PDA

View Full Version : Проблем :(



Jessie
05-27-2010, 08:23
Здравейте.

Не съм очаквала, че и аз ще пусна тема с молба за помощ в този раздел, но пък ето, че ми се наложи. :(


От вторник (25.05) насам имам следните проблеми - главоболие, голяма отпадналост, чувствителна кожа и болки в гърлото. Последното - как да е ще го оправя, карам на Strepsils сега. :( Ходих на лекар вчера (сряда), измериха ми кръвното - 110/70. Казаха, че не е много ниско, но пък и не е много добре. :( А аз по принцип съм си с ниско кръвно. Главоболието взе да поманалява, имайки се в предвид, че в сряда цял ден бях така, почти целия ден прекарах на легло. :( Въпросът ми към вас е: какво да направя, за да си подсиля организма? В смисъл, да не се чувствам толкова отпаднала. :( За ниското кръвно лекарката ми каза да изпия един солен айрян и .. изпих го, но резултат почти никакъв. :( :-#

darkPaladin
05-27-2010, 09:07
за кръвното камфоров спирт за 5 мин на варата

Lucho
05-27-2010, 09:42
Докторката не ти ли изписа нещо?

Jessie
05-27-2010, 09:50
Каза ми да пия парацетамол и нищо друго. Ако съм вдигнела температура, пак да отида. :(

darkPaladin
05-27-2010, 09:53
Според мен имаш ови не е болка за умиране пий си лекарствата и ще се оправиш

нищо друго не можеш да направиш

Jessie
05-27-2010, 10:13
А дано. :( А за организма - как да си го подсиля? Казват ми - яж повече, ама нито апетит имам, нито мога като хората да преглъщам заради гърлото. Ужасно боли. :(

Sisi7u
05-27-2010, 10:27
чай с мед и лимон пробвай :)
чая за предпочитане да е от лайка или липа .. :)
но гледай да е истински ..
по принцип цветът на липовият чай тр да е червен .. а не жълт .. :)
дано се оправиш скоро .. :) :-)

Jessie
05-27-2010, 16:01
Пих чай малко по-рано днес. :) Гърлото значително ме поотпусна, но ще мина на такъв с мед и лимон, защото съм пила и най-много ми харесва. :) Поне като ям - няма да ме боли чак толкова при преглъщане и дано така да си подсиля организма. Благодаря. :-) :P