PDA

View Full Version : Срам ме е ..



zwezda88
05-27-2010, 09:33
Вчера повърнах пред гаджето ми ( няма значение поради каква причина ) ии сега ме е доста срам .. промяна в държанието му няма никаква но на мен ми е доста кофти за станалото ..страх ме е да не се е погносил от мен или нещо такова .. какво да направя?

LipSy
05-30-2010, 13:53
Ами, можеш примерно така да го запиташ някак си, дали неговите отношения ще се променят към теб заради случилото се. Или пък, ако той не страни от теб и не те избягва, а се държи съвсем нормално както преди просто нищо недей да го питаш. Щом няма промяна в него не мисля, че ще има някакъв проблем. Чувството, че ти е малко кофти може да си поостане за известно време, но недей да го покозваш. Във всеки случей мисля, че гаджето ти трябва да те разбере, защото човек може да повърне по всяко време независимо дали му е прилошало и т.н. Ситуацията можеше да е и по-кофти, но не мисля, че трябва да се възмущаваш толкова много!

elizabethg
05-30-2010, 14:00
Няма от какво да се срамуваш!На всеки може да се случи :)

nIkEnCeTy_bE
05-30-2010, 14:42
Човешко е. Поговорете, ако не те разбере, значи просто не си е заслужавало.

tnp123
05-30-2010, 15:19
Ами зависи от какво си повърнала. Ако е станало когато е поискал да му духаш,(8-)) не вярвам да сте заедно още дълго време. Ако си видяла нещо (наистина) гнусно, обяснимо е. Ако си прекалила с алкохола, пак.

filmimilmi
05-30-2010, 15:27
Стига да държи на теб ще преодолее този гнусен спомен. :) Не се притеснявай!

diksi
05-30-2010, 16:48
Както казаха преди мен, човешко е! :)

sladur4etyYy
05-30-2010, 17:01
кви са тия глупости да ''поговорели''?! и кво ще му каже ''абе, мило, гнус ли те е от мен, след като ме видя да повръщам? щото аз се притеснява, че съм те отвратила и вече няма да гледаш на мен по същия начин иии такова.. та ако съм те отвратила ии такова.. бе извинявай ама аз аа... нали знаеш, то тва не може да се контролира ии.. амии такова обичам те нали знаеш''? :lol: стига глупости!

авторке, прави се, че не е станало. така и двмата ще забравите за случката.

fanincety
05-30-2010, 17:48
..ъмм, както каза tnp123 ако е поискал да му духаш и след това си повърнала .. кофти! .. а ако е заради друго..не му мисли..човешко е .. и на него може да му се случи.. (:

azida
05-30-2010, 21:32
не е толкова фатално случва се

sladk1KiFlA
05-31-2010, 00:18
ооо аз пък пръднах пред гаджето си ама а още съм жива :razz: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

даже не обърна внимание :D
:oops:

Sunny95
05-31-2010, 08:56
ооо аз пък пръднах пред гаджето си ама а още съм жива :razz: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

даже не обърна внимание :D
:oops:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

По темата - човешко е, не се притиснявай и на него може да му се случи така,че сигурно те е разбрал :wink:

LuxurySk0B
05-31-2010, 09:32
заради 1 повърня :lol: супер проблем

sunshine01
06-04-2010, 21:25
ооо аз пък пръднах пред гаджето си ама а още съм жива :razz: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

даже не обърна внимание :D
:oops:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

По темата - човешко е, не се притиснявай и на него може да му се случи така,че сигурно те е разбрал :wink:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol:
по темата +1

PhotographyGirl07
06-05-2010, 16:56
Е как какво да правиш... Мисля, че нищо не можеш да направиш... Станалото станало... :) Човешко е на всеки може да се случи. По - добре го попитай какво мисли по въпроса, че да не гадаеш, какво може да си помисли и така. :)

iiordanova
06-06-2010, 14:39
Човещинка!
На всеки може да му се случи .. да не ти пука!