PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ! - Благодаря на всички предварително !



usa4ever
05-26-2010, 21:17
Здравейте ! Имам проблем свързан с тази за мен - тъпа тема която не обичам , но ето , че пак хормоните в мен бушуват . Има едно момиче с което учих ( в един клас ) до преди миналата година . Тя ми беше ( и мога да кажа все още ми е ) много добра приятелка с която мога да излизам - и така правя ( от време на време ) . До тук добре нали ? Ами прочетете останалата част - Преди няколко дни попаднах на едни нейни снимки които една моя позната ми сподели по skype . Като се замислих си спомних , че съм имал някакви чувства към нея и за жалост все още имам , но този път те ме разкъсват от вътре ( знаят къде да нападат ) . Днес се чухме и решихме да излезнем скоро , но проблемът е , че повече няма да мога да я погледна по начина по който съм преди това , защото просто искам да е моя ! - Не е само с нея , а с всичко :D . Може би съм разглезено хлапе както казват някои мои познати . Та въпросът ми е :
Да действам ли и по точно как ?

Да споделя само , че тя ме има едва ли не за брат . Ако някой каже , че така е по-добре да оставя нещата просто да не пише . Не съм от хората които се предават . Може да не постигна това което съм искал веднага , но с времето го правя - I'm not a loser !

Много я обичам от преди това и бих направил всичко , стига тя да е щастлива . Мога да я подкрепям с морална и финансова помощ ( от която не мисля , че има нужда , но все пак ) .

Години : 16 .

Сажелявам ако съм пропуснал някоя буква или дума , но бързах като писах поста .

Благодаря на всички предварително !

Nakadah
05-26-2010, 21:22
Да я подпомагаш с финансови средства на 16 години? Да се жените ли искаш?

Поеми въздух дълбоко и издишай... Повтори 2-3 пъти...

usa4ever
05-26-2010, 21:24
Да я подпомагаш с финансови средства на 16 години? Да се жените ли искаш?

Поеми въздух дълбоко и издишай... Повтори 2-3 пъти...

Хах не разбира се :D . Не мислете за средствата ( мама и тате имат :D ) . Сега сериозно : Какво да направя ?

LadyDi
05-26-2010, 21:26
Много ти е грешна нагласата, момче.
Ако се засилиш да я подкрепяш финансово, за нея ще се превърнеш в... supporter (поради липса на друга дума в момента). Или речено на наш език - ще те търси само заради парите.

Или ти искаш тя да има нужда от теб, без значение какви са й подбудите?

BlueFace
05-26-2010, 21:26
Имаш самочувствие ,имаш ентусиазъм ,но виж не можеш да гарантираш ,че ще си изпълниш целта ,защото това не зависи само от теб :)
Няма лошо да се пробваш ,но трябва да бъдеш готов да бъдеш отхвърлен.Ако това стане не трябва да бъдеш нахален и прекалено настоятелен ,защото може да я изгубиш и като приятелка.
Но така или иначе щом си решен (което е добре ) действай , пробвай се , туко виж са се получили нещата ;) Успех :)

П.П. Придържай се към по -скромните способи, никой не обича разглезените или надутите хора :)

usa4ever
05-26-2010, 21:30
Много ти е грешна нагласата, момче.
Ако се засилиш да я подкрепяш финансово, за нея ще се превърнеш в... supporter (поради липса на друга дума в момента). Или речено на наш език - ще те търси само заради парите.

Или ти искаш тя да има нужда от теб, без значение какви са й подбудите?

По-добре с английски термини . Благодаря за мнението . Supporter не ми звучи добре , но не и зле . Просто искам тя да е щастлива с мен и аз с нея - за последното мога да гарантирам . Просто не знам как да и го кажа като излезнем , но ме спира това , че сме близки приятели ( не чак толкова , но все пак ) и не знам как ще реагира .

Отговор към BlueFace :

Благодаря ! Много готини сте хората тук :) . Добре ще го имам впредвид . Да наистина трябва да си контролирам характера .

Nakadah
05-26-2010, 21:41
^^ Не е много умно да харчиш на мама и на тате парите по някво си момиче, както и да е ако смяташ да я подкрепяш финансово естествено че ще бъде щастлива с тебе(но не заради тебе самия, ами заради парите)...

ПС: Та ти си едва на 16... Това е само временно чувство... ще има толкова много момичета...

BgHtH
05-26-2010, 21:45
Докато не пробваш няма да знаеш как ще реагира,по-вероятно е да не ти отвърне с същото ,просто защото гледа на теб като на приятел.Като се видите гледай да не започнеш направо с желанието ти да сте нещо повече от приятели.Докато сте заедно гледай да подържаш малко по-близък физически контакт ,пусни някой друг друг бъзик ,не показвай колко много имаш нужда от нея.Виж и реакциите и тогава прецени как ще действаш.Ако успее с 1 излизане да те види в светлина "повече от приятел" значи си те бива :)

usa4ever
05-26-2010, 21:52
Така е , но поне за сега ми е приоритет ( по въпроса за харченето на излишни средства по нея )

Чул те Господ :) .

Благодаря ви пак :) !

BTW Nakadah : S4 на профила твоя ли е ? Като гледам трябва да е с US регистрация .

Tempest
05-26-2010, 22:50
колко му трябва на човек да развали едно силно приятелство... аз ти викам да си я държиш като приятелка.. аз си имам една приятелка, към която все още имам чувства, ама ги потискам, защото знам, че е по-добре приятелство с нея... при тебе може да е друг случая, ама все пак..

BgHtH
05-26-2010, 22:56
Лично аз ако имам някъкви мераци към момиче предпочитам да ме гледа накриво отклкото да ме има за "приятелка",но това си е лично мое мнение

usa4ever
05-27-2010, 06:50
Ами честно казано и аз предпочитам да си пробвам шанса . Надявам се да имам някакъв резултат :) . До колкото помня започнах това приятелство , защото много я харесвах , а тя тогава си имаше приятел .

Shit happens .

Не бях говорил с нея по телефона от както завършихме 8 клас , а тя изведнъж ме кани в тях с преспиване ( като и се обадих ) . Иначе си пишем по skype . Това какво може да означава ?

BlueFace
05-27-2010, 08:17
Може да означава толкова много неща ,но все хубави ;) =; :smt011

А ти прие ли поканата??

Gerard
05-27-2010, 08:24
А тя направила ли е поне малък намек,че има чувства към теб??

TheBeliever
05-27-2010, 08:27
Само едно не ми стана ясно. Казваш, че искаш преди всичко тя да бъде щастлива, и в същото време, че на всяка цена искаш да бъде с теб. А ако щастието й не е с теб? Ако не може да отговори на чувствата ти тогава какво?

А относно поканата - това показва, че имаш шансове. Едва ли кани всичките си приятели от мъжки пол на гости с преспиване. Вероятно е знак, че има по-дълбоки чувства към теб. Но имай предвид, че от 'приятелската зона" доста трудно се излиза.

DeViLMaN
05-27-2010, 08:34
ходил съм с момиче от моя клас(не много приятна връзка)

предлагал съм на друго от моя клас ( оказа ми) но останахме доста добри приятели ... тя си знае, че си я харесвам и не се възползва от това, абе просто случилото се не промени с нищо взаимоотношенията ни!
Пробвай нищо няма да загубиш ако си човека за който се представяш ... :)

usa4ever
05-27-2010, 09:11
Може да означава толкова много неща ,но все хубави ;) =; :smt011

А ти прие ли поканата??
Разбира се , че я приех :D . За намеци може да е имало , но да не съм им обърнал голямо внимание тогава . Знам , че трудно се излиза , но винаги има вратички за всичко ;) . Проблемът е , че една друга приятелка и тя ме кани , а цяло лято няма да съм тук ( USA ) . Мислех си за Септември месец , но тогава ще съм на почивка на Бахамите със семейството си . Работата става малко гадна . Аз съм човекът за който се представям :) . Мразя лъжата и много рядко се обръщам към нея .

Sisi7u
05-27-2010, 09:39
Да споделя само , че тя ме има едва ли не за брат .

аз не обичам брат ми ... по този начин ..
не бих го и обичала ..
ако действаш .. имаш 2 варианта ...
1/ да станете гаджета ..
2/ повече да не сте и приятели ..
това е ..
ти избираш ...

DeViLMaN
05-27-2010, 09:39
един съвет, щом ще напускаш БГ не е нужно да и казваш за чувствата си ... ще я нараниш ако тя също има такива към теб ...
решаваш си сам (лично мое мнение да си я обичаш тайно ...) :)

BlueFace
05-27-2010, 09:45
един съвет, щом ще напускаш БГ не е нужно да и казваш за чувствата си ... ще я нараниш ако тя също има такива към теб ...
решаваш си сам (лично мое мнение да си я обичаш тайно ...) :)


Така , така :) +1

justonegirlwithonehope
05-27-2010, 09:55
DeViLMaN е прав, ако споделиш за чувствата си и тя също изпитва нещо към теб, следовтелно ще се съберете, а ти след месец най-много ще заминеш на не знам колко километра от нея.Ще се измъчвате взаимно.По-добре за сега остави нещата така, флиртувай с нея, но само до толкова.Загатни и че не ти е безразлична и като се върнеш действай.Това е моето мнение. (:

MaLkaTa_LaDy
05-27-2010, 10:03
Това за финансовите средства се нядавям да е било шега. Иначе и аз смятам, че щом ще напускаш България е по-добре да си поддържате един нормален контакт докато се върнеш, и след това да и кажеш за чувствата си [ако още ги има]. Иначе само ще си навлечеш проблеми и ще оплескаш всичко. Така смятам. Помисли си добре какви могат да бъдат последствията от действията ти и дали биха ти харесвали. И се надявам тя да не те възприема като брат, защото в този случай имаш наистина минимален шанс. Успех!

Milen0v
05-27-2010, 10:27
Незнам имал съм случай като теб и не ми се получи
веднага се започна с "ама аз не искам да си развалим приятелството,мн те обичам но като приятел..."(аз съм бил с нея до 8 клас а и от порано)

така че не си давай големи надежди,но и самочувствието ти е възхително така че пробвай се :)

usa4ever
05-27-2010, 11:46
Страхотни сте :) ! Благодаря ! И аз не знам вече какво да правя . Не е като друг път , самото чувство е различно . Някой може ли да ми напише някакъв вид сценарий по който да и го кажа и при какви обстоятелства , защото все пак не съм попадал до сега в такава ситуация . Благодаря предварително на всичкиhttp://www.teenproblem.net/forum!

BlueFace
05-27-2010, 12:02
Страхотни сте :) ! Благодаря ! И аз не знам вече какво да правя . Не е като друг път , самото чувство е различно . Някой може ли да ми напише някакъв вид сценарий по който да и го кажа , защото все пак не съм попадал до сега в такава ситуация . Благодаря предварително на всичкиhttp://www.teenproblem.net/forum!

Момче , парите съвсем са те разглезили ... :?
Това е твоят момент , не нашият ...Сам трябва да го планираш ,а и все пак ти ще си този ,който ще си разкрива чувствата.
Моят съвет е да го направиш романтично ;)

BgHtH
05-27-2010, 12:16
Какви сценарии,кви чудесии ?!? :-D
Кани те с преспиване -много добре.Нали ти казах по-близък физически контакт ,ако реагира добре и й казваш кво мислиш.Ако не пак й казваш - няма кво да губиш.Дума за пари недей отваря изобщо ,помощ дето не е искана и не е необходима не е помощ изобщо!На мене ако някое момиче земе да ми говори за пари ще си помисля че има някви задни мисли и ще и покажа вратата.

офф. На тайното харесване не му ли мина модата в 3-4ти клас? :D

usa4ever
05-27-2010, 12:22
Какви сценарии,кви чудесии ?!? :-D
Кани те с преспиване -много добре.Нали ти казах по-близък физически контакт ,ако реагира добре и й казваш кво мислиш.Ако не пак й казваш - няма кво да губиш.Дума за пари недей отваря изобщо ,помощ дето не е искана и не е необходима не е помощ изобщо!На мене ако някое момиче земе да ми говори за пари ще си помисля че има някви задни мисли и ще и покажа вратата.

офф. На тайното харесване не му ли мина модата в 3-4ти клас? :D
Така е мина му модата , но тя до скоро си имаше приятел и го обичаше ( 1 , 2 ) месеца и не исках да им се бъркам в живота .

BgHtH
05-27-2010, 12:26
За каква обич говорим при положение че са ходили 1-2 месеца,имала си приятел -изобщо да не те притеснява на тая възраст сменят приятелите по често и от дамските превръзки.Щом я харесваш -go for it!

zvQr_nO_s_ChAr
05-27-2010, 13:12
За каква обич говорим при положение че са ходили 1-2 месеца,имала си приятел -изобщо да не те притеснява на тая възраст сменят приятелите по често и от дамските превръзки.Щом я харесваш -go for it!

+1 :-D