PDA

View Full Version : На кръстопът съм...



Elizabett
05-26-2010, 18:37
Здравейтее! ...Сегаа моят проблем е доста странен и не знам дали ще ме разберете правилно...Такаа..От една година бяхме заедно с моят приятел, но през тази една година сме късали сигурно милион пъти и пак се събирахме, обаче последния път, в който пак скъсахме беше отвратителен, по супер гаден начин, с много скандали и страшно много oбиди от негова страна. Бях ужасно наранена и естествено спрях всякакъв контакт с него (той не спираше да ми звъни, ако ме срещнеше навън случайно, ме гони, за да ми се извини и т.н.). Но нещата станаха по-сериозни отколкото очаквах, в смисъл такъв, че негови приятели започнаха да ми разказват как той се съсипвал, започна да пие много също така, не спял по цяла нощ, не се хранел ии т.н. ..А аз го знаех тва, то просто се виждаше разликата, все едно беше друг човек. А аз също не се чуствах по-добре, затворих се вкъщи, нямах желание да излизам, постоянно бях потисната, тъжна ии адски самотна. В следствие,на което реших, че и на 2мата ще ни е по-добре ако отново се съберем, но не бях сигурна в това дали го обичам, въобще не бях сигурна в чуствата си. Помислих си, че като се съберем пак ще ми се изяснят нещата, мислех си, че още го обичам и само ми трябва това сдобряване, за да се убедя,че е така. Но не, не е така и сега не знам какво да правя... Наистина излизам пак аз лошата, ако скъсам с него, страх ме е, че той може да направи нещо по-сериозно след тази раздяла (със себе си имам предвид), но пък не мога да съм и на сила с него..опитах се, но не мога, явно всички чуства са угаснали и сега наистина съм в безисходица...Може би не трябваше въобще повече да се занимавам с него, не трябваше да му давам шанс за пореден път, но вече го направих и може да се каже,че съжалявам..А сега не знам какво да правя и отново моля за вашите съвети и мнения...И без гадни коментари моля, също...Благодаря предварително! :)

LadyDi
05-26-2010, 18:42
Късай с него.
Ако направи нещо със себе си, вината е негова, че е глупак, а не твоя.

justonegirlwithonehope
05-26-2010, 18:43
Ситуацията е сложна, тук всеки ще каже мнението си, но никой няма да се постави на твое място и да помисли какво би направил той, ако се случи на него.Най-добре сама размишлявай върху отношенията ви, връзката ви и всичко останало и направи това, което сметнеш за добре.Това е моето мнение.

Team
05-26-2010, 19:15
Късай с него.
Ако направи нещо със себе си, вината е негова, че е глупак, а не твоя.

Жени :( никога няма да разберете,че и ние имаме чуства!!

SuNsEt
05-26-2010, 19:25
Ами миличка...знам какво ти е.Няколко пъти съм преживявала почти същото.На твое място бих направила така,че той сам да поиска да скъса с мен.В смисъл...да му покажа лошите си черти и колко неподходяща съм за него,но уж случайно.Не да се карам с него или нещо такова.Тогава може би той сам ще разбере,че е по-добре да не сте заедно.Така хем няма да го нараниш,хем той ще се убеди,че не ви е писано да сте заедно и хем ще са ти ''по-чисти'' ръцете вместо да го зарязваш изведнъж.

anonymous708973
05-26-2010, 19:29
До горния коментар: Според мен е глупаво. Тя не е 2-ри клас, че да не може да поеме отговорност за действията си. "Ще са й по-чисти ръцете"... това не са думи на голям човек.

Говори с него като зрял човек. :)

SuNsEt
05-26-2010, 19:40
Ха,не са думи на голям човек...
Виж PinkPan7her преживявала съм го.Знам какво е да кажеш на някой истината.Да му разкриеш,че всъщност вече не го обичаш и че няма смисъл да сте заедно.Истината боли ужасно много и има хора,които много трудно я приемат.Ако авторката се страхува дали той ще направи нещо опасно след разговора им,то поне да пробва моя съвет.
Ето един мой случай:Казах на момчето,че вече не мога да съм с него,защото има много пречки между нас и за двамата е по-добре да останем само приятели.Той се разплака по телефона,имаш повече от 20 неприети повиквания от него.Когато му го казах той беше в друг град и дойде за една нощ до моя град за да ме моли на колене да се съберем.И мен ме беше страх да не направи някоя глупост.Какви ли не неща не направи това момче,за да се опита да промени мнението ми,но уви.Сега го гледам унил и вече няма страстта в очите му,която беше дори и преди да станем гаджета.Сега няма желание за нищо,тъй като аз разбих света му.Болно ми е че така стана и че не обмислих нещата внимателно.Трябваше да действам по съвсем различен начин.

Този съвет,който дадох на авторката според мен е по-добър,защото по този начин тя ще го накара да мисли по-различно.Това е просто друг поглед над ситуацията.Не винаги истината е най-правилното нещо и понякога е по-добре дори да излъжеш за да предпазиш някой(не говоря за някаква страхотна лъжа,а нещо малко).Нека авторката обмисли всичко внимателно и сама стигне до правилния извод според нея.

SilenceMustBeHeard
05-27-2010, 07:36
А като си покаже рогцата няма ли пича да мине от "тъмната" страна и да започне да я хейтва ? xD xD А после защо сме се държали като кретени.... Моят пък мъдър и ненужен съвет е воъбще да не си и помисляш за прошка или нещо такова . Защото такива случаи със късане и после повтаряне на старата песен - БОЛ ! Лошо е че повечето момичета сте толкова наивни. Като ви наранят и се усетите, а после оня като 'почне да ви се моли и да се прави на светаго мъченик пак литвате към него. После паак и паак и пааак. Като сложиш точка, значи точка и това е.

LadyDi
05-27-2010, 07:41
Късай с него.
Ако направи нещо със себе си, вината е негова, че е глупак, а не твоя.

Жени :( никога няма да разберете,че и ние имаме чуства!!
Напротив, много добре знаем, че имате чувства. Но да заплашваш някого, че ще направиш нещо със себе си, само и само да остане с теб, показва слабост на характера и определено не е знак за чувствата ви.
Когато един мъж прибегне до заплаха, значи не е достатъчно мъж...
За какво й е на нея такъв? При условие, че дори няма нужните чувства към него?

AlokiNn
05-27-2010, 07:41
Ти не си виновна с нищо.. режеш и това е .. Поне аз ако бях момиче бих направил так а

zvQr_nO_s_ChAr
05-27-2010, 07:43
Според мен след като вече нямаш чувства към него, просто му го кажи и продължавай напред.. Не го оставяй с напразни надежди... Все някога ще те преживее... Всичко се преживява.. Така, че .. търси си щастието.. И му кажи в очите, че всичко е приключило.... Не протакай..

Elizabett
05-27-2010, 09:29
Благодаря ви! ..Ще помисля още и се надявам да взема най-правилното решение. :) Благодаря на всички! :-)

Milen0v
05-27-2010, 09:45
Да... и аз съм съгласен с горните мнения.Ти нямаш вина, че вече неизпитваш нищо към него...щом сърцето ти го казва значи е така!
"мозъка слуша но сърцето не!" Моят съвет е същия .. скъсай с него неможе да поставяш щастието на другия пред твоето!И съм съгласен с LadyDi щом те заплашва кЪв мъж е ??? :?

thesweetest
05-27-2010, 09:47
А като си покаже рогцата няма ли пича да мине от "тъмната" страна и да започне да я хейтва ? xD xD А после защо сме се държали като кретени.... Моят пък мъдър и ненужен съвет е воъбще да не си и помисляш за прошка или нещо такова . Защото такива случаи със късане и после повтаряне на старата песен - БОЛ ! Лошо е че повечето момичета сте толкова наивни. Като ви наранят и се усетите, а после оня като 'почне да ви се моли и да се прави на светаго мъченик пак литвате към него. После паак и паак и пааак. Като сложиш точка, значи точка и това е.
Напълно съм съгласна немога да се начудя на разни мои приятелки които биват наранявани от гаджетата си а след това пак се събират с тях и се оставят да ги въртят на малкия си пръст :?

Magic_Girl
05-27-2010, 11:35
Късай с него.
Ако направи нещо със себе си, вината е негова, че е глупак, а не твоя.

Жени :( никога няма да разберете,че и ние имаме чуства!!
То е ясно, че имате чувства, но понякога въобще не ги показвате...

YouDontKnowMe
05-27-2010, 11:41
Разделете се. Това не е връзка, това е мъчение. Най ги мразя тез истории- оо, ще се самоубия, ооо той ще се самонарани и т.н. Защо трябва да сте заедно заради твоето съжаление и чувството ти за отговорност?По-добре да си лошата , от колкото да си тровиш още нервите с него. Жал, не жал - късай го. Била съм в подобна на твоята ситуация. Трудно е, но да е мислил.

BgHtH
05-27-2010, 12:04
Наистина най-добре да се разделите,само гледай като му съобщаваш да не е под влияние на алкохол ,че тогава наистина може да направи някоя беля.

Elizabett
05-27-2010, 13:45
Да... и аз съм съгласен с горните мнения.Ти нямаш вина, че вече неизпитваш нищо към него...щом сърцето ти го казва значи е така!
"мозъка слуша но сърцето не!" Моят съвет е същия .. скъсай с него неможе да поставяш щастието на другия пред твоето!И съм съгласен с LadyDi щом те заплашва кЪв мъж е ??? :?

Сега тук искам да уточня една подробност. Той не ме е заплашвал, че може да направи някоя глупост. Просто аз си мисля, че е способен на това и се страхувам... Мисля,че го познавам доста добре, ноо знам ли какво може да му роди главата.:-k
Смятам да послушам съветите ви и да скъсам с него, като му обясня нещата очи в очи, не по скайпа или по телефона. Благодаря много! :-)

Milen0v
05-27-2010, 14:26
аха
просто исках да кажа че неможе да стоиш с него само зареди тревогата че може да направи нещо :)
така ще направиш най добре-като спреш до тук с него
успех :-D

Elizabett
05-27-2010, 19:30
Благодаря и на теб! :)