PDA

View Full Version : Какво да правя?



koko95
05-26-2010, 17:45
Значи имам 2 проблема.След като ми донесоха новия комп и инсталираха уиндолс ми се появиха следните проблеми.1-ви при стартиране на пс-то ми се появява да дам парола(но без)и немога да го махна заради това

http://prikachi.com/files/1611814e.jpg


и как да премахна имам някакъв тъп guess юзер и немога да го махна незнам как.

а 2-рия е че уиндолса ми е пиратски и искам да го направя легален да може да тегли всичко.Пробвах да го махна с Microsoft Windows Genuine Advantage 1.9.42 + Office 2.0.48 CRACK но не стана

MaGuSs
05-26-2010, 17:52
Пробвах да го махна с Microsoft Windows Genuine Advantage 1.9.42 + Office 2.0.48 CRACK но не стана

Не може да не стане.Виж има главна тема .. прочети за това там...

Най-добре ще ти е преинстал на компа.Ако си от Варна познавам човек който щи го преинсталне за 10лв... ,а ако си от квартала може и за 5 лв.. :D

koko95
05-26-2010, 21:04
Сори не съм от Варна,а от София и питам как да си оправя проблемите и неискам преинсталл щот скоро ми инсталираха на новия ми комп уиндолса

Reaper93
05-26-2010, 21:15
Я пробвай Тук (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=7371918#7371918) И търсачката работи! ;)

LucasBoy
05-26-2010, 22:23
Прецакваш се безкрайно. Аз съм с пиратски уиндоус и никога не съм го правил легален, като това не ми пречи да си свалям уиндоус ъпдейти, като нямам инсталирана Windows Genuine Advantage и не ми и трябва. Никой не ти го иска. Относно другия проблем - съобщението си казва какво трябва да направиш. Махай тия клиентски сървиси или поне ги спри. Направи нещо, понеже са изключили нещо, което много хора ползват(въпреки, че аз си го изключвам за да не ми точи ресурси) а именно Fast User Switching.

Reaper93
05-26-2010, 22:28
Но все пак не е приятно, онова долу в ъгъла и постоянно да му е черен десктопа :) За това съм направил тема ;)

loveUpeps4o
05-27-2010, 07:40
Прецакваш се безкрайно. Аз съм с пиратски уиндоус и никога не съм го правил легален, като това не ми пречи да си свалям уиндоус ъпдейти, като нямам инсталирана Windows Genuine Advantage и не ми и трябва. Никой не ти го иска. Относно другия проблем - съобщението си казва какво трябва да направиш.
Ти си болен мозък бе бате ;х

MaGuSs
05-27-2010, 11:09
Ами и аз съм с пиратски ама слагаш му един лицензиран код и се кефиш... ко му е трудното :lol: :? ?

koko95
05-27-2010, 11:58
Прецакваш се безкрайно. Аз съм с пиратски уиндоус и никога не съм го правил легален, като това не ми пречи да си свалям уиндоус ъпдейти, като нямам инсталирана Windows Genuine Advantage и не ми и трябва. Никой не ти го иска. Относно другия проблем - съобщението си казва какво трябва да направиш. Махай тия клиентски сървиси или поне ги спри. Направи нещо, понеже са изключили нещо, което много хора ползват(въпреки, че аз си го изключвам за да не ми точи ресурси) а именно Fast User Switching.

това не мога го премахна или поне незнам от къде

koko95
05-27-2010, 12:00
Ами и аз съм с пиратски ама слагаш му един лицензиран код и се кефиш... ко му е трудното :lol: :? ?

я молявя дай ми лицензиран код да го направя лвгален плс

Reaper93
05-27-2010, 12:03
Саше, Саше...Много си тъп Саше...Не можа ли, да го напишеш на един коментар??