PDA

View Full Version : Как да надебелея- МОЛЯ ви помогнете ми!!!



pantera1324
05-26-2010, 15:50
Здравейте на 14 години сам,висока сам 1.59 а сам само 41 килограма всички ми казват ужасно слаба си леле колко си слаба си някои даже са ми казвали, че съм дъска комплексирам се и се чувствам ужасно моля ви помогне те ми.Кажете ми някои диети за надебеляване или нещо от този сорт благодаря ви предварително. :))))

Sunny95
05-26-2010, 15:59
Ами...яж повече,НО не пици,чипсове и т.н. яж здравословна храна но по повечко :)

anislava13
05-26-2010, 16:14
хораа аз пак искам да ви попитам дали пак бирената мая помага

elizabethg
05-26-2010, 16:17
Охооо...не ги слушай!!!Добре си си ;) Тепърва ще се развиваш и ще наддаваш.Недей да се тъпчиш излишно,яж си колкото ти се яде :) Ако си мислиш,че ще си вечно такава слабичка,жестоко се лъжеш!Аз като погледна с какъв размер дрехи съм била преди 3-4 години не вярвам на очите си...Сега съм на 16...1.81 и съм 55 кг :grin:

Paramour
05-26-2010, 20:08
омг.. за първи път виждам такава тема :lol: мн често се срешат теми от сорта на "Много съм дебела, как да отслабна" а сега :lol: :lol: :lol:

По темата: Не се мъчи да надебеляваш. Аз преди година, демек като съм била колкото тебе тежах 43-44, спокс! А и тва че са ти казали че си дъска не значи, че ще се промениш като надебелееш. С тъпчене...,ако изобщо си склонна към напълняване, първо ще ти се лепне на задника, после по бедрата и после по бузите! Ако очакваш да не си плоска като надебелееш, жестоко се лъжеш. На мен аз преди месец и нещо станах на 15. И съм напълняла с няколко килограма. Сега съм към 50 и съм 1.73 и пак ми казват че съм много слаба. А и ти, както казаха преди мен, тепърва ще се променяш. А и то си зависи от гена. Ако ваще са слаби, и ти ще си слаба, ако майка ти е дъска, и ти ще си дъска...
Така че моят съвет е: Не се опитвай да надебелееш, изчакай да те хване пубертета и ще видиш как ще се промениш! :) :)

LucasBoy
05-26-2010, 21:56
Избий си тая мисъл от главата! Както е заболяване внушаването за наднорменото тегло, така и внушението, че трябва да надебелееш. Идеална си, няма смисъл да се тъпчеш. Теглото е строго индивидуално. Имам съученик, който е 2.01см и 70кг. И изглежда перфектно, перфектно здраве и т.н. Не се притеснявай!