко е просто ..
не чакай тя да ти се самопредложи .. 8-)
на вас момчетата ви е мн по-лесно да кажете ''харесваш ми'',''обичам те !!''
и т.н...
успех, бе сладур :-D 8-) :-P :P

DeViLMaN
05-27-2010, 11:47
пфф...
първо покажи колко си ''добър'' ..
в смисъл покажи колко си чаровен, мил , добър, страхотен, надежден ...
после и кажи че си падаш по нея и това е ..
виж колко е просто ..
не чакай тя да ти се самопредложи .. 8-)
на вас момчетата ви е мн по-лесно да кажете ''харесваш ми'',''обичам те !!''
и т.н...
успех, бе сладур :-D 8-) :-P :P


на хората на които наистина си струва да им кажеш ДА ! ... на тях не им е лесно да си кажат мъките ... а тия които искат да се възползват от вас ги използват без угризения .... :(

BgHtH
05-27-2010, 11:55
Заеби скайпа ,вземи й номера ако го нямаш,обади й се да излезете някъде 2мата , "ай на кафенце" е много изтъркано ,пробвай с нещо по различно -разходка в парка ,нещо такова.Хем ще се покажеш че не си като другите.Ако на 2 покани ти откаже я зарязваш и си харесваш някоя друга,и евентуално след някъкво време може да и званнеш пак (месец-два).Ако се изтапанчиш пред нея и й кажеш "аз те харесвам" си на 90% отрязан.

loris
06-06-2010, 17:44
ахам.. ми мисля,че нетрябва да го правиш...мисля тка защото аз съм в същото положение...нищо че съм момиче ... но тка по темата...съветвам те да не й казваш зашото ще стани както при мен...казваш й и после ще сподели на своите най-добри фр. и после ще ти се подиграват...нз както искаш прави,но това е моя съвет...успех :) :-)

TalasamchoOOD
06-06-2010, 19:28
Слушай сега батко си :grin: значи й имаш номера и двамата сте на един оператор и ти си на сметка правиш следното - вземаш безплатни минути към един номер, слагаш нейния номер и й звъниш, обаче първо по скайпа си приказвате там ала-бала глупостии и изведнъж изтърсваш искаш ли да приказваме по телаа и тя ще каже "да" (почти 100 % сигорно е, че иска да дрънка ). И почваш да я зарибяваш :-) тъй ала бала даа се сприятелите нещо от сорта абее да й се харесаш :shock: ии тогаваа и изтърсваш супер бруталноо - "Харесвам те". Сега ако те отреже на следващия разговор ии казваш - Емии аз те харесвах вчера, днеска харесвам, примерно, Иванка ... и така. :shock:

Kazeone
06-06-2010, 19:47
Слушай сега батко си :grin: значи й имаш номера и двамата сте на един оператор и ти си на сметка правиш следното - вземаш безплатни минути към един номер, слагаш нейния номер и й звъниш, обаче първо по скайпа си приказвате там ала-бала глупостии и изведнъж изтърсваш искаш ли да приказваме по телаа и тя ще каже "да" (почти 100 % сигорно е, че иска да дрънка ). И почваш да я зарибяваш :-) тъй ала бала даа се сприятелите нещо от сорта абее да й се харесаш :shock: ии тогаваа и изтърсваш супер бруталноо - "Харесвам те". Сега ако те отреже на следващия разговор ии казваш - Емии аз те харесвах вчера, днеска харесвам, примерно, Иванка ... и така. :shock:

Приятел , нищо лично , ама май работата със съветите не ти е една от силите... :D

lubomirky
06-06-2010, 20:07
Слушай сега батко си :grin: значи й имаш номера и двамата сте на един оператор и ти си на сметка правиш следното - вземаш безплатни минути към един номер, слагаш нейния номер и й звъниш, обаче първо по скайпа си приказвате там ала-бала глупостии и изведнъж изтърсваш искаш ли да приказваме по телаа и тя ще каже "да" (почти 100 % сигорно е, че иска да дрънка ). И почваш да я зарибяваш :-) тъй ала бала даа се сприятелите нещо от сорта абее да й се харесаш :shock: ии тогаваа и изтърсваш супер бруталноо - "Харесвам те". Сега ако те отреже на следващия разговор ии казваш - Емии аз те харесвах вчера, днеска харесвам, примерно, Иванка ... и така. :shock:

на колко си уа?

BlueFace
06-06-2010, 21:02
Колко още такива теми ще пуснете? Може да направим световен рекорд??? :?

SUPERSTARdafqon1
06-07-2010, 02:17
Приател аз съм в същото положение самоче съм с 1 година по голям от тебе можеби зависи на колко си аз съм на 15 и както и да е.Самоче ние бяхме в 1клас... но вече не... :D чуда се с какфо да е заговоря и как да го направя защото може да и стане тъпо или нещо от сорта.. да си помисли че съм някакъф тъпак.Мисли много добре преди да действаш както ти казаха някой защото съм правил тази грешка да предложа по скаип или на живо да го истърса харесвам те искаш ли да ходим и тем подобни.Пиши по скаип пишете си малко па питай я дали ще може да ти даде номерса да си поговорите малко.Звънни и пак на другия ден питай я дали иска да излезете на разходка нещо там.... и задействай нещата ;) Успех :)

futb0list4et0
03-21-2011, 13:33
Колко още такива теми ще пуснете? Може да направим световен рекорд??? :? има си проблем момчето :D

theonlyone123
03-21-2011, 15:19
за целта ти трябват 3 неща ....

Крака, уста, мозък ....


Отиваш при нея (крака) казваш и (уста) каквото мислиш(мозък)

на всеки всеки ден ще го повтарям ... 8-)

+1

raror
04-06-2011, 19:13
Слушай сега батко си :grin: значи й имаш номера и двамата сте на един оператор и ти си на сметка правиш следното - вземаш безплатни минути към един номер, слагаш нейния номер и й звъниш, обаче първо по скайпа си приказвате там ала-бала глупостии и изведнъж изтърсваш искаш ли да приказваме по телаа и тя ще каже "да" (почти 100 % сигорно е, че иска да дрънка ). И почваш да я зарибяваш :-) тъй ала бала даа се сприятелите нещо от сорта абее да й се харесаш :shock: ии тогаваа и изтърсваш супер бруталноо - "Харесвам те". Сега ако те отреже на следващия разговор ии казваш - Емии аз те харесвах вчера, днеска харесвам, примерно, Иванка ... и така. :shock:
Еми аз съм в същото положение ... дай да пробвам :oops: :razz: 8-)

GuitarGuy
04-06-2011, 19:19
Еее, как да я свалиш! Ами лесно е, бе!
Причакай я някой път, когато е сама, но бъди сигурен, че си взел нещо тежко, та като я видиш сама - фрасни я с това "тежкото" по главата и е свалена - WIN!

theonlyone123
04-06-2011, 19:43
Иначе при мен се получи мн странно .. играхме на предизвикателство ии едно момче ми предложи да разходим кучето му :Д ии аз се съгласих .. докато разхождахме кучето му , момчето започна да ме разпитва кой си харесвам и аз му казах,че него :Д той ми отвърна на чувствата ии така тръгнахме ;дд ;]] 8)

nepowtorima
04-06-2011, 19:55
Пуснато на: Сря Май 26, 2010 5:33 pm

Ама вие сериозно ли??

DevilWish
04-06-2011, 20:08
Няма нужда да чакаш толкова дълго ;) просто действай :) ако ти откаже, здраве да е, поне си пробвал ;)

TeodorKoichinov4ever
04-06-2011, 21:09
Не ѝ го казвай директно. Покажи ѝ го и после я покани да излезете някъде.

omg6
04-06-2011, 23:17
Плесни й един шамар да се осъзнай и действай :)

xBadxApple
04-07-2011, 00:59
Директно, без увъртания, но и без да си по селски нахален. Инициираш разговор, правиш предложение за нещо - кафе, излизане, разходка, каквото и да е, и гледаш какво става после.

Nakadah
04-07-2011, 05:45
Fakebook!

Yonito_yoni
06-04-2012, 13:39
Просто й кажи :)

slimbo
06-04-2012, 15:17
Казваш и : ШШШ ОУУ ХАРЕСВАМ ТА !!! :D

milen99
08-24-2012, 05:40
Харесвам едно момиче,но незнам как да и го кажа по skype или директно?
ЩЕ СЕ РАДВАМ АКО МИ ПОМОГНЕТЕ.

Incadeptus
08-24-2012, 15:41
Той ти е дал дар слово.

Smiilee
08-24-2012, 17:18
за целта ти трябват 3 неща ....

Крака, уста, мозък ....


Отиваш при нея (крака) казваш и (уста) каквото мислиш(мозък)

на всеки всеки ден ще го повтарям ... 8-)

:D :D Точно, ясно и кратко казано .

StelqnIvanov2000
07-19-2014, 13:38
.

didi_marin0va
07-19-2014, 13:49
значи много харесвам едно момиче.съученици сме и от доста време съм доста хлътнал по нея, но нз как да и го кажа.нехаресвам мн хората с които дружи и тва ми пречи още повече.почти никога не остава сама и това не ми дава никаква смелост да й кажа.скоро имаме празник в нашия град и тя ще участва в програма по случай празника, дали да не я поканя да излезнем след тва или другия месец организират екскурзия от училището и дали там да не опитам да кажа всичко което чувствам?Моля дайте ми съвет!

Бъди мъж! Какво ще й се обясняваш като ученичка. Пристъпи директно към действия. Целуни я и се моли да не те шамароса.

didi_marin0va
07-19-2014, 13:52
Харесвам едно момиче,но незнам как да и го кажа по skype или директно?
ЩЕ СЕ РАДВАМ АКО МИ ПОМОГНЕТЕ.
Напиши песен, отиди пред дома й със сомбреро и китара и й направи серенада. :D

didi_marin0va
07-19-2014, 13:54
Слушай сега батко си :grin: значи й имаш номера и двамата сте на един оператор и ти си на сметка правиш следното - вземаш безплатни минути към един номер, слагаш нейния номер и й звъниш, обаче първо по скайпа си приказвате там ала-бала глупостии и изведнъж изтърсваш искаш ли да приказваме по телаа и тя ще каже "да" (почти 100 % сигорно е, че иска да дрънка ). И почваш да я зарибяваш :-) тъй ала бала даа се сприятелите нещо от сорта абее да й се харесаш :shock: ии тогаваа и изтърсваш супер бруталноо - "Харесвам те". Сега ако те отреже на следващия разговор ии казваш - Емии аз те харесвах вчера, днеска харесвам, примерно, Иванка ... и така. :shock:

Тоя па :D И някоя до сега вързала ли ти се е на това?

d-r.Zob
07-22-2014, 09:35
по думите ти предполагам, че си някъде на 13-14 години(не, че аз съм по-голям де :D ).Не ти препоръчвам да съобщиш тази новина на момичето дирекшън, правил съм тази грешка, затова не я прави и ти щото за нея е много неочаквано и на дали ще получиш положителен отговор.Де са вика "ха дано, ма на дали".Препоръчвам ти да се навърташ около нея повече и да прекарвате повече време заедно(а това за преятелите и'-сори пич,ако искаш да си с нея трябва да ги приемеш, или поне да не показваш, че не ти харесват).Първо станете много добри приятели с момичето,за да може да ти има доверие и след като и' споделиш за чувствата си, ако не приеме да станете гаджета, няма да си развалите приятелските отношения.Трябва ти постоянство и много-много търпение.Нещата не стават от един път(е,при някой стават ама туй не е чак толкова често).И според мен е по-хубаво вместо да и го кажеш с думи, по-добре и го покажи с действия(нямам предвид да я нападнеш с целувки или да я награбиш).Пожелавам ти късмет с мадамата \:D/ и се надявам да съм ти помогнал.

Наистина, не я нападай. Постепенно, постепенно и ще те допусне до себе си. Жените дори и да не харесват някого, то този някой може да спечели почти всяка жена. Ако се държиш добре и постоянно, то има много голям шанс тя да те хареса. А ако и тя те харесва ще стане още по-лесно.

heartshapedbox
07-22-2014, 10:03
Защо вдигате теми от преди х години?

HelpMePlz
09-10-2014, 20:26
Здравейте,имам проблем с едно момиче с което не се виждаме много често,но тя е с 2 години по-малка но е супер сладка и я харесвам много.Проблемът ми е че тя не учи в България и си идва само за лятото и зимата.Понякога си пишем но след обикновеното Hi kp kak si нищо не ми идва наум.Също забравих да кажа че едно друго момче също се опитваше да я забие.искам да и кажа че я харесвам но не знам как ще реагира дали няма да ми се разсърди.Моля ви помогнете и ми дайте някоя тема за разговор с нея.

fanton1
09-10-2014, 20:52
първо ще е най-добре директно да и кажеш че я харесваш очи в очи иначе според мен е малко детинско
второ и при мен се случва да измислям теми но предимно задавъм въпроси към една моя сълченичка(с която сме близки ) принципно измисляй теми за неща който на теб ти харесват , или я питай за неща за който мислиш че ще и е интересно да говорите така че тря само да развиваш мозъка и ще ти е лесно да измисляш теми ;)

Stiliqn1298
06-15-2015, 09:08
Как да кажа на момиче че го харесвам помощ плс.

Животно
06-15-2015, 10:12
Как да кажа на момиче че го харесвам помощ плс.

Като за начало, не бъди путка

VarnaTheLover
01-01-2016, 22:09
Здравейте , отдавна следя този сайт . Моля ви помогнете ми .
Харесвам едно момиче но незнам дали тя ме хар.
Ние си пишем доста от един град сме тя е много красива , но аз съм грозен.
Незнам тя какво ще каже ако и кажа че я харесвам.
Моля ви Помогнете ми .
Кажете как да действам.

dwanewane
01-02-2016, 13:26
mislq che nai lesnoto i dobro savetche e parvo ti mislish li che tq te harsva hvarlq li ti pogledi i pomisli malko moje tehnite da ne i davat da izliza s momcheta ili da i davat overi se parvo v tova sled tova nai lesno pokani q na kino kafe razhodka ili na mejduchasieto da qdete tam neshto zaedno ili na kolkoto si da pushite cigara kogato ostanete na same prosto se opitai da i go kajesh tam kakto ti doide i vs natatak zavisi ot neq ama brat oglejdai as i za druga vse pak :D :D ;D

dwanewane
01-02-2016, 13:29
Здравейте , отдавна следя този сайт . Моля ви помогнете ми .
Харесвам едно момиче но незнам дали тя ме хар.
Ние си пишем доста от един град сме тя е много красива , но аз съм грозен.
Незнам тя какво ще каже ако и кажа че я харесвам.
Моля ви Помогнете ми .
Кажете как да действам.


paro ne izpadai v nekvi transove brato che si grozen i tnt ne stavai krehkichak kato putka badi silen i ne trq ti puka kaji i go pak kvoto iska da stava nema da se obijdash taka nqkoi den shte te obikne momiche takav kakavto si

dwanewane
01-02-2016, 13:34
Слушай сега батко си :grin: значи й имаш номера и двамата сте на един оператор и ти си на сметка правиш следното - вземаш безплатни минути към един номер, слагаш нейния номер и й звъниш, обаче първо по скайпа си приказвате там ала-бала глупостии и изведнъж изтърсваш искаш ли да приказваме по телаа и тя ще каже "да" (почти 100 % сигорно е, че иска да дрънка ). И почваш да я зарибяваш :-) тъй ала бала даа се сприятелите нещо от сорта абее да й се харесаш :shock: ии тогаваа и изтърсваш супер бруталноо - "Харесвам те". Сега ако те отреже на следващия разговор ии казваш - Емии аз те харесвах вчера, днеска харесвам, примерно, Иванка ... и така. :shock:


ako e lape nqma problem shti razbere'' idealniq'' savet hahahaahah :D :D :D

solo_
01-02-2016, 13:36
Стига си спамил бе dwanewane ако толкова нямаш кво да правиш направи си регистрация в http://steamcommunity.com/

lowriderzzz
01-14-2016, 16:23
Как да кажа на момиче че го харесвам помощ плс.

Ако кажеш на едно момиче че я харесваш (http://savetizasreshti.com/как-да-й-кажа-че-я-харесвам/), най-много да си останете приятели след това и нищо повече. на дали искаш това.

Няма смисъл да й се обясняваш в любов. Така тя няма да изпита никакво привличане (http://savetizasreshti.com/privlichane/) към теб. Въпреки че във филмите може да се получава, то в реалния живот не е така. Тя няма как да те хареса ако си изливаш чувствата към нея, без първоначално да е изпитала привличане към теб.

Работи над това да я накараш да изпита привличане, предизвикателство (http://savetizasreshti.com/kak-da-predizvikash-edna-zhena/) и емоция, вместо да си поредния, който иска да й се слага.

xomanpro$¥☆
05-15-2017, 20:59
значи много харесвам едно момиче.съученици сме и от доста време съм доста хлътнал по нея, но нз как да и го кажа.нехаресвам мн хората с които дружи и тва ми пречи още повече.почти никога не остава сама и това не ми дава никаква смелост да й кажа.скоро имаме празник в нашия град и тя ще участва в програма по случай празника, дали да не я поканя да излезнем след тва или другия месец организират екскурзия от училището и дали там да не опитам да кажа всичко което чувствам?Моля дайте ми съвет!

brato naistina uveri se che i tq izpitva neshto kum teb i togava i priznai shtoto az minalata sedmica bqh v sushtata situaciq