PDA

View Full Version : Тя е на 15 , аз 19 има ли шанс ?



selassie
05-26-2010, 18:34
Дали би се получило нещо .. бих искал да пробвам но .. не е ли твърде малка .. или по точно разликата ни е голяма .. не знам вие кажете .. а иначе виждам че тя е готова , чака се действие от моя страна ..

П.С. Само искам да допълня че нямам много опит в връзките .. дори може да се каже почти никакъв ..

Lincheto
05-26-2010, 18:38
Разликата ви е само 4 години. Според мен няма проблем.

п.п: и не очаквай да ти пусне :Д

justonegirlwithonehope
05-26-2010, 18:38
Какво като е на 15, ако усещаш, че искаш да си с това момиче и ще ти е добре с нея - действай, какво по дяволите чакаш, да и писне и да те подмине ? Защо да не се получи, 4 години не са кой знае колко.

BlueFace
05-26-2010, 18:46
Хвани си 12 годишна :? :?

SuNsEt
05-26-2010, 18:50
Принципно 4 години не са много,но в съзряването има разлика.Тя тъкмо започва да вижда света(най-вероятно) ,докато ти скоро ще излезеш от пубертета.Зависи на какъв акъл сте и двамата.Момичето може и просто да чака да я опънеш и после да скъсате.Може и ти да си на нейния акъл и за това да си мислиш,че си допадате.Това е доста вероятно след като си на 19,а още си нямаш приятелка и нямаш опит с връзките.

selassie
05-26-2010, 18:59
Акъла си го имам аз ами .. да не вземе да стане някой фал , после да си троша главата някъде .. имам в предвид че не е ли твърде малка .. а и аз не съм чак толкова голям "кандидат" просто виждам че иска за това питам , дали си заслужава да опитам .. или няма никъв шанс ..

anonymous708973
05-26-2010, 19:04
"Просто виждам, че иска..."
"Дали имам шанс..."

Според мен си отговори на въпроса. Обаче бъди внимателен - това вечно чакане на действие си е нож с две остриета :)

SuNsEt
05-26-2010, 19:14
Ама ти за какво искаш да опиташ?В смисъл виждаш,че е готина и ти е навита,а ти си нямаш друга работа иии ''ами защо пък да не тръгна с нея,кво ми пречи?'' ,а?

Ако наистина имаш акъл не се занимавай с детска градина. :wink: И без това ще хвърлиш много нерви по нея,100 % :-D Тя до сега би трябвало да ти е показала умствените си качества.Има някои момичета,които вътрешно(морално и просто подхождат като по-големи) са по-големи за възрастта си,нооо не са често срещана гледка.След като се чудиш дали е малка,значи наистина е малка.Ако до сега беше показала нещо,с което да превъзхожда връстниците си умствено,то тогава нямаше да се питаш дали е проблем възрастта.

По-добре си намери някоя мацка колко теб и да ти е мирна главата.

Nakadah
05-26-2010, 19:31
та тя е още дете... Педофил :lol:

selassie
05-26-2010, 19:33
Ама ти за какво искаш да опиташ?В смисъл виждаш,че е готина и ти е навита,а ти си нямаш друга работа иии ''ами защо пък да не тръгна с нея,кво ми пречи?'' ,а?

Ако наистина имаш акъл не се занимавай с детска градина. :wink: И без това ще хвърлиш много нерви по нея,100 % :-D Тя до сега би трябвало да ти е показала умствените си качества.Има някои момичета,които вътрешно(морално и просто подхождат като по-големи) са по-големи за възрастта си,нооо не са често срещана гледка.След като се чудиш дали е малка,значи наистина е малка.Ако до сега беше показала нещо,с което да превъзхожда връстниците си умствено,то тогава нямаше да се питаш дали е проблем възрастта.

По-добре си намери някоя мацка колко теб и да ти е мирна главата.


Определено превъзхожда връстниците си по акъл и държание .. може би защото съм по голям и осъзнава че трябва да се държи така .. а иначе сред връстниците си да се държи по "детски" .. не знам мога само да гадая , но мисля че ще се вслушам в мнението ти..

selassie
05-26-2010, 19:34
та тя е още дете... Педофил :lol:


от теб очаквам тишина .. въшл*к

Nakadah
05-26-2010, 19:37
^^ "Съжалявам" ако моя искрен отговор те е засегнал понеже не съм ти дал зелена светлина, но това не ти дава право да обиждаш... И с други думи, аз съм ти примера как хората ще те гледат с това момиче...

Като искаш само +сове без -си просто не поствай тема...

YouDontKnowMe
05-26-2010, 19:41
Хвани си 12 годишна :? :?
Мхм, ама не се знае дали ще можеш да удържиш на сексуалната енергия бликаща от нея.

Задаваш несериозен въпрос. Надявам се, че не очакваш сериозни отговори.

selassie
05-26-2010, 19:42
Имаше си хиляди начини да го кажеш по друг начин , а ти избра точно този .. нямаше как да не го направя :) Извинението ти се приема .. хаха

anonymous708973
05-26-2010, 19:43
Според мен точно това избирателно поведение е признак за зрялост. Умният човек знае как да общува с различни хора. Естествено че с теб ще е по друг начин. :wink:

И не знам защо нарекохте момичето "детската градина"... на 15 далеч не е толкова малка... :?

Panic_Girl
05-26-2010, 19:56
възраста няма значение

SuNsEt
05-26-2010, 20:01
На 15 е зряла за много неща,но тук говорим за нещо по-специфично.Не я познавам,както и ти.Но въпреки това съм склонна да мисля,че момчето вместо да се занимава с нея е по-добре да си намери някоя достатъчно зряла за него.
Помисли си само:
Той е на 19 години,вече си е мъж(или поне отива на там).Един 19 годишен младеж иска доста по-различни неща от една връзка,от колкото едно 15 годишно момиче.Плюс това той трябва да се съобразява с много неща докато е с нея,а това би могло да стане само и единствено ако я обича,но до тук разбрах само за харесване.Тя може да иска да е с него по много причини:
Наистина да е зряла за възрастта си и просто да иска някой по-умен от връстниците си.Да иска да говори на сериозни теми с човека до себе си и да подхожда в трудни ситуации като зрял човек,а не като 15 годишно момиче.
Друг вариант е това тя да вижда,че той има някакъв интерес към нея и тъй като е батко и на нея да и е интересно да е с него.Все пак нали знаеш поговорката "Хвани си батко да ти е сладко".

Не са много момичетата,които ще тръгнат с някой по-зрял от тях заради истинските неща.До тук не чух автора да казва,че вижда в нея нещо истинско и че може да говори с нея свободно на сериозни теми.Да разбере потенциала й.

"Определено превъзхожда връстниците си по акъл и държание .. може би защото съм по голям и осъзнава че трябва да се държи така .. а иначе сред връстниците си да се държи по "детски" .. не знам мога само да гадая , но мисля че ще се вслушам в мнението ти.." -значи виждаш,че има някакви проблясъци.Все пак е на 15 и е нормално да се държи по "детски" с връстниците си.Едно нещо със сигурност знам,че и тя знае- тъй като си по-голям от нея ще можеш да я научиш на много неща(каквото и както и да го разбираш).

Тъй като виждам,че ти просто искаш да си пробваш късмета-твоя работа.Вече ти казах на какво мнение съм аз.Друг е въпроса как ще подходиш ти.
ИИи да-на 15 или не тя все още си е детска градина.Момиче на толкова години не би могло да израсте изведнъж и да започне да мисли като абсолютно зрял човек.На автора понякога ще му се иска просто да спре да се занимава с нея ,тъй като колкото и да е зряла тя все още ще си мисли за нейните си глупости.

Tempest
05-26-2010, 20:07
братле, твойто граничи с педофилия.. кви шансове, да те хванат ли?

Bixel
05-26-2010, 20:16
Имаш Да от мене (y)

MyAll
05-26-2010, 20:26
Разликата ви е само 4 години. Според мен няма проблем.

п.п: и не очаквай да ти пусне :Д

+

selassie
05-26-2010, 20:37
Благодаря много за изчерпателните отговори , взх решение че просто няма как да се получи ..

thesweetest
05-26-2010, 20:55
мн ясно че няма проблем разликата не е мн голяма пък и сеа все по често се срещат такива връзки.Освен тва според ен сичко зависи от привличането не от възрастта :)

Candice
05-26-2010, 23:05
Момичетата попринцип ходят с по-големи момчета.. Няма проблем за годиниге, спокойно :)

Tempest
05-26-2010, 23:07
Момичетата попринцип ходят с по-големи момчета.. Няма проблем за годиниге, спокойно :)

А как е изграден тоя принцип? Никой не знае. Но понеже кака ходи с по-големи или батко ходи с по-малки.. давай и ние тка... е*ем му и "порасналите" дечурлига... на мойта възраст се държи като 2рокласник :x много зряло, няма що...

CwalkIn
05-26-2010, 23:10
И не знам защо нарекохте момичето "детската градина"... на 15 далеч не е толкова малка... :?
!!!!!!!!! :)

BgHtH
05-26-2010, 23:13
Tempest за автора на темата ли ставаше въпрос ,или аз нещо не разбрах?

Tempest
05-26-2010, 23:17
Tempest за автора на темата ли ставаше въпрос ,или аз нещо не разбрах?

говоря по принцип.. имам наблюдения (ти да видиш!) върху разни елементи от къде ли не... станали на по 18 години, ама да им личи - само външно... акъла на 10годишен... съдейки по тях аз трябва да съм си надживял годините, ебати!

BgHtH
05-26-2010, 23:25
Абе да не ти дреме ,кво им се впрягаш,ще ходят с малки като едно по-голямо момиче което вече знае играта няма как да им се върже.
Към автора ,ако си я харесъл я хващай и изобщо да не ти пука от нищо.Ако не стане има много други.Не се отказвай заради мнението на хората

Candice
05-26-2010, 23:34
А как е изграден тоя принцип? Никой не знае. Но понеже кака ходи с по-големи или батко ходи с по-малки.. давай и ние тка... е*ем му и "порасналите" дечурлига... на мойта възраст се държи като 2рокласник :x много зряло, няма що...

Еми.. Аз гледам, че всички правят така.. Незнам защо.. Е, има някви изключения.. Може би просто по-големите момчета са се развили вече.. А не някви детишляци :D Мда, има и такива дето са например на 14-15 и имат по-голям акъл от някакви на 17-18.. Ама са радкост :)

Tempest
05-26-2010, 23:51
А как е изграден тоя принцип? Никой не знае. Но понеже кака ходи с по-големи или батко ходи с по-малки.. давай и ние тка... е*ем му и "порасналите" дечурлига... на мойта възраст се държи като 2рокласник :x много зряло, няма що...

Еми.. Аз гледам, че всички правят така.. Незнам защо.. Е, има някви изключения.. Може би просто по-големите момчета са се развили вече.. А не някви детишляци :D Мда, има и такива дето са например на 14-15 и имат по-голям акъл от някакви на 17-18.. Ама са радкост :)

рядкост, ама... заради масата ги пренебрегват... явно затва дося съм нямал баш гаджоци... щото съм сериозен :?

Candice
05-26-2010, 23:55
Емии.. аз съм казала много пъти, че тия дето гледат външноста не струват.. А защо да си нямал `баш гаджоци` като си сериозен :shock:

Tempest
05-26-2010, 23:57
там е раотата... грешен подход, найш колко приятелки имам ся... повечето са ми били други цели...

много офтопик стана, спирам се

Milen0v
05-27-2010, 09:53
ами защо не ...
имаш шанс разбира се , а и щом девойката е готова пробвайте :)
нищо негубиш пич :-D

Magic_Girl
05-27-2010, 11:18
Има шанс.

WaterLilly
05-27-2010, 13:10
Намери си някой на твоето ниво.

BlueFace
05-27-2010, 13:42
Намери си някой на твоето ниво.

Тва да не ти е компютърна игра,че да има "нива" :D:D :lol: :lol:

WaterLilly
05-27-2010, 14:03
Намери си някой на твоето ниво.

Тва да не ти е компютърна игра,че да има "нива" :D:D :lol: :lol:
О, ха ха, колко е смешно как се направи, че не разбираш преносния смисъл на думата.

HiM
05-27-2010, 15:35
Как да ти отговорим ние, при положение че не познаваме момичето - има 15 годишни има и 15 годишни. Вместо да я опишеш ти питаш за години, все едно, като се хванете за ръка, някой ще ви спре на интервю да ви пита кой на колко е :shock: .

monity0
05-27-2010, 15:48
Лично спроред мен разликата ви не е голяма дори това е най-нормалната разлика която може да съществува ноо ако ти не изпитваш нищо към нея по добре не я наранявай тя рано или късно ще те забрави :wink:
казвам го от личен опит :D

nezabelejimata
05-27-2010, 16:17
Може аз съм на 15 и приятеля ми ( почти) е на 18 и се разбираме прекрасно лигавим се когато трябва, сериозни сме когато трябва и ни е много хубво. Ще сбъркаш ако не направиш нщо щом тя иска :-)

mArMaLaDkA
05-27-2010, 16:19
Какво го бърка какво иска тя, важен е той. А момчето каза, че няма да се занимава.

selassie
05-27-2010, 16:22
То даже .. аз съм 90 тя 95 ... няма смисъл да се излагам , да ми се подиграват лапетата ..

mArMaLaDkA
05-27-2010, 16:31
Тъпото е, че ти не искаш да се занимаваш с момичето, не 'щото е на 15, ами 'щото са щели да ти се подиграват. Че ти можеш да си хванеш момиче '92 набор, което пак да те прави на луд, пак да е недорасло и т.н., така че каква е разликата?

Тя е една от "лапетата", тогава 'що си си паднал по нея? Педофилски наклонности ли, или просто сега казваш така, защото те е страх да действаш?

TedinCetyYy
05-27-2010, 16:39
ми давай какво чакаш ? само че от момиче на тези години не можеш да очакваш кой знае колко :D

selassie
05-27-2010, 16:47
Чак "паднал" по нея не съм .. просто виждам че тя го иска , и се почудих как да постъпя , въпреки че не отстъпва нито по държание нито по обноски дори и на 92-93 набор .. но си изших два шамара и си казах "шш маняк осъзнай са е" .. Определено нямам педофилски наклонности .. и ми е ясно че нищо не мога да очаквам от нея .. мамка му .. а се държи толкова зряло ..

anonymous708973
05-27-2010, 17:20
Какво значи "нищо не мога да очаквам от нея"? :-o

Ma3x
05-27-2010, 17:59
това ващо е нищо аз съм на 17 тя е на 13 :Д а тука съдействие даже не и дават да се виждаме тяхни

WaterLilly
05-27-2010, 18:05
това ващо е нищо аз съм на 17 тя е на 13 :Д а тука съдействие даже не и дават да се виждаме тяхни
Pedobear FTW, a?

s3nsual
05-27-2010, 18:07
4 години разлика не са толкова много . Пробвай :)

skateprinces19
05-27-2010, 18:31
Добре, аз не можах да разбера само защо сте се хванали за 17-18 годишните момичета - че аз като съм на 17 по - достойна ли съм от онова момиче ? Не мисля, че тук ние сме хората, които да му дават акъл как да постъпи - ако наистина се държи по-зряло ( макар че се съмнявам много дълбоко ) и показва вече характер и знае какво иска - защо не. В днешно време е толкова рядко да срещнеш момиче на 14-15, което да не е пълна курва, която да иска само секс и да изглежда по-велика в очите на другите, защото ходи с някой Батко .. До автора - мисля, че си достатъчно порастнал вече, за да взимаш сам решенията си. Не трябва да ти пука от мнението на "лапетата", които ще ти се подиграват за 5-тте години разлика ( казвам го, защото щом тя е 95, а ти 90 значи са 5 :lol: :lol: ), просто направи това, от което на теб ще ти е най-добре. Кой е казал, че една на моите години няма да ти създава повече главоболия от нея .. Помисли си :) ;)

mArMaLaDkA
05-27-2010, 18:33
Добре, аз не можах да разбера само защо сте се хванали за 17-18 годишните момичета - че аз като съм на 17 по - достойна ли съм от онова момиче ?

Никой не го е твърдял, не си изчела мненията по темата. :)

WaterLilly
05-27-2010, 18:34
skateprinces19, всичките неща, които ги написа, не променят това, че тя е на 15 - възраст, в която най-често си безотговорен и не знаеш какво искаш (и аз съм на толкова, бай дъ уей :D )

skateprinces19
05-27-2010, 18:42
Добре, аз не можах да разбера само защо сте се хванали за 17-18 годишните момичета - че аз като съм на 17 по - достойна ли съм от онова момиче ?

Никой не го е твърдял, не си изчела мненията по темата. :)

Напротив, прочетох всичко казано до сега и те повечето му натякваха как така не се занимавал с някоя на 17-18 .. Въобще не съм съгласна :)

skateprinces19
05-27-2010, 18:44
skateprinces19, всичките неща, които ги написа, не променят това, че тя е на 15 - възраст, в която най-често си безотговорен и не знаеш какво искаш (и аз съм на толкова, бай дъ уей :D )

Не ги променя, да права си, но мислиш ли, че ние можем да дадем адекватно мнение при положение, че незнаем тя как се държи, зряла ли е каква е .. Да, най-често са безотговорни и незнаят какво искат - ами ако тази не е такава ? ..

mArMaLaDkA
05-27-2010, 18:44
нужно ли е да си цитирам моя пост предишния(или по-предишен се води, нямам си и на идея вече)?

skateprinces19
05-27-2010, 18:46
нужно ли е да си цитирам моя пост предишния(или по-предишен се води, нямам си и на идея вече)?
Видяла съм ги :)

Sa6eks
05-27-2010, 18:59
Аз бих се пробвам с 17-18, според мен е малка, но не знам както ти си решиш.

Rza
05-28-2010, 09:08
С приятелката ми имаме разлика 4 години :) аз на 19,тя на 15 както е при вас.Всичко си е ок,обичаме си се ,разбираме се,стига да сте сериозни защо да не стане нещо.Някой може да каже,че съм на такова мнение понеже,съм в подобно положение като теб.От доста време сме заедно вече почти 2 години и (тя е била на 13) и не сум си я хванал за да излъжа и да правя секс с нея.Говорили сме и тя си има нещо в главата,а и аз няма да тръгна да я насилвам да спи с мене,не съм умрял за секс,мога да я изчакам :) (това е за тези,които ще решат да те нападат,че търсиш лесен секс)Успех от мене и дано се съберете :):)

DeAdLyDoSe
05-28-2010, 09:15
аз мисля, че имате шанс :) :) 4 години не са кой знае каква разлика :) :) а пък щом и тя те харесва няма смисъл да чакаш :) ДЕЙСТВАЙ!!!

justwondering
05-28-2010, 16:18
Егати, не може да се откажеш от момиче, което харесваш и което те харесва само защото лапетата ще те подиграват. :shock:
Щом се харесвате- вземете се. На 15 не е като на 19, но не е "детската градина".

eatshitsfuckinbitchezhah
05-28-2010, 16:35
Да,защо не.Години не са най-важното.

fenkaaa
05-31-2010, 05:19
И какво мислиш,че тази разлика има проблем ли :) ?! Нее.. ! Между мен и гаджето ми също е така.. аз съм на 15 той на 19.. и сме си много добре :-)

alonedark
05-31-2010, 05:53
Споко , бе аз съм на 13 , а гаджето ми е на 16 ии е супер!!!Успокой се , уверявам те , че няма да има проблеми , защото момичетата обичат да са с някой батко.-..

T91
05-31-2010, 07:55
Разликата ви е само 4 години. Според мен няма проблем.

п.п: и не очаквай да ти пусне :Д


Че ще му пусне , ще му пусне . Само дето няма да се оженят . :-D

Emsss
05-31-2010, 07:58
има ... има шанс :)

GaletyAlice
05-31-2010, 14:50
е пък тва е супер разлика ... и според мен ш ти пусне :D ... нали знаеш вече повечето го правят на 14-15 :D

mArMaLaDkA
05-31-2010, 14:52
деграданти. чак се отчайвам като ви чета постовете.

kypo
05-31-2010, 14:53
шанс за кво

Rounder
05-31-2010, 16:24
шанс за кво Да го фане баща й,и да му счупи глава така ги виждам нещата :-D
Сериозно,годините не са много,но далеч не сте от мисленето си....просто щерка ми ако тръгне с някой си на 19 а тя е на 15,сериозно ще си поговора с него...

quexxe
05-31-2010, 17:44
Виждам, че има ясно оформени две опозиции.

Това което аз искам да кажа е следното :

1) Не очаквай дългата любов, така очаквана и жадувана.(Зависи от вас, но в повечето връзки всичко се проваля)

2) Недей да спиш с нея, ако уважаваш себе си.Малка е, знаеш го.

3) Успех!

Nich
05-31-2010, 19:47
аз съм на 16, той е на 20... харесали сме се когато аз бях на 11 той на 15, годините не са всичко

teenspiritt
05-31-2010, 19:51
Баси тва не мога да си представя къв нещастник трябва да си да не можеш да си хванеш гадже на твоята възраст, ами ходиш при току-що започналите да кървят пичета.

soul1199
05-31-2010, 20:51
4 години не е много

Qnkishhh
06-01-2010, 09:16
Опитай, но бъди внимателен!
Със сегашния ми приятел бяхме на същите години, когато тръгнахме, и ситуацията беше почти същата, само дето аз, понеже не се стърпях, въпреки целия си срам направих първата крачка. В момента той е на 21, а аз-на 17 и всичко е супер. :) :)

LapencetoOo
03-11-2011, 20:13
Виждам, че има ясно оформени две опозиции.

Това което аз искам да кажа е следното :

1) Не очаквай дългата любов, така очаквана и жадувана.(Зависи от вас, но в повечето връзки всичко се проваля)

2) Недей да спиш с нея, ако уважаваш себе си.Малка е, знаеш го.

3) Успех!


Не всички връзки се провалят. Ако си останала с такова впечатление от твоите връзки , то не при всички е така .

areon4o
03-11-2011, 20:15
Разликата ви е само 4 години. Според мен няма проблем.

п.п: и не очаквай да ти пусне :Д


Че ще му пусне , ще му пусне . Само дето няма да се оженят . :-D

monttitty
03-11-2011, 20:34
много е относително, до хората си е.Мойта връзка е такава само дето аз направих вече 16 преди месец и годините не ни пречат :)

BlueFace
03-11-2011, 20:37
Защо пишете в тема от преди една година Оо??? КЛЮЧ!

Angelus_pld
03-11-2011, 22:41
Така четох до 4-та страница и се отказах :D,та по темата виж брат ми Робърт,момичето колкото и да е развито колкото и да е напреднало тя все още е на 15 а ти праиш 21,колкото и да е голяма да водите разговори а си я е*еш рано остава си една голяма разлика.За това прецени какво искаш,защото вие сте на едни коренно различни етапи от живота си тя е на 15 ще иска да види какво е живот ще и се лигави с приятели ще и се изневерява (или поне ще иска да пробва какво е с друг)тъй че от това не може да излезне нещо сериозно.Съвета ми е ако искаш да се позабавлявате да попрекарвате малко хубаво време заедно да но пък ако очакваш нещо сериозно...братле на твоята възраст сериозно има съвсем друго значение.

За това да обобщя реши какво искаш от нея и постъпи по съответния начин.

(личен опит :D)

fenkaaa
03-11-2011, 23:31
Ахах.. и какво ти пречи ?! Да не би да е прекалено много разликата ви? Приятелят ми е на 20 аз съм на 15... и сме заедно от доста дълго време и това не ни е проблем,въобще не усещам годините,пък и имам чувството че на акъл аз съм по голямата :D :D

monttitty
03-12-2011, 07:58
Така четох до 4-та страница и се отказах :D,та по темата виж брат ми Робърт,момичето колкото и да е развито колкото и да е напреднало тя все още е на 15 а ти праиш 21,колкото и да е голяма да водите разговори а си я е*еш рано остава си една голяма разлика.За това прецени какво искаш,защото вие сте на едни коренно различни етапи от живота си тя е на 15 ще иска да види какво е живот ще и се лигави с приятели ще и се изневерява (или поне ще иска да пробва какво е с друг)тъй че от това не може да излезне нещо сериозно.Съвета ми е ако искаш да се позабавлявате да попрекарвате малко хубаво време заедно да но пък ако очакваш нещо сериозно...братле на твоята възраст сериозно има съвсем друго значение.

За това да обобщя реши какво искаш от нея и постъпи по съответния начин.

(личен опит :D)

Абе не си прав, че като е на 15 ще изневерява това е само до човек по-скоро той да почне ако тя не му дава това което иска и пак казвам ДО ХАРАКТЕРИ Е! :) :) :)

BaffaLsc
03-12-2011, 09:25
Според мен разликата няма значение.. щом се харесвате/обичате, грабвайте се и толкоз.. ;д

Cucko0
03-12-2011, 11:02
опитай ...нищо лошо няма

dunce
03-12-2011, 11:18
Ако това, че не ти е на акъла значи нещо, значи не, нямаш шанс. (лично мнение)

garfi94
05-10-2011, 19:00
Четири години разлика не са много. Ние с моето гадже имаме 5 и половина - аз съм на 16 и той тъкмо навърши 22. И всичко между нас е супер...
Зависи само от това дали го искате :)