PDA

View Full Version : Гадно ми е ! :(



xxsomegirllxx
05-26-2010, 16:21
Здравейте, надявам се да няма мнения с бъзици, а сериозни мнения който да ми помогнат!
Значи събрах се с едно не лошо изглеждащо момче ноо.. леко пълничко. :( Шести клас е и малко му личат, особено като е по тениска.. :? :? Всичко в него ми харесва само това .. само килограмите .. не са много, но и предпочитам да не ги казвам за да не види той темата .. Не знам какво да правя, това по един странен начин ме отблъсква .. :-k Моля Ви кажете ми какво да правя! :-# :-# :-#

darkPaladin
05-26-2010, 16:28
Ами ако беше сляпа?

Отговори си на въпросите (ти сама си отговори не на мен)
Можеш ли да му имаш доверие?
Вярваш ли,че би те обичал истински?
Мислиш ли,че би те предал по някакъв начин?
Имате ли общи интереси?

Мислиш ли,че ДРУГ би могъл да е като него?

Change
05-26-2010, 16:30
Съжалявам, но не мисля, че има какво да те посъветваме. Щом харесваш всичко друго в това момче, ще трябва да приемеш този негов...ще го нарека недостатък, макар че не зная дали него това го притеснява. Никой не е съвършен - не се фокусирай върху единственото нещо, което не ти харесва в този човек, а откривай и се радвай на положителните му качества. А ако не можеш да го приемеш такъв, какъвто е, по-добре се откажи от него и не го разигравай. :)

tonique
05-26-2010, 16:32
Само не казвай, че си по-голяма от него ;d
И като казваш,че те отблъсква имаш предвид:
От външният му вид или от мнението на приятелките и околните :-o

А пък и да е "леко пълен" какво от това напримерно:
Му кажи ако искаш някой път,да отидето заедно на фитнес
да тичате в парка нещо така по приятно. :)

justonegirlwithonehope
05-26-2010, 16:50
След като се разбирате и всичко в него ти допада и ви е хубаво заедно, какво значение мамка му имат килограмите ?

xxsomegirllxx
05-26-2010, 16:51
Само не казвай, че си по-голяма от него ;d
И като казваш,че те отблъсква имаш предвид:
От външният му вид или от мнението на приятелките и околните :-o

А пък и да е "леко пълен" какво от това напримерно:
Му кажи ако искаш някой път,да отидето заедно на фитнес
да тичате в парка нещо така по приятно. :)

Не в един клас сме .. :) И двамата сме на по 12 г. ако има някакво значение сме от Бургас .. Не не ми пука за околните изобщо .. Просто този негов недостатък малкоо .. не ме радва .. :? Иначе мсичко друго си му е супер .. Невероятен е, и такъв като него не се среща на улицата .. Много е мил .. :oops: :oops:

justonegirlwithonehope
05-26-2010, 16:53
Ооо това, че сте от Бургас променя нещата, аз също съм от Бургас и нали знаеш модата сега.Батки работи, всъщност подиграват ли ти се, че си с него и къде точно учиш, ако не е тайна де. (:

nymphadora
05-26-2010, 17:03
Ми като станеш на 15 дано се опомниш..

xxsomegirllxx
05-26-2010, 17:08
Ооо това, че сте от Бургас променя нещата, аз също съм от Бургас и нали знаеш модата сега.Батки работи, всъщност подиграват ли ти се, че си с него и къде точно учиш, ако не е тайна де. (:

Не не ми се подиграват ... Те повечето не знаят де ..- 8-) Но ако разбират такива подигравки ще паднат че просто не е истина -.. :( :( :( :? :booooomb:

darkPaladin
05-26-2010, 17:10
Ооо това, че сте от Бургас променя нещата, аз също съм от Бургас и нали знаеш модата сега.Батки работи, всъщност подиграват ли ти се, че си с него и къде точно учиш, ако не е тайна де. (:

Не не ми се подиграват ... Те повечето не знаят де ..- 8-) Но ако разбират такива подигравки ще паднат че просто не е истина -.. :( :( :( :? :booooomb:

Щом сте от един клас недей

XheroineX
05-26-2010, 17:16
Ако наистина го обичаш не би гледала външността а какъв е по характер!Моят приятел не е мого красив но аз си го обичам и не ми пука какво казват другите! :)

storex
05-26-2010, 17:23
Колко класическо е - двама съученици :)
Ако не си написала колко са му килограмите, щото се притвсняваш, че той ще прочете и ще се сети, че става въпрос за него... той ако прочете ще се сети така или иначе, поне аз ако бях шести клас, момче, от Бургас, повечко килограми и добре изразени цици, особено ако нося тясна тениска, значи съм аз ;)))
Кажи сега за килограмите колко са, пък по темата ти - написах го в една друга тема - връзките между съученици най-често не водят до нищо хубаво и след време (седмица, месец, ГОДИНА) като се разделите няма да можете да се гледате, сори ама това си е самата истина, другият вариант е да се ожените ;)

Daveyjones
05-26-2010, 17:28
Съжалявам,ама за ква любов става на въпрос на 12 години?

storex
05-26-2010, 17:34
Съжалявам,ама за ква любов става на въпрос на 12 години?
Чакай, бе, никой не е споменавал за любов в случая.
Мен все още ме гложди въпроса за килограмите колко са :)

Daveyjones
05-26-2010, 17:36
Ами коментари от сорта ако найстина го обичаш и такива неща , обич няма,може би някаква симпатия , и не мисли,че момчето трябва да се променя , ако го харесваш "бъди с него" въпреки недостатака му,а ако това толкова те дразни просто значи той не е за теб,това е моето мнение

britzy
05-26-2010, 17:37
ква любов кви 5 кинта.Тая не знае сърби ли я или....
Разсъждаваш доста тъпо-нормално е де,пфтфтф на 12 си :lol:
много сложни въпроси й задавате-дали можеш да му вярваш,дали нз си кво.Тя не знае кво иска още на 12.
Като те дразни-режи го.то все ще те човърка ,че е дебел.Като ти дойде мозък пиши пак.
Баси

SemperFidelis
05-26-2010, 17:37
Здравейте, надявам се да няма мнения с бъзици, а сериозни мнения който да ми помогнат!
Значи събрах се с едно не лошо изглеждащо момче ноо.. леко пълничко. :( Шести клас е и малко му личат, особено като е по тениска.. :? :? Всичко в него ми харесва само това .. само килограмите .. не са много, но и предпочитам да не ги казвам за да не види той темата .. Не знам какво да правя, това по един странен начин ме отблъсква .. :-k Моля Ви кажете ми какво да правя! :-# :-# :-#
Чакай малко ся откъде знаеш, че то смята че си перфектна? - Защото 100% съм сигурен, че не е така.

xxsomegirllxx
05-26-2010, 17:43
Мерси :? :? Искам ключ ...

BlueFace
05-26-2010, 18:29
Визията не е всичко ;) Но ти си прави каквото си знаеш.Всеки се учи от собствениет грешки ;)

П.П. Нали знаеш -оценяш нещо само когато го изгубиш ;)

Bixel
05-26-2010, 20:23
Фитнесс!! Повече колело и гирички... за 0 време ще стане мутра повярвай ми в 6ти клас просто толкова се ръсте, че с малко помощ ще замася на бик.

thesweetest
05-26-2010, 21:24
о господи лапешка работа.Намерила че се насрала.
ти знаеш ли изобщо какво искаш.тъй де незнаеш на 12 си.Ми заеби го. Т'ва за килограмите винаги ще те гложди надявам се само като пораснеш да не си такъв повърхностен човек.За годините и акъла ти нищо повече немога да ти кажа.Дано като пораснеш разбереш :o

Candice
05-26-2010, 23:12
Абе каквви сте вие да гледате само външния вид бе :-x Ако е свестен кфо ти пука, че е леко пълничък :wink:

lenito_sf
05-26-2010, 23:27
Не мога да дам конкретен съвет, но мога да си изразя мнението..Изключително повърхностна си, щом за няколко кила се хващаш.


Аре моля ти се се опомни..

britzy
05-27-2010, 07:19
о господи лапешка работа.Намерила че се насрала.
ти знаеш ли изобщо какво искаш.тъй де незнаеш на 12 си.Ми заеби го. Т'ва за килограмите винаги ще те гложди надявам се само като пораснеш да не си такъв повърхностен човек.За годините и акъла ти нищо повече немога да ти кажа.Дано като пораснеш разбереш :o

хахахаа абсолютно като мене мислиш *thumbs up*

miroclava
06-06-2010, 11:13
skusai s nego ako go obi4a6 nedei ako ne go napravi za da ne ti se smeqt ako e mnogo debel :D

todor4o
06-06-2010, 11:41
Добре де, ако наистина харесваш това момче, няколко килограма отгоре чак такъв проблем ли са? Може пък да му предложиш някой път да излезете да тичате заедно...кажи му, че не ти се бяга сама и ще ти е приятно ако дойде с теб. Ще сте заедно, а и едновременно с това той ще прави нещо, за да изглежда по-добре...може пък да му хареса и той сам ще започне да се грижи за фигурата си :wink: