PDA

View Full Version : Проблем с гаджето !! HeLp !!



xxmexx
05-26-2010, 18:49
Здравейте!! Ам.. на 13 съм [след 1 месец ставам на 14].. С гаджето ми тръгнахме края на Януари тази година :) Тъй като сме от различни квартали не се виждахме всеки ден.. Той мн пъти предлагаше да дойде в моя квартал и да излезем, но аз не исках, защото ако нщкое от момчетата от класа ми ме види с него ще се започне с подмятания.. а аз не искам да се занимавам с тях... И винаги аз ходех при него. От неговия квартал имам много приятели и винаги излизахме всички заедно и беше супер забавно!! А ето, че сега трябвада ви кажа и лошата част. Казаха ми, че се е натискал с едно момиче [което не е вярно] и аз веднага му се обадих и му вдигнах луд скандал!! Той каза, че щом му нямам доверие няма смисъл да сме заедно. Това стана средата на Февруари. Разбрахме се поне да си останем приятели. Пишехме си по скайп, но и на двамата ни беше трудно и така и не се видяхме повече от 1 месец. И най - накрая през априлската ваканция се видяхме. Първия ден се дървахме като приятели. Слад 2 дни отново се видяхме.. когато си тръгвах той ми каза, че ще ми изпрати, защото иска да говорим. Попита ме дали искам отново да тръгнем, но ми каза да му отговоря вечерта по скайп. Аз естествено казах "да" ... и всичко си беше ОК.. видяхме се още 2 - 3 пъти.. Но след това се объркаха нещата. Тъй като съм 7 клас и ще кандидатствам трябваше да наблегна на частните уроци. И така спряхме да се виждаме. 2 - 3 седмици не се видяхме, защото бях заета да уча, а и майка ми не ми разрешаваше да излизам. Когато ми се отдаде възможност да се видим, той ми каза, че вече не е сигурен дали иска да се видим. Не сме скъсали официално, но не си пишем, не се виждаме... абсолютно никаква връзка. Аз искам да се сдобрим, но му се молих достатъчно... вече не мога !! Моля ви, дайте ми съвет.. какво да правя?? Обичам го ужасно много !!

BlueFace
05-26-2010, 18:56
:grin: :grin: Изпий едно мляко с какао и си лягай.....

Това са детински драми!
Пита те дали искаш да се съберете,но иска да му отговориш по скайп :lol: :lol: :razz: :razz:


Само като прочетох : "Ам...на 13 съм" и ми стана ясно каква е темата .... :?

П.П. За да не е спам ще те посъветвам да не се занимаваш повече с него ;)

justonegirlwithonehope
05-26-2010, 18:58
В крайна сметка това дали ще се видите или не, не зависи от теб, а от родителите ти.Той ако иска да е с теб ще те разбере.Да, трудно е, не твърдя обратното, но все пак щеше да те разбере, а той какво прави . . . според мен ще е по-добре да го оставиш.Той не те разбира, едва ли имате кой знае какво бъдеще.

Daveyjones
05-26-2010, 19:05
БОЖЕ ЩЕ СЕ САМОУБИЯ КАКВИ СА ТИЯ ТЪПИ ТЕМИ ОМФГГГГ ,за най-малкото нещо пускате тема ..чесно като прочетох " ама не искам да ме виждат мойте приятели с него " и ми стана ясно ква връзка имате и ми идваше да се раскрещя,защото пускате постоянно от тъпи по тъпи и малумни теми с вапроси които самите вие може да си отговорите ..Много ми се иска да съм там при вашия 'ЛУД СКАНДАЛ" да видя как ти в 5 клас ще дигнеш "СКАНДАЛ" на твойто супер "ГАДЖЕ" което на 12 години се е "НАТИСКАЛО" с друга ... лелее .. и изрази от сорта " пита ме дали искам пак да ТРЪГНЕМ " , "АМА ДА МУ КАЖА ВЕЧЕРТА ПО СКАЙП " т.е иска да му кажеш да по скайп,защото ако го направиш на живо ще трябва да те целуне или нещо от сорта а той както и ти сигорно си умирате от срам и сте любовници и много се "лофкате" .. ( скайп лафове) .. и си чатите само по скайп .. боже дано от това което написах горе да не съм убидил някой..и кой ОБИЧАШ УЖАСНО МНОГО .. някой хора кво са преживяли вие си чатите само по скайпа и ти вече на 12 години знаеш що е обич и всичко останало , вие си харесате някой и почнете да дрънкате навсякаде колко го обичате

SuNsEt
05-26-2010, 19:05
Никога не се унижавай да молиш някого да се върне при теб.Трябвало е да имаш предивид,че щом сте скъсали и после пак сте тръгнали нещата никога няма да бъдат същите както преди.Наблегни си на ученето,влез в хубаво училище и гледай себе си!Това трябва да ти е на първо място,а не да се чудиш всеки ден какво прави някакъв си пикльо.След като вече се чуди дали иска да се виждате,по-добре ти го зарежи и си намери някой друг.Сега го обичаш и ти е гадно,но това е само временно.По-късно ще разбереш,че само си си губела времето с него.

Една жена винаги трябва да знае как да действа във връзката.Дори и да имаш съмнения,че е бил с някоя друга ти трябва да си хитра и да подходиш тактично към ситуацията,а не веднага да скачаш.Имаш още много да учиш от живота.Ииии един много важен съвет:никога не вдигай цената на момчето като го ревнуваш. :wink: