PDA

View Full Version : Help!Проблем с Firefox...



kpm_opasen
05-27-2010, 09:23
Значи,проблемът е следният...Допреди един месец си играех най-спокойно от Firefox-a онлайн играта Nemexia.bg във 2-ри сървър,след това излезна 3-ти и се регистрирах и там,след няколко дни реших да се регистрирам и в 3-ти на Nemexia.com и оттогава в Firefox-a не ми зарежда само 3-ти сървър.Нито с Firefox,нито с IE8.И дветте са с последни версий и само с Opera на турбо става да влизам...Интернет-а ми е бърз.Трих всичко от браузърите и тн,но и това не помогна.Пробвах и други браузъри ама само с Опера става...Някой може ли да ми помогне да го оправя този проблем? :( Същото става и с Street-racers online,която играя от Facebook. :?

apkzz
05-27-2010, 10:45
На мен ми се се случвало така само когато има много хора в сървара и играят и трудно ти ми я отваря ... Същото е и с Гарена в Сървър 1 .. Просто пробвай да изчакаш малко и може да се оправи ... ако не се оправи играй вечер и сутрин сега нета е много натоварен и цикли :)

apkzz
05-27-2010, 10:54
Ако не се оправи така чакай най-големия професионалист в тази област , а именно doomkillerr ...

MaGuSs
05-27-2010, 11:07
Ако не се оправи така чакай най-големия професионалист в тази област , а именно doomkillerr ...

Не е само doomkillerr ;) Това ,че той отговаря винаги на въпросите не означава че е велик... .
Вместо да пускаш 2я пост можеше да цъкнеш редакт...


По темата-Има ли значение къде цъкаш.Важното е да се забавляваш.А точно това ,че много хора влизат в 3и сървар ,пречи на връзката ти със сърварната машина.Сигурно се натоварва.Пиши на администраторите и питай тях...

kpm_opasen
05-27-2010, 11:45
Администраторите нямат проблеми като влизат с моя акаунт през Firefox,само аз имам и то откакто се регнах в 3-ти сървър в Nemexia.COM,а в другите сървъри където са по 15 000 души ми зарежда нормално и веднага... :?

fire_magic
05-27-2010, 13:04
а от друг комп с твоя си акаунт кат влизаш пак ли е бавно?
или не си го правил щото админите няма да ти дадат шото ще е с друго ИП?
поискаи им разрешение и пробвай 8)

kpm_opasen
05-27-2010, 13:34
Админите влизат с моя акаунт от техните си компютри и нямат проблеми...Само на мен нещо ми е бъгнато ама не знам какво :? Веднага щом се регистрирах в Nemexia.COM стана този проблем и много ми е чудно защо,а искам да си го оправя,защото този турбо мод както преебава картинки и всичко,много ме дразни...