PDA

View Full Version : кино??



stern
05-26-2010, 17:04
чудя се дали да питам едно момче, което харесвам дали иска утре след училище да ходим на кино....но той има малко братче и може би ще трябва да го гледа или пък може и да не иска да дойде, а и ме е страх, че кат го питам ще разбере, че го харесвам...тоест ние сме приятели и някси нз...

stern
05-26-2010, 17:06
малко тъпичко може да ви се струва, но си се чудя и все пак мерси много, ако някой отговори!
:)

storex
05-26-2010, 17:08
Покани го само в случай, че искаш да разбере, че го харесваш. Ако теб някое момче те покани на кино, знай, че има някакви намерения спрямо теб. Ако пък не искаш да разбира, не мога да ти дам съвет, аз също не съм от най-решителните да показват привличането си :0

stern
05-26-2010, 17:10
хм да, но то се очертава, че и без това никoй не може утре от класа....или някой има ли някаква друга идея какво мога да направя? много искам някъде заедно да отидем....без да ни зяпа целия клас и да сме си само ние..е друг е въпроса дали и той иска..

stoteen4o
05-26-2010, 17:13
Покани го, няма какво да изгубиш...С кумене и маене няма да стане номера. Ако момчето има желание и има възможност, ще дойде! Давай смело, но не неразумно. Мисли преди да действаш. Успех!

stern
05-26-2010, 17:15
ами той често отказва и да идва някъде с класа, по различни причини...най-вече заради братчето си, но пък не знам...може и да го използва тва, за да се извини или не знам, а и не мога да си го представя как ще стане...въобще не вярвам, че може да стане :(
тоест да отидем някъде двамата, а пък именно утре..

storex
05-26-2010, 17:16
Само ти подсказвам, че най-често връзките между съученици не приключват добре и после хората не могат да се гледат, докато завършат, ама ти си знаеш :)
+ това пробвай да му покажеш, че те привлича чрез свои действия.
+ това на колко години си :)

stern
05-26-2010, 17:19
на 15 сме ii аз и без това сигурно ще се местя в друго училище, тоест няма какво да загубя...искам поне веднъж да стане...вече 2 години го харесвам и така...

storex
05-26-2010, 17:35
А за тези 2 години показала ли си му по някакъв начин, че го харесваш или не?

justonegirlwithonehope
05-26-2010, 17:36
Покани го, какво лошо има ? Нима има какво да губиш ? (:

Daveyjones
05-26-2010, 17:50
Не искам да се заяждам или пък да излизам някъв гадняр идиот,който се прави на много отворен ,обаче мисля,че много от темите които пускате са напълно безмислени и вие сами си давате отговор,е да тук се обсъждат проблемите , ама това да ни питаш дали ще е добре да поканиш човека който уважаваш и харесваш на кино , ОбАЧЕ те е страх да не разбере ,че го харесват .. е това е ебаси и проблема .. нали го харесваш къв е проблема да знае това нещо? ..отивате на кафенце говорите си така и в последствие като излизате ще разбереш дали иска да бъде с теб или не иска , не знам просто защо пускате някой теми,това е лично мое мнение моля да не бъде критикуван ..

s3nsual
05-26-2010, 17:54
Действай ! Покани го . Няма какво да губиш :)

stern
05-26-2010, 18:06
Не искам да се заяждам или пък да излизам някъв гадняр идиот,който се прави на много отворен ,обаче мисля,че много от темите които пускате са напълно безмислени и вие сами си давате отговор,е да тук се обсъждат проблемите , ама това да ни питаш дали ще е добре да поканиш човека който уважаваш и харесваш на кино , ОбАЧЕ те е страх да не разбере ,че го харесват .. е това е ебаси и проблема .. нали го харесваш къв е проблема да знае това нещо? ..отивате на кафенце говорите си така и в последствие като излизате ще разбереш дали иска да бъде с теб или не иска , не знам просто защо пускате някой теми,това е лично мое мнение моля да не бъде критикуван ..

много си прав...и аз все им се чудех на тия хора, а сега самата аз питам такова нещо...не знам може би като си влюбен \"полудяваш\" и прекалено много мислиш и се надяваш тук да намериш отговор, макар че е безмислено...а и наистина нямам проблем...сама си го права и мисля, че много от хората тук наистина си правят сами проблемите и явно и аз съм един от тези хора

Daveyjones
05-26-2010, 18:13
просто мисля ,че това е много детски проблем ,отиваш и му казваш "искаш ли да ходим на кино" ама кажи нещо от сорта " на кино ходи ли ти се " нещо такова , ако каже може .. ще видиш как ще се развият нещата .. ако каже ,че не му се ходи с изражение на лицето което говори "тая па кво иска от мене" сама ще се сетиш за какво става на вапрос..УСПЕХ!

Nakadah
05-26-2010, 19:49
каниииииииииии 8-)

BlueFace
05-26-2010, 19:51
:grin: :grin: Много обичам пуканки :grin: :grin:

Bixel
05-26-2010, 20:17
Трябва филма да е стойностен... Може би Мисия Лондон или принцът на персия :)

thesweetest
05-26-2010, 21:12
ОМГ нали сте приятели от 2 години едва ли ще му се стори странно да го поканиш на кино дз хората често ходят с приятелите си на кино :-o

TheUnforgiven2309
05-27-2010, 02:58
Мм да,Принца на Персия е добър варянт.Плюд всичко ако те е страх от змии (а във филма има доста) ще мощеш поне от страх да му хванеш ръката :-D иии давай,покани го.Нища нямя дя зягубиш,а ако обича братчето си и то не е много малко го вземете и него,така ще видиче обичаш малките деца.
P.S Искренно се надявам да приеме поканата ти :)

TheUnforgiven2309
05-27-2010, 02:59
Мм да,Принца на Персия е добър варянт.Плюс всичко ако те е страх от змии (а във филма има доста) ще мощеш поне от страх да му хванеш ръката :-D иии давай,покани го.Нища няма дя зягубиш,а ако обича братчето си и то не е много малко го вземете и него,така ще види,че обичаш малките деца.
P.S Искренно се надявам да приеме поканата ти :)

stern
05-27-2010, 14:15
с братчето му ще е малко трудно, защото той не обича много да се занимава с него, за разлика от мен :-D а иначе не знам дали не го е гледал принцът на персия :?
, мислих, че може би робин худ е добра идея
, защото е action и драма, точно нещо между нас двамата :Д но тва са с филма...ще се разберем все някак, ако изобщо някога се стигне до там.

вече не знам дали изобщо има смисъл да го каня някъде
...снощи му писах следния смс:да вземе един филм, дето му е любим и ми беше обещал, че ще го гледаме, а аз щото и без това съм сама вкъщи и той може да дойде, заедно да го гледаме (тоест днес, след училище) само дето снощи нищо не ми отговори, а днес нищо не каза по темата....и аз са мисля, че нарон4но, за да не ми откаже, макар че го познавам и някси се съмнявам заради това да е....иначе много ме дразни в тоя човек, че НИКОГА не ме гледа в очите, просто не знам толкос ли съм грозна 8-) ...тоест все гледа пода и днес пак ми направи впечетление, ама иначе нали се прави на мн готин... :?

Daveyjones
05-27-2010, 14:18
с братчето му ще е малко трудно, защото той не обича много да се занимава с него, за разлика от мен :-D а иначе не знам дали не го е гледал принцът на персия :?
, мислих, че може би робин худ е добра идея
, защото е action и драма, точно нещо между нас двамата :Д но тва са с филма...ще се разберем все някак, ако изобщо някога се стигне до там.

вече не знам дали изобщо има смисъл да го каня някъде
...снощи му писах следния смс:да вземе един филм, дето му е любим и ми беше обещал, че ще го гледаме, а аз щото и без това съм сама вкъщи и той може да дойде, заедно да го гледаме (тоест днес, след училище) само дето снощи нищо не ми отговори, а днес нищо не каза по темата....и аз са мисля, че нарон4но, за да не ми откаже, макар че го познавам и някси се съмнявам заради това да е....иначе много ме дразни в тоя човек, че НИКОГА не ме гледа в очите, просто не знам толкос ли съм грозна 8-) ...тоест все гледа пода и днес пак ми направи впечетление, ама иначе нали се прави на мн готин... :?

А замисляла ли си се,че може би ти си много красива и него го е срам да говори с теб и такива неща ? теб те е срам да го поканиш на 1 ти или какъвто ти беше проблема ;д , а може би той те харесва много , но много го е срам или нещо такова? замисли се и над тази вазможност.

TheUnforgiven2309
05-27-2010, 14:36
Покани го live,няма да има къде да бяга :D :D Да видим дали ще намери сили да ти откаже,щот както го казваш това за гледането в земята май май си пада по тебе :-D

stern
05-27-2010, 14:44
хора вижте със сугурност не си пада по мене, нали казвам, че не ми отговори , а и той винаги е супер готин и, а и как да го питам на живо, нали целия клас сме заедно...макар че мога да пробвам утре, но не знам дали ще се осмеля да го направя...
:?

hahavteen
05-27-2010, 15:28
Леле спомням си първия път като поканих момче на кино :D Сърцето ми щеше да изкочи и се препотих 10 пъти преди да го питам :-D . Беше забавно... Аз колкото момчета съм поканила на среща всичките са казвали да и с всичките е било интересно. Този първия който поканих беше от класа ми и като излизахме всички след последния час аз го настигнах и просто го питах и той каза да и да му пиша за подробностите и готово. Покани го. Според мен тръпката си заслужава 8-) . Пък ако каже че ще гледа братчето си кажи му да вземе и него и идете на някой по-нормален филм или да ядете сладолед. :) Може нищо да не стане между вас но поне ще сте прекарали няколко хубави часа заедно. :)

3oPuTy
05-27-2010, 15:40
Покани го само в случай, че искаш да разбере, че го харесваш. Ако теб някое момче те покани на кино, знай, че има някакви намерения спрямо теб. Ако пък не искаш да разбира, не мога да ти дам съвет, аз също не съм от най-решителните да показват привличането си :0
Това е най-голямата глупост,която съм чела :?
Това,че едно момиче кани момче на кино (и обратната ситуация) не означава,че задължително го харесва ... :?


По темата:Покани го,нищо няма да загубиш.Само гледай филма да е интересен,а не някоя романтична боза,защото има вероятност да си замине преди теб.

hahavteen
05-27-2010, 15:48
А Зори не е задължително. Гледала съм големи глупости с момчета на кино ама като почнеме да се бъзикаме и да се подиграваме на "бозата" се получава много забавано. :-D Ама си зависи и от хората де... Имах среща се един дето вместо да го обърне на майтап че филма просто беше зле ми наговори куп глупости че момичетата не разбират от филми и бла бла :? .

3oPuTy
05-27-2010, 16:08
Вярно е,че си зависи от момчето,но щом авторката не иска той да разбира за чувствата й е по-добре да не гледат някоя романтика :-D

stern
05-27-2010, 16:45
е то и до някъде е ясно, че щом го каня някъде изпитвам нещо към него...иначе това, което слънчицето написа много ми хареса...точно това " като излизахме всички след последния час аз го настигнах и просто го питах" искам утре да направя...сигурно цял ден ще треперя, но пък поне ще знам, че съм питала...само лошото е, че аз съм голяма бъзла и в последния момент се отказвам и от точно това се притеснявам...

ПС: да използвам да поздравя слънчицето за годежа й, че не успях да пиша в темата й ;) всичко най-хубаво ви пожелавам и бъди наиситна щаслива, че имаш щастието момчето, което обичаш и той да изпитва същото към теб :)

iiii благодаря на всички, които са написали нещо и ще напишат!
:)

mehasnoname
05-27-2010, 19:27
давай смело .. покани го утре в даскало след часовете или когато го хванеш сам . На живо хората рядко отказват и няма време да си измисли поредното тъпо оправдание примерно както в скайпа или , че не си е чул телефона и другите глупости. :)

Успех ти желая . Макар , че ако не стане .. не се отказвай . Това не значи ,че не те харесва или не иска просто да се мотате заедно. Причините могат да са доста .. :)

Ultras
05-27-2010, 19:33
Мнооого зле..... :X

hahavteen
05-28-2010, 08:54
stern мерси мила :-) .
А знаеш ли аз каква срамежливка бях?! Направо ужас! Ама след като поканих първото момче всичко ми мина. Тогава целия ден само за това мислех и не смеех да го погледна ама накрая като дойде момента си казах "Кое е най-лошото нещо което може да стане? Да откаже. Е и? И преди не сме излизали заедно така че нямам какво да губя и няма от какво да ме е страх." Като го питах гласа ми трепереше и се бях изчервила като домат 8-) . Важното е обаче че си преодолях срама и страха и направих това което исках. Чувството си заслужаваше цялото притеснение преди това. Давай пък каквото стане. Успех :)

stern
05-28-2010, 13:54
питах го! :grin: тоест в голямото междучасие по някво чудо беше сам и беше седнал на една пейка да пише някво домашно и аз след дълги размисли отидох и го питах първо кво прави, а после нали се обърнах да си тръгвам, но някси си казах "ако не го направиш, ще те е мн як" и спрях, обърнах се и му казах "айде събота или неделя да ходим на кино" той се обърна на една страна, така да не му виждам лицето, гледаше пода и ми каза веднага "добре", а аз супер учудена "ааамиии ок тогава...skype емм, там да се разберем?" и той: "довечера в skype" и аз "ок. чаооо" и се обърнах и си тръгнах тичайки като луд заек #-o :razz: , ау малее направо нещо ми стана..ма той си ме знае, че съм луда тоест надели мн мн се е учудил :D ....сега само се чудя, дали разбра, че само ние двамата ще ходим :? ...особено като се извъртя така да не го виждам си помислих, че сиг ще каже "не", а па той "добре"...ама сега не искам да се радвам прекалено рано, че накрая ако пак нещо стане... :cry:

Snickers
05-28-2010, 14:26
Предполагам, че не е глупав и е разбрал, че искаш да си само с него. Все пак ти си го питала лично... :)

justwondering
05-28-2010, 15:02
Възхищавам се на смелостта ти. Аз досега не съм канила момчета :). Няма какво да се притесняваш. Щом веднага ти е отговорил, значи иска да излезете. Според мен е притеснителен като теб (нищо че изглежда готин) и затова се е извъртял настрани. Хайде успех на срещата!

stern
05-28-2010, 16:05
добре, а ако не ми пише....ако се интересуваше, щеше да ми пише, може ей така да ми го е казал, макар че нещо не знам...
:?

FuckedUp
05-28-2010, 16:13
добре, а ако не ми пише....ако се интересуваше, щеше да ми пише, може ей така да ми го е казал, макар че нещо не знам...
:?

Е, не бързай де :D Малко по-късно сигурно ще ти пише :)

justwondering
05-28-2010, 18:47
добре, а ако не ми пише....ако се интересуваше, щеше да ми пише, може ей така да ми го е казал, макар че нещо не знам...
:?
Еми пиши му ти. Макар че щом ти е казал "Довечера" сигурно ще ти пише. :)

THeCheRry
05-28-2010, 19:12
Браво.Поздравления за проявената смелост :) дано всичко мине ОК

stern
05-28-2010, 19:15
off вика ми "довечера", а още го няма никав в skype :( ...сигурно е забравил, което значи, че не му е важно, а па аз да му пиша смс...не става, щото пък ще изглежда все едно мн държа да стане....
:?

justwondering
05-29-2010, 08:09
може да не му се ходи и да е инкогнито или да го няма в скайп. А може пък да няма интернет в момента и да не може, а да иска, да се свърже с теб. Звънни му, може да ти се вижда нахално, но понякога трябва да си нахален, за да успееш. :)

stern
05-29-2010, 13:47
ами кво да ви кажа...не ми писа, затва му писах смс кво става дали ще ходим някъде, а той ми писа "кой сме ние", а аз му писах дали има някво значение, а той ми отг, че да съм оставила, не му се ходило...хах, ми хубаво, аз ще си отида утре с приятели на кинце...

lilincituuuu
05-29-2010, 14:06
Извинявай, обаче си на 15 и се страхуваш да не разбере, че го харесваш?! :? От какво точно се притесняваш? Ако го поканиш , можеш само да спечелиш по-добър приятел или в по-добрия случай , след време - нещо повече от приятел ..
Действай ^.- :-)

stern
05-29-2010, 14:18
Извинявай, обаче си на 15 и се страхуваш да не разбере, че го харесваш?! :? От какво точно се притесняваш? Ако го поканиш , можеш само да спечелиш по-добър приятел или в по-добрия случай , след време - нещо повече от приятел ..
Действай ^.- :-)

вече действах, но безмислено. по-горе съм описала как го поканих и как първо се съгласи, а после ми отказа..

FreakBitch
05-29-2010, 14:26
струва ми се, че те е отрязал :neutral: Ако сте добри приятели не би трябвало толкова да се притесняваш, да го поканиш, но изглежда не сте си толкова близки :roll: Не ти е навит, според мен де.. ти си знаеш най-добре и най-добре можеш да прецениш :)

stern
05-29-2010, 14:37
of da si стои вкъщи да си кисне пред компа...аз пробвах, той не поиска, вече ми писна да страдам заради него...ще се опитам просто да го забравя, писна ми все да ме отрязва

sladur4etyYy
05-29-2010, 14:46
тва момче 100% няма (почти) никакъв опит с момичетата. а това, че все гледа пода, означава, че е много неуверен. не бих се учудила да те харесва, и все пак да е отказал. каквото и да е, такъв не ти трябва. потърси си някой по- осъзнат.

FreakBitch
05-29-2010, 14:49
точно така!! МАЙНАТА МУ! :grin: само дано по някое време не се сети той, че 'иска да отидете на кино' - тогава ще стане интересно. Доста често се случва и тази ситуация :o

mehasnoname
05-29-2010, 17:59
споко брат не се отчайвай. В същата ситуация съм с подобен човек. :) На мен ми е писнало да я ръчкам да ходиме по разни места и тя се си ме реже по начина който описа. Първо да - после ама то работа илзена а у . :D

Да не ти пука , не го мисли , ще видиш колко по-лесно ще ти е нататъка.

ReachlessGirl
05-29-2010, 18:02
of da si стои вкъщи да си кисне пред компа...аз пробвах, той не поиска, вече ми писна да страдам заради него...ще се опитам просто да го забравя, писна ми все да ме отрязва
извод: майната му! ..

hahavteen
05-29-2010, 19:48
Абе карай. Важното е че си пробвала и че си преодоляла срама си. Следващия път като си харесаш някой ще действаш без чак толкова притеснения :grin: .