PDA

View Full Version : Успокоение



frostt
05-26-2010, 14:52
Така така...
преди няколко дни с приятелката ми се "забавлявахме" не сме правили секс а има време за всичко но все пак миналия ден за около 10-ина секунди си отарках главичката в "котенцето и"...
естествено сега ще кажете добре де какъв е проблема... еми вероятно е да е излязла малко предеякулационна течност а би трябвало същия ден (или предния) да е в овулация... психясала се е тотално аз съм 99% сигурен че нищо няма (останалия 1% е защото тя толкова мранка та чак и мен ме плаши :-D ) казах и че има хора които и да се опитват пак не става а тя... та като цяло чакам и вие да кажете нещо че тя до 10-ти няма да се успокои а снощи не е заспала до 4 часа...

та това което искам от вас е да кажете кво мислите та малко да се успокои горката като го прочете...

btw на страха очите са големи... :-D

pitbullxx
05-26-2010, 15:04
е 99% си сигорен.Не 100% :-D за неино успокоение отиди и и купи един тест за бременност или тя да си купи ,но според мен нищо не е станало. :)

Antixrist
05-26-2010, 15:12
Чакай малко приятелю,прятелката ти просто се е шашнала,няма страшно.

1.Първо нямало е проникване.
2.Не си свършвал.
3.Възможно е ако имаш някаква свръх-интелигентна педекулационна течност,която сама се насочва и прониква.

ErRoR19
05-26-2010, 15:21
Шанса от забременяване без проникване 99%. Шанса от забременяване от педекулационна течност 99% и твойте 99% сигурност, което е равно на горе долу да оцелиш тотото 3 пъти подрет. Не, ся сериозно, наистина смятам, че няма повод за притеснение. Споко Мацке :D :D

cveti92113
05-26-2010, 19:11
iskam da ppitam ako edno momi4e pravi sex a mom4eto ne se izxvurlilo v neq ami na korema v banqta ima li na4in tq da e bremenna?? speshen otgovor molq blagodarq predvaritelno na si4ki!

billyana
05-26-2010, 19:30
Ако е в банята и на корема .май се забременява..

1234565
05-26-2010, 19:34
след като е в банята... съжалявам ! Ако е момиче го кръстете на мене :D

cveti92113
05-26-2010, 20:11
kogato toi se izxvurlil ne e bil v neq i kak moje da stane?????no na neq i za 3 put da pravi sex i kak e vuzmojno da stane taka kato spermatozoidite nemogat da vlqzat vutre otsamosebe si a kakvi trqbva da sa simptomite za zabremenqvane??? pomosht

SuNsEt
05-26-2010, 20:21
kogato toi se izxvurlil ne e bil v neq i kak moje da stane?????no na neq i za 3 put da pravi sex i kak e vuzmojno da stane taka kato spermatozoidite nemogat da vlqzat vutre otsamosebe si a kakvi trqbva da sa simptomite za zabremenqvane??? pomosht Е прочети малко из интернет де!

Колкото до автора:кажи на приятелката си,че може да й закъснее дори и само от това,че се притеснява.

billyana
05-26-2010, 20:21
kogato toi se izxvurlil ne e bil v neq i kak moje da stane?????no na neq i za 3 put da pravi sex i kak e vuzmojno da stane taka kato spermatozoidite nemogat da vlqzat vutre otsamosebe si a kakvi trqbva da sa simptomite za zabremenqvane??? pomosht
Стига глупости ! Образовай се малко! Срамота деца като мен да ти обясняват ...Не се забременява така. Признаците за бременност са нисколетящи щъркели... За по-сериосни отговори ползвай кирилица, която между-другото имаше празник оня ден

MochaOnMyLips
05-26-2010, 20:23
Симптомите на бременността са много подобни на ПМС всъщност :D.
Иначе момичето може да е забременяло от предекулационна течност, макар че е малко вероятно (каза човекът, който смята презервативите за несигурна работа), не от това, че си й свършил върху корема.
А за да успокоим другото момиче... Ами не, че няма някаква супер хипер нищожна вероятност, но наистина не си струва да се притесняваш. Наистина, сперматозоидите не са супермени.

cveti92113
05-27-2010, 08:51
Въпрос: Vyzmojno li e da se zabremenee, ako mom4eto svyr6 vyrhu korema a ne vytre? Vyzmojno li e nqkaksi da vleze sperma vytre ?

Др. Тийн: Не.
как да си го обясня тогава?може или неможе?[/quote]

Emilen
05-27-2010, 09:08
Др. -ty: Най-лесно се забременява от сексуална неграмотност. Преди да се играе една игра, първо трябва да се научат правилата. I'm sorry!

chaovabene
05-27-2010, 09:29
ОК Има много смислени отговори, но все пак тя пак пита......и за това....
Скоростта на предвижване на сперматозоида представлява приблизително 3 мм в минута, т.е. за една секунда, той се придвижва на разстояние, равно на дължината на собственото му тяло.Следователно, се приема, че в матката сперматозоидите за 3 минути изминават 1-1.5 см, т.е. за да излязат от семенната маса, да попаднат в маточната кухина и оттук да изминат цялото маточно тяло, сперматозоидите оползотворяват средно между 1.5 до 3 часа астрономическо време.Ако всички изчисления са правилни, то оплождането не става по-рано от 8 часа след половия акт.И ТОВА Е ПРИ ПОЛАЖЕНИЕ ЧЕ СПЕРМЕННАТА ТЕЧНОСТ Е ВЪВ ВЛАГАЛИЩЕТО НА ЖЕНАТА.......Така че изводите свеки да си преви сам.....
Въпроса е да не попадне семенна течност по половите органи....но дори и да е така едно добро измиване върши работа.....но в никакъв случай не и придружено с проникване на пръсти или каквото и да било във влагалището защото без да искаш по този начин може да "помогнеш" на някой заблуден сперматозоид и тогава.....работата отива към SURE CHECK........ :shock:

SpOrTs_GiRl
05-27-2010, 10:48
Съжалявам за спама, но Биляна взе да ми харесва вече! :D

YouDontKnowMe
05-27-2010, 10:53
Чакай малко приятелю,прятелката ти просто се е шашнала,няма страшно.

1.Първо нямало е проникване.
2.Не си свършвал.
3.Възможно е ако имаш някаква свръх-интелигентна педекулационна течност,която сама се насочва и прониква.
Трета точка ме уби.
Их, хора, само във филми се вкарвате... С к'во мислехте, като го правехте това, а? С котето и 'главичката' , сигурна съм.

cveti92113
05-27-2010, 11:09
iskam da znam moje ili nemoje da e bremenna kato ne e imalo pronikvane s prust kogato i se e izxvurlil na korema sa bili pod dusha i e te4ala vodata nad tqx ??

DeViLMaN
05-27-2010, 11:18
да ся ще роди 1 милион попови лъжички .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

YouDontKnowMe
05-27-2010, 11:27
да ся ще роди 1 милион попови лъжички .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

cveti92113
05-27-2010, 12:18
eeee kaje te de moje ili nemoje PLS speshno e ;(;(;(

anonymous708973
05-27-2010, 12:25
Глупава ли си?! Не... МАЛОУМНА ЛИ СИ?! 50 човека ти казаха по 50 различни начина, че си ГЛУПАВА, за да правиш секс и очевидно си недорасла за това! Как ще забременееш, като ти е свършил на КОРЕМА, БЕ?! И на покрива на блока да ти свърши върху корема, пак НЯМА да си бременна!!

Пък аз се притеснявам, че не съм готова, защото не всичко на 100%... :x

DeViLMaN
05-27-2010, 13:04
да ся ще роди 1 милион попови лъжички .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


така свършил ти е на корема .. отишла си в банята и водата се е мушнала отдолу (противно на гравитацията) и е станало най-интересното оплождане ...

Логиката ти граничи с лудост , пример все едно изсипваш една чаша сперма в мивката и после мишките в канализацията да са бременни .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Neutral
05-27-2010, 18:32
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:razz: ми то за това се мисли преди да правиш нещо (към цвети ,въпреки че трябваше да направи нова тема)