PDA

View Full Version : Размери на модел



darka1
05-26-2010, 20:36
Моля ви, ако някой може да намери таблица, която да показва колко точно трябва да са килограмите за дадена височина ... гледала съм много, но пише примерно височината и някакъв интервал от 5 - 6 кг., а това не ме устройва... знам, че при всеки е индивидуално, но много искам да разбера кои са идеалните мерки за моята височина... наистина ще съм ви много благодарна, ако някой намери такава таблица :)

roshlichka
05-26-2010, 21:29
аз попринцип знам че идеалното тегло е като извадиш от ръста 110.. примерно ако си 168 като мен става

168-110 е равно на 58 кг.. и все пак зависи ако и тялото ми е стегнато което не е за жалост ще съм идеална или поне така си мисля

AbbeyDawn
05-27-2010, 06:56
Ето откъс от една статия "Как да станеш модел":

На първо място трябва да си висока. Минимум 1.70м. Дългите крака са почти задължителни, а за килограмите е ясно. Твоят индекс на телесната маса не трябва да е над 22.

Иначе ето тук можеш да си изчислиш ИТМ: http://www.medicine.bg/instrumenti/indeks-na-telesnata-masa :)

Infinity
05-27-2010, 07:01
Зависи много за какъв "модел" говорим , защото изискванията са различни. За фотомоделите е важно да имат най-вече нестандартно излъчване и слабо тяло. За ревютата също са важни перфектните мерки , но там не е необходима такава болезнена , направо слабост , каквото при фотомоделите. / за изискванията в България , говорим./
А мерките 90/60/90 вече определено не са идеални.
Добри са при височина минимум 175см.

tonie__
05-27-2010, 10:08
Моя индекс е 19 8-)

billytalent
05-27-2010, 10:12
Моя индекс е 19 8-)

То и моя,но положението е зле 8-)

Rounder
05-27-2010, 10:16
аз съм 21 :-D 8)

magicfairy
05-27-2010, 10:17
Вашият индекс на телесното тегло е: 18.4 кг/м2
Но и при мен положението не е розово, слабичка съм, но трябва да се стегна, за което се иска постоянство, което за жалост не ми е присъщо..

Sisi7u
05-27-2010, 10:50
индекс на телесното тегло .. -> http://www.tialoto.bg/organizer.php?cat=71
пожелателно тегло .. -> http://www.tialoto.bg/teglo

HexGirl
05-27-2010, 11:01
Вашият ИТТ е: 18

пожелателно тегло 52 8-)

Molzinka
05-27-2010, 11:14
Вашият индекс на телесното тегло е: 20,4 кг/м2


пожелателно тегло 67 - трябва да свалите 1 кг 8-)

BuKuu
05-27-2010, 13:17
Вашият ИТТ е : 17.8 :O

cw3tty
05-27-2010, 13:29
90/60/90 ама зависи какъв точно модел - фото моделите е препоръчително да са по-слабички

----

Вашият ИТТ е: 18

Според вашия ИТТ теглото ви се смята че е под нормата.

Пожелателното тегло за вас е: 51 кг

За постигане на пожелателните килограми трябва да качите 4 кг

слаба съм си..ама трябва да се стегна малко..особено коремчето (единственият ми "проблем" ) :) та се чудя - коремни преси - много или не .. защото на мен са ми казвали, че когато коремните преси са много спират да действат и са едва ли не излишни.. пък и можело със стремежа си да осъвършенстваш определена чат от тялото само да я увеличиш, знам че не е точното място тук ама да ви попитам - така ли е ?

Anushkaa
05-27-2010, 15:37
пък и можело със стремежа си да осъвършенстваш определена чат от тялото само да я увеличиш, знам че не е точното място тук ама да ви попитам - така ли е ?

Според мен е така. Аз лично се опитвам да сваля коремето и като че ли все по -голямо става :oops:

anonymous708973
05-27-2010, 15:48
На мен ми казва, че индексът ми е 19.7 кг/кв.м. И че пожелателните ми килограми са 52, т.е. трябва да сваля едно кило. Аз се стремя по-скоро към 49-50... при 52 няма особена промяна.

Това за корема са глупости. Все едно колкото повече да се упражняваш по математика, толкова по-зле да ставаш. Логиката е желязна, нали? 8-)

WaterLilly
05-27-2010, 15:53
Моят е 18.1, а на идеано тегло ми пише... -276 кг :razz: WTF?

shakira96
05-27-2010, 16:12
"Вашият ИТТ е: 18
Според вашия ИТТ теглото ви се смята че е под нормата."

Това май не пресмята вярно. Няма как да съм под нормата. :lol:

Kallyn4eto
05-27-2010, 17:08
първото: ИТМ - 20
Идеално тегло: 45 кг (аз съм 48)

второто: Вашият ИТТ е: 19
Според вашия ИТТ теглото ви се смята за идеално.

третото: Пожелателното тегло за вас е: 43 кг
За постигане на пожелателните килограми трябва да свалите 5 кг

хъх :o

MISkrisinkaaa
05-27-2010, 17:23
Вашият ИТТ е: 18

Според вашия ИТТ теглото ви се смята че е под нормата


тфа добре ли е 8-)

tonie__
05-27-2010, 17:36
в момента съм 167-8 см висока за 16 години.има ли шанс да порасна още и колко може да порасна??

anonymous708973
05-27-2010, 17:42
Според мен най-много 1.70... в смисъл и аз съм на толкова и не съм мърдала от половин година сигурно. Дано забавянето на растежа на височина не значи спиране на растежа на други неща 8-)

Luscious_Heart
05-27-2010, 17:48
Ето откъс от една статия "Как да станеш модел":

На първо място трябва да си висока. Минимум 1.70м. Дългите крака са почти задължителни, а за килограмите е ясно. Твоят индекс на телесната маса не трябва да е над 22.
22 за жена е наднормено тегло, камо ли пък за модел! Повечето моделки не минават 18-19 ИТМ!

DesireToFire
05-27-2010, 18:09
Вашият индекс на телесното тегло е: 17.8 кг/м2
Вашият ИТТ е: 18
Пожелателното тегло за вас е: 52 кг
За постигане на пожелателните килограми трябва да качите 4 кг

Това, че при моделите трябва да е под 22 не ми се струва точно така. За модел ти трябва 18-19 или по-малко..

Romance
05-27-2010, 18:10
индекс на телесното тегло е: 18.2 кг/м2

Медицинска препоръка: 62 - 81 кг

Това е глупаво.
И сега имам нужда от корекции, какво остава ако съм 80 кг

Infinity
05-27-2010, 18:17
Сега , кво ще е хвалиме колко под нормата сме ли ?!!! :lol: :?
е тука вече имам шанс да съм първа , а ??!! :razz:
А иначе на въпроса на Тони , според мен не е изключено да пораснеш още , но попринцип годините на буйното развитие май си ги минала. 8-) Аз не се бях мерила от есента , когато си мислех, че вече спирам да раста , нооо... положението е съвсем различно за девет месеца + 7 см. 8-) Общо взето най-лесно е да разбереш дали ще растеш още , като погледнеш родителите си. :)

psych0
05-27-2010, 18:38
Вашият ИТТ е: 20

Според вашия ИТТ теглото ви се смята за идеално.

Romance
05-27-2010, 19:19
в момента съм 167-8 см висока за 16 години.има ли шанс да порасна още и колко може да порасна??
на 16 бях 174 сега съм на 18 и съм 180.. има надежда :)
играй баскетбол и яж Нескуик

tonie__
05-27-2010, 19:52
майка ми и сестра ми са по-ниски.но мъжете в семейството са си високички.също и братовчедките ми(дъщери на брата на татко :D ) и двете са минимум 1,80 :shock: искам и аззз 8-)

Converse333
05-27-2010, 20:06
Вашият индекс на телесното тегло е: 17.7 кг/м2

Височина: 168 см
Тегло: 50 кг
Възраст: 16 г

Според мен това са глупости. Всеки човек си е индивидуален, не може някаква таблица/сайт etc. да определи колко кг трябва да си. :?

anonimchetou
05-28-2010, 07:38
На мен индексът ми е 17.4 -под нормата.. хм.. те хората верно ми казват че съм била слаба ама аз съм си напълно нормална..

POLLINA
05-28-2010, 11:07
17.7 8-)

Little_Lady93
05-28-2010, 11:57
Вашият ИТТ е: 17 WTF???? не би трябвало да е толкова, определено
Пожелателното тегло за вас е: 49 кг

За постигане на пожелателните килограми трябва да качите 7 кг <-- друг път
:razz: Иначе съм 161

Иначе мерки на модел няма точни, като гледам за дизайнерите ако ти стърчат кокалаците и си над 1.72 ставаш :? Да им имам и критериите

December
05-28-2010, 13:04
Зависи много за какъв "модел" говорим , защото изискванията са различни.Мхъм...но странното е,че никой не спомена плюс сайс моделите.Не четете ли Гламър бе момичета 8-) ?
Имаше преди няколко броя,статия за дебелите модели ала бала,да се чувстваме добре в кожата си,че слабото не е на мода.Колкото и гадно да звучи слабото винаги ще е на мода,няма да се върне това закръглено тяло от 50-те години.Колкото и статии да се правят,резултат няма.
Но най-интересното е,че точно в тази статия са ни споменали!Да точно тийнпроблем.Ще препиша точно каквото пише..."не говоря наизуст - отвори тийнейджърския сайт teenproblem.net, където изобилства от изповеди на "дебели" 45-килограмови девойки,тормозени от родата си".Всъшност аз ги помня.Имаше едно момиче Преслава,с нейния баща...както и да е.Да знаете сайта ни се чете от много журналисти.Тук се запознах със Мария Савова от БТВ,когато тя работеше по един материал за анорексичките.
И така де,"размери на модел" може да има много.По-добре не се вманиачавай да приличш на тях,че хване ли те веднъж манията,остава завинаги :( ....

П.П.Броят е от март и на корицата е Кейти Пери.Ако искате мога да препиша и цялата статия.

Infinity
05-28-2010, 16:49
^ Да , тая статия и аз я четох. Ами това за мен не е " модел ".
Пълни хора не харесвам , няма и да харесвам. :)

RedDevilka
05-28-2010, 17:13
не знам за размерите.. мен ме одобриха от 3 агенции. ръста ми е 1.70 и килограмите към 53 обаче + килограми и височина искат и гръдна обиколка , бедрата ала балаа .. :D и снимки разбира се. Така ,че опитайте никога не се знае може и да ви одобрят ;)

Luscious_Heart
05-28-2010, 17:14
Оф толко ли не знаете формулата. :D
body mass [kg] / height [m] squared.
:D

mArMaLaDkA
05-28-2010, 17:23
Тея сайтове са пълна простотия. :)
Моделството също.
И не знам дали забелязвате, обаче навсякъде има крайности(не е това точната дума). По модния канал(fashion tv?) показват, както разни девойки, които са 40 килограма с дрехите, така и разни други, които имат, откровено казано, целулит. И това последното съвсем сериозно, веднъж бях хванала едно ревю и се ужасих(силно казано, но някъде там е истината) от гадните разпуснати задни части на девойките. По същия канал са показвали обаче и "златната среда" - високи момичета, с нормално телосложение, хубав естествен бюст и т.н.

Българските агенции за модели са много назад от западните, така че каквото се прави и избира тук, е видяно преди години на друго място. И не си заслужава.

п.п. - хич не е по темата, просто исках да споделя

December
05-28-2010, 20:35
^ Да , тая статия и аз я четох. Ами това за мен не е " модел ".
Пълни хора не харесвам , няма и да харесвам. :)М и аз така :lol: Не знам може би от малка гледам ревюта със слаби модели и такава ми е идеята за красиво.Харесва ми да виждам кокали.Знам като каква звуча.На мен индекс ми е 16.4 (164-44кг) и предпочитам така,отколкото така http://2.bp.blogspot.com/_TOxDplSxv24/S0-ZAnLeB4I/AAAAAAAAAo8/5G2dqHUqcKg/s1600-h/lizzie-miller1.jpg

WaterLilly
05-28-2010, 21:04
^ Да , тая статия и аз я четох. Ами това за мен не е " модел ".
Пълни хора не харесвам , няма и да харесвам. :)М и аз така :lol: Не знам може би от малка гледам ревюта със слаби модели и такава ми е идеята за красиво.Харесва ми да виждам кокали.Знам като каква звуча.На мен индекс ми е 16.4 (164-44кг) и предпочитам така,отколкото така http://2.bp.blogspot.com/_TOxDplSxv24/S0-ZAnLeB4I/AAAAAAAAAo8/5G2dqHUqcKg/s1600-h/lizzie-miller1.jpg
:shock: Егати, думи нямам. Знаеш като каква звучиш, така че няма да ти го казвам. Само се надявам и ти пожелавам да нямаш техните проблеми (косопад, липса на цикъл и там другите ужасии).
Аз предпочитам да изглеждам като жената, която ти постна, отколкото като тази:
http://www.flzine.com/wp-content/uploads/2009/04/anorexia-too-skinny.jpg

Гадното е, че подобни теми водят до такива неща:
http://2.bp.blogspot.com/_mmBw3uzPnJI/SK8HPPQULGI/AAAAAAAARhU/9JoAZCmt05Y/s400/Anorexia_22.jpg

Ankh
05-28-2010, 21:15
Тези които казвате,че не харесвате дебели хора,да не би да си мислите че вие сте застраховани от това,ще ви видим след 5-6години и вас.Аз пък познавам адски красиви момичета,които са по-пълни и кво,тва не ги прави хора втора ръка.
Много повърхностни хора има във форума!!!

mArMaLaDkA
05-28-2010, 21:18
Големи сте кифли. Няколко килограма в повече не значат края на света, нито трябва Пенка все да ви е в устата, когато седнете на кафе(освен, ако естествено, не се е нацедила в дънки, които очевидно не са за нейното тяло).

В тоя форум влизат и 12-годишни момичета, което е плашещото. Защото, когато аз бях на 12(а това не беше много отдавна) малко или много се влияех от чуждото мнение. Та, ако бях видяла няколко такива коментара по онова време... щях да се депресирам сигурно жестоко. Ми светът не е черно и бяло, бе. Не може да представяте снимки на анорексички като опозиция на снимки на по-пълнички жени.

Да не говорим, че в тоя форум, или по-точно в раздела, все някакви девойки пищят като качат 1 килограм, искат да смъкват 5 килограма, при все, че са 45 и всякакви такива други глупости. Уж много високите, уж много слабите и накрая грънци. Хората, доказали си резултатите и прочие, пуснаха снимки(в момента се сещам за Тони и ДаркКис). Другите сте някви измислени образи, които претендирате, че сте нещо, но е много съмнително дали просто не си пускате въображението на воля.

Сега вече с право можете да се възмущавате на "ужасно наглия ми и високомерен пост", очаквам поне едно умно изречение, нямам си и на идея по ква причина.

danity1996
05-29-2010, 06:41
Вашият ИТТ е: 16,5 8-)

Infinity
05-29-2010, 06:41
mArMaLaDkA защо си мислиш , че ще промени нещо с твоето мнение ?
Всеки има право на избор. Аз направих моя , който ме доведе до нещо страшно , от което никой не е застрахован. Не ми харесва нито една от двете крайности - анорексично слабо / затлъстяло и не виждам какъв е смиъла да се съгласявам с нещо , което не мисля.
:)

BlackMeow
05-29-2010, 07:03
^ Да , тая статия и аз я четох. Ами това за мен не е " модел ".
Пълни хора не харесвам , няма и да харесвам. :)М и аз така :lol: Не знам може би от малка гледам ревюта със слаби модели и такава ми е идеята за красиво.Харесва ми да виждам кокали.Знам като каква звуча.На мен индекс ми е 16.4 (164-44кг) и предпочитам така,отколкото така http://2.bp.blogspot.com/_TOxDplSxv24/S0-ZAnLeB4I/AAAAAAAAAo8/5G2dqHUqcKg/s1600-h/lizzie-miller1.jpg


Само на мен ли жената на втората снимка ми изглежда като да е раждала и шкембето да е увиснало в последствие? :D

Иначе някои хора пишат големи глупости - фотомодела може и да е по-закръглен, скелетите са на подиума - логично е. Иначе има и plus size :D

Пример:

http://www.instablogsimages.com/images/2009/08/13/mia-tyler-1_QZ9qp_22975.jpg

Не искам да обиждам никого но тя изглежда доста по-добре от 88% от форума. Поне за мен.

ПС моето итм е 20

cookie_master
05-29-2010, 07:10
Вашият индекс на телесното тегло е: 17
тц :/ искам да надебелея малко,защото съм болезнено слаба

December
05-29-2010, 09:27
^ Да , тая статия и аз я четох. Ами това за мен не е " модел ".
Пълни хора не харесвам , няма и да харесвам. :)М и аз така :lol: Не знам може би от малка гледам ревюта със слаби модели и такава ми е идеята за красиво.Харесва ми да виждам кокали.Знам като каква звуча.На мен индекс ми е 16.4 (164-44кг) и предпочитам така,отколкото така http://2.bp.blogspot.com/_TOxDplSxv24/S0-ZAnLeB4I/AAAAAAAAAo8/5G2dqHUqcKg/s1600-h/lizzie-miller1.jpg
:shock: Егати, думи нямам. Знаеш като каква звучиш, така че няма да ти го казвам. Само се надявам и ти пожелавам да нямаш техните проблеми (косопад, липса на цикъл и там другите ужасии).
Аз предпочитам да изглеждам като жената, която ти постна, отколкото като тази:
http://www.flzine.com/wp-content/uploads/2009/04/anorexia-too-skinny.jpg

Гадното е, че подобни теми водят до такива неща:
http://2.bp.blogspot.com/_mmBw3uzPnJI/SK8HPPQULGI/AAAAAAAARhU/9JoAZCmt05Y/s400/Anorexia_22.jpgАко не разбра говоря за модни списания и за модният бранш като цяло.Не ти говоря за "реалните" жени.Все пак някои по рождение си имат проблеми със теглото/има такива болести.../.Както Алексис беше казала в един епизод от Грозната Бети,дизайнерите/повечето/искат слаби модели-те са просто закачалки.Никой не иска дебела закачалка.Който е гледал сериала,ще се сети.Сега не съм много сигурна дали е точно така.И в реалният живот не става както в сериала,всички накрая си взимат поука и виждат,че е по-добре да се живее щастливо без да се гладува.
И аз имам дебели приятелки.Но във списанията определено,предпочитам да виждам жени като Кейт Мос,отколкото като Лизи.Остави им личният живот назад.Не ми пука коя е наркоманка и коя си живее добре с кучето си и яде 3 шоколада на седмица.
Infinity е права,не можеш да осъждаш някого заради изборът му или заради неговото лично мнение.

Shadowsogirl
05-30-2010, 15:31
Зависи много за какъв "модел" говорим , защото изискванията са различни.Мхъм...но странното е,че никой не спомена плюс сайс моделите.Не четете ли Гламър бе момичета 8-) ?
Имаше преди няколко броя,статия за дебелите модели ала бала,да се чувстваме добре в кожата си,че слабото не е на мода.Колкото и гадно да звучи слабото винаги ще е на мода,няма да се върне това закръглено тяло от 50-те години.Колкото и статии да се правят,резултат няма.
Но най-интересното е,че точно в тази статия са ни споменали!Да точно тийнпроблем.Ще препиша точно каквото пише..."не говоря наизуст - отвори тийнейджърския сайт teenproblem.net, където изобилства от изповеди на "дебели" 45-килограмови девойки,тормозени от родата си".Всъшност аз ги помня.Имаше едно момиче Преслава,с нейния баща...както и да е.Да знаете сайта ни се чете от много журналисти.Тук се запознах със Мария Савова от БТВ,когато тя работеше по един материал за анорексичките.
И така де,"размери на модел" може да има много.По-добре не се вманиачавай да приличш на тях,че хване ли те веднъж манията,остава завинаги :( ....

П.П.Броят е от март и на корицата е Кейти Пери.Ако искате мога да препиша и цялата статия.

Моля те пусни я тая статия.

MiMiNcEtOoOoO
05-30-2010, 16:54
Вашият ИТТ е: 19

Според вашия ИТТ теглото ви се смята за идеално.

foreverr
05-30-2010, 17:34
За всяка височина си има определени мерки.Но дори и да ги пише някъде, кои са идеалните мерки, то малко хора биха ги постигнали, защото си е и до структура.Примерно аз имам една фр, дето талийката и е мижава като на кльощав модел, но краката и дупето и са направо дебели.И тя колкото и да отслабва мерките и няма да могат да станат точно идеални.Така, че не всичко е мерки.Важното е, като се видиш в огледалото да се харесваш, но не и да си вманиячена анорексичка и всичко да е мерки и килограми и да се виждаш в огледалото дебела, а всъщност да си клечка.По ужасно от тва няма.....За ТОВА НЕ ОБРЪЩАЙ ТОЛКОВА ВНИМАНИЕ НА ШИБАНИТЕ МЕРКИ.Дам, не съм човека, който трябва да го казва, защото и аз съм доста вманиячена на тема килограми, мерки, диети, спорт...

MissHouse
05-30-2010, 18:42
маййко моя е 16.4 :?

December
05-30-2010, 19:39
Зависи много за какъв "модел" говорим , защото изискванията са различни.Мхъм...но странното е,че никой не спомена плюс сайс моделите.Не четете ли Гламър бе момичета 8-) ?
Имаше преди няколко броя,статия за дебелите модели ала бала,да се чувстваме добре в кожата си,че слабото не е на мода.Колкото и гадно да звучи слабото винаги ще е на мода,няма да се върне това закръглено тяло от 50-те години.Колкото и статии да се правят,резултат няма.
Но най-интересното е,че точно в тази статия са ни споменали!Да точно тийнпроблем.Ще препиша точно каквото пише..."не говоря наизуст - отвори тийнейджърския сайт teenproblem.net, където изобилства от изповеди на "дебели" 45-килограмови девойки,тормозени от родата си".Всъшност аз ги помня.Имаше едно момиче Преслава,с нейния баща...както и да е.Да знаете сайта ни се чете от много журналисти.Тук се запознах със Мария Савова от БТВ,когато тя работеше по един материал за анорексичките.
И така де,"размери на модел" може да има много.По-добре не се вманиачавай да приличш на тях,че хване ли те веднъж манията,остава завинаги :( ....

П.П.Броят е от март и на корицата е Кейти Пери.Ако искате мога да препиша и цялата статия.

Моля те пусни я тая статия.Сега я преписвам.До утре ще е готово всичко :)

m1nich3t0
05-31-2010, 07:55
Вашият ИТТ е: 18
Според вашия ИТТ теглото ви се смята че е под нормата.
Пожелателното тегло за вас е: 52 кг
За постигане на пожелателните килограми трябва да качите 4 кг
:shock: Според мен тия работи не са верни. Т' ва 4кг е нещо много :shock: а пък и аз си се харесвам така.

December
05-31-2010, 13:47
Зависи много за какъв "модел" говорим , защото изискванията са различни.Мхъм...но странното е,че никой не спомена плюс сайс моделите.Не четете ли Гламър бе момичета 8-) ?
Имаше преди няколко броя,статия за дебелите модели ала бала,да се чувстваме добре в кожата си,че слабото не е на мода.Колкото и гадно да звучи слабото винаги ще е на мода,няма да се върне това закръглено тяло от 50-те години.Колкото и статии да се правят,резултат няма.
Но най-интересното е,че точно в тази статия са ни споменали!Да точно тийнпроблем.Ще препиша точно каквото пише..."не говоря наизуст - отвори тийнейджърския сайт teenproblem.net, където изобилства от изповеди на "дебели" 45-килограмови девойки,тормозени от родата си".Всъшност аз ги помня.Имаше едно момиче Преслава,с нейния баща...както и да е.Да знаете сайта ни се чете от много журналисти.Тук се запознах със Мария Савова от БТВ,когато тя работеше по един материал за анорексичките.
И така де,"размери на модел" може да има много.По-добре не се вманиачавай да приличш на тях,че хване ли те веднъж манията,остава завинаги :( ....

П.П.Броят е от март и на корицата е Кейти Пери.Ако искате мога да препиша и цялата статия.

Моля те пусни я тая статия.
Ето който иска да го сваля - http://uploading.com/files/ec71f9f6/%25D0%2593%25D0%25BB%25D0%25B0%25D0%25BC%25D1%258A %25D1%2580.doc/
Ако има проблем,мога и по имейла да ти го пратя :)

tonie__
05-31-2010, 13:49
абе,Нескуика помага ли :lol: щото мисля да почна да ям всеки ден по веднъж :D

December
05-31-2010, 13:52
Ъ?
За височина ли говориш?Макар че ако говориш за височина не му е тука мястото
Иначе и аз искам да стана 173 поне, и вече не знам какво ли не съм опитвала :(

billytalent
05-31-2010, 14:01
абе,Нескуика помага ли :lol: щото мисля да почна да ям всеки ден по веднъж :D

Пробвай :D една приятелка и тя го яде за това,но 2 пъти на ден 8-)
аз пък искам да стана по-ниска,но няма как.

elito6754
05-31-2010, 14:27
А защо всички искате да сте 1.73? Аз като съм толкова...нищо по-различно няма.

December
05-31-2010, 14:35
А защо всички искате да сте 1.73? Аз като съм толкова...нищо по-различно няма. По яко е.И на вид.И тялото се издължава и ставаш по-добре.А и е гадно да си 2 глави под гаджето си...

tonie__
05-31-2010, 14:37
да,за височината говоря.и съм съвсем сериозна :D Нескуик + хапчета с калций почвам ;д

December
05-31-2010, 15:06
Какви са тези хапчета с калции?
Те не бяха ли за окрепване на костите?
И колко струват?
Уффф аз съм 164 и мнооого искам да избутам поне до 168, а мечтата ми е около 1.70. Ах мечти...

tonie__
05-31-2010, 15:09
еми аз пия едни немски разтворими-забравих им името.всеки месец пия различно нещо-магнезий,желязо,калций..в ДМ са около 2-3 лева.та в началото ще пия такива,пък ще питам личната какви други да пия,че пренасищането с калций води до нз си какво :D

shaunaa
11-04-2012, 17:25
ъп

shaunaa
11-04-2012, 17:27
Висока съм 168 имам ли шансове да порасна с още около 2 см или повече ? Майка ми е доста ниска 155 см е някъде, а баща ми е някъде към 175- 177 см ?? Имам ли шансове да порасна още ???

cookie78
11-04-2012, 20:34
на колко си години?
попринцип до 20г. може да израстеш още малко, но не се надявай на кой знае колко

shaunaa
11-05-2012, 07:53
на колко си години?
попринцип до 20г. може да израстеш още малко, но не се надявай на кой знае колко
На 14 години съм. Дали ще мога да израстна горед-долу понв с 2 см ?

PeaceOfMe
11-05-2012, 08:18
На 14 години съм. Дали ще мога да израстна горед-долу понв с 2 см ?

Има време да растеш, според мен даже ще са повече от 2 см.

PeaceOfMe
11-05-2012, 08:19
Вашият индекс на телесното тегло е: 15.5 кг/м2
Е не искам да напълнявам :D

passion.
11-05-2012, 11:06
Вашият индекс на телесното тегло е: 15.4 кг/м2
Аз пък искам и трябва да напълнея о.о
1.60 съм. на 14 съм. майка ми е към 1.63-4, а баща ми 175-6..
коолко още ще мога да порасна, че според мене съм си доооста нисичка

BlackMeow
11-05-2012, 13:21
Дори не знам дали темата е пусната скоро, но по-добре попитай в някой фотографски или моделски форум за такива неща.
Тук дори не знаят, че нормалното ИТМ е от 20 до 25, какво остава за друго.

Hayashi
11-05-2012, 18:26
Вашият индекс на телесното тегло е: 16.6 кг/м2
Мда имам да качвам 5 килограма.

FuckingFreak
11-05-2012, 19:08
Това е пълен фейл. Индекса на телесна маса се определя по много по-различен начин - с измервания на дооста места по тялото, а не по някаква си формула. Нали се сещате, че човек може да е 45 кила, ама да има мазен и гаден корем и паласки, ама крака като клечки, е, тогава пак ли ще е под норма...

ledenakrasota
11-05-2012, 19:12
В кабинета на сестрата в у-щето ти трябва да има един плакат с таблица за мъже и жени. :)

http://prikachi.com/images/418/5461418F.jpg

SweetySmallDevil
11-06-2012, 15:59
Ето ви и тест за измерване на подкожните мазнини .. :)


Мерки:

1. Височина в см ___

2. Ханш в см ___

3. Талия в см ___

4. Тегло в кг ___

Определяне на % подкожна мазнина

1. Умножете ханша (см) x 0.55 = ___ минус 1 = ___ (A)

2. Умножете талията (см) x 0.29 = ___ минус 2 = ___ (B)

3. Съберете A + B = ___ (C)

4. Умножете височината (см) x 0.24 = ___(D)

5. Извадете D от C, тогава извадете още 10: (C – D) – 10 = ___ % мазнина

Сега ако желаете да разберете този процент на колко кг мазнини се равнява, умножете го по теглото си:

%мазнини х тегло = общо кг мазнини.


Това е сайта, от който го взех http://lubomirivanov.com/1322/

Julitoo
09-30-2014, 11:18
Здравейте,аз имам проблем всички ми казват,че имам перфектно тяло,но аз не смятам така размерите са ми 90/73/90 и въпреки това не се харесвам и не мисля,че ставам за модел.Какви размери ми трябват при височина 175см?

kaRamella
09-30-2014, 14:39
Висока съм 168 имам ли шансове да порасна с още около 2 см или повече ? Майка ми е доста ниска 155 см е някъде, а баща ми е някъде към 175- 177 см ?? Имам ли шансове да порасна още ???

Даже си си високичка сравнение с тях . Мама е 155,тати 175 и аз съм 155-58, Ако можех и аз да стана 165 щеше да е супер,но и така си се харесвам много : )

kaRamella
09-30-2014, 14:39
Здравейте,аз имам проблем всички ми казват,че имам перфектно тяло,но аз не смятам така размерите са ми 90/73/90 и въпреки това не се харесвам и не мисля,че ставам за модел.Какви размери ми трябват при височина 175см?

Дай снимка.