PDA

View Full Version : Непостоянство



bogzfaggot
05-26-2010, 21:38
Аз съм много непостоянен човек и попринцип се контролирам и не обръщам внимание на периодите си.Понякога много обичам приятеля си,понякога не го чувствам толкова,но гледам да не обръщам внимание на това.Но от една седмица се чувствам малко гадно,сякаш малко ми е омръзнал,а не ходим от много време,скоро ще станат 5 месеца и просто не знам какво да правя.Наистина имам силни чувства към него и мисълта,че не могат да изчезнат за 1 седмица ме крепи,но не знам какво да правя..Знам,че ше кажете,че съм тъпа лигла,която не знае какво иска,но просто така се чувствам...

usa4ever
05-26-2010, 21:42
Здравейте ! Моята философия е следната : Човек е такъв какъвто се чувства . Ако наистина се мислиш за такава , значи си . Ако искаш си сподели проблема с него . Ако е някой '' умен '' няма да те изостави , а ще помисли какво да промени в себе си .

Аз лично не си правя каквито и да е заключения за един човек от няколко негови мнения във форум за това не мога да ти кажа каква си , но щом пишеш тук то поне малко държиш на него и не искаш всичко да свърши просто така .

bogzfaggot
05-26-2010, 21:43
Казах,че може би вие това ще си кажете,а не че аз се чувствам като тъпа лигла

BlueFace
05-26-2010, 21:46
КиИиФфЛлИиСсС!

SuNsEt
05-26-2010, 22:13
Кажи му,че напоследък нещо се е променило в теб ии че трябва да вземете някакви мерки.Може би просто се нуждаете от разнообразие.Но ако нищо не помогне,тогава просто си от хората,които не са по дългите връзки-няма нищо лошо ако е така. :)

bogzfaggot
05-26-2010, 22:16
Кажи му,че напоследък нещо се е променило в теб ии че трябва да вземете някакви мерки.Може би просто се нуждаете от разнообразие.Но ако нищо не помогне,тогава просто си от хората,които не са по дългите връзки-няма нищо лошо ако е така. :)Според мен,ако му кажа,нещата ще се влошят.Имала съм дълга връзка и мисля,че ставам за такава..надявам се..

SuNsEt
05-26-2010, 22:33
Нали знаеш,че не можеш да си въобразяваш вечно дали го обичаш или не?Помисли внимателно как стоят нещата и се опитай да си дадеш възможно най-ясната представа на това,което чувстваш.Просто му подскажи малко,че искаш малко разнообразие,не мисля,че ще ти откаже.Ако нещата не се променят по-добре тогава наистина говори с него.По-добре да скъсате по-разно,от колкото нещата от негова страна да се задълбочат и да ти е по-трудно.Можи би просто се нуждаеш от малка почивка от неговото присъствие и ти трябва време на саме със себе си. :)

bogzfaggot
05-26-2010, 22:35
Нали знаеш,че не можеш да си въобразяваш вечно дали го обичаш или не?Помисли внимателно как стоят нещата и се опитай да си дадеш възможно най-ясната представа на това,което чувстваш.Просто му подскажи малко,че искаш малко разнообразие,не мисля,че ще ти откаже.Ако нещата не се променят по-добре тогава наистина говори с него.По-добре да скъсате по-разно,от колкото нещата от негова страна да се задълбочат и да ти е по-трудно.Можи би просто се нуждаеш от малка почивка от неговото присъствие и ти трябва време на саме със себе си. :)Еми не знам може би и това,че сме от едно училище и го виждам абсолютно всеки ден влияе малко...Ще видим какво ще стане...

SuNsEt
05-26-2010, 22:38
Желая ти успех и дано преодолееш това чувство. :) :)

bogzfaggot
05-26-2010, 22:57
Желая ти успех и дано преодолееш това чувство. :) :)Мерси

Milen0v
05-27-2010, 10:06
Всеки има период на колебания!Така че не те виня..
Но единственото , което може да направиш е да се изясниш със себе си колкото можеш по бързо - какво искаш и как да постъпиш :)

justonegirlwithonehope
05-27-2010, 11:29
Да, наистина всеки има период на колебаене, но какво е това колебаене през 1 седмица.Не може да го обичаш днес, а утре да ти е безразличен и така до безкрайност.Май май ти самата не знаеш какво искаш.

m0n4yyy
05-27-2010, 14:09
Замисли се как би се чувствала по- добре - със или без него. И на мен наскоро ми се случи нещо подобно ..