PDA

View Full Version : Женен е!!!



ddeessaannkkaa
05-27-2010, 10:07
Здравейте :) реших да споделя това,което ме измъчва в момента. От 4-5 месеца вече се виждам с един мъж,но той е женен и доста по-голям от мен. Наясно съм,че правя грешка с него,но просто не мога да го оставя. Познаваме се от много години, но никога не сам гледала на него по някакъв по-различен начин освен приятелски.Сега не е така! Нито аз нито той можем да издържим без да се чуем поне. Искам да го оставя,но не мога...Искам да стоя далеч от него,но не мога...Искам да не развалям семейството му... Но каквото и да направя,където и да ида той винаги ме намира. Не мога да се скрия от него,просто не става. Моля Ви,кажете какво да направя и не ме упреквайте защото много добре разбирам вината си,но може би просто имам слаб характер.

kalpazanka
05-27-2010, 10:16
Надявам се си наясно, че този човек е врял и кипял в отношенията си с противоположния пол и не се изисква кой знае колко много, за да завърти главата на едно хлапе. А също така предполагам си наясно с позицията на втора цигулка, както и си наясно, че той надали ще тръгне да си зарязва семейството заради теб. Човекът сигурно търси малко разнообразие от семейните окови и какво по-лесно от това да се забавлява със заблудена тийнейджърка?
не храни големи надежди. Отрежи контактите си с него, ако наистина това искаш. Смени телефонния номер, започни да излизаш с други момчета и действия все в тоя дух, ако не искаш да се окажеш прелъстена и щастливо зарязана после.

ddeessaannkkaa
05-27-2010, 10:20
да наясно съм и не мисля,че аз съм му за разнообразие-доказал го. Все пак благодаря :)

kalpazanka
05-27-2010, 10:22
На колко години е той? Деца има ли? На колко години си ти?

ddeessaannkkaa
05-27-2010, 10:24
Да има деца, на 32 е,а аз съм на 20

kalpazanka
05-27-2010, 10:25
Децата му и жена му сигурно се гордеят с него.
След като държи на теб, започнал ли е постъпки за развод?!

ddeessaannkkaa
05-27-2010, 10:28
Дали се гордеят или не това си е тяхна работа,а за развод-никога няма да му позволя заради мен да се разведе,просто няма как да стане!

kalpazanka
05-27-2010, 10:31
Добре де, предвид годините ти не се ли замисляш да създадеш семейство, да имаш дете/деца? Как един ден ще обясниш на детето си защо тати идва да го вижда в определени дни и защо на децата от детската градина татковците им живеят с тях? Как ще му обясниш за братчетата и сестричките от друга мама?
Замисли се какво бъдеще имаш с този човек.

ddeessaannkkaa
05-27-2010, 10:34
Смятам че ми е още много рано за дете и не мисля,когато имам дете то да е от женен мъж. И между другото въпроса на темата ми беше какво да направя и как да го оставя :)

kalpazanka
05-27-2010, 10:36
Опитвам се да направя така, че сама да се нахъсаш да го оставиш. От първия ти пост оставам с впечатление, че си разкъсвана между чувства и разум. ;)
Начини много, важно е желанието.

ddeessaannkkaa
05-27-2010, 10:38
По принцип е така-разкъсана сам,но ми се струва че трябва в най-скоро време да го оставя докато не е твърде късно :)

elizabethg
05-27-2010, 10:48
ОСТАВИ ГО!!!Помисли за децата му...Как ли ще се почувстват когато разберат???Аз знам...Баща ми,който обичах най-много на Света ми сервира,че е имал любовница и извънбрачно дете...Как мислиш се почувствах???Намразих го...него и НЕЯ ;( Пожелах смъртта и и се молех живота да не ме срещне с нея,защото наистина Господ да и е на помощ...Майка ми се съсипа от тормоз,заради това,оперираха я...Постепенно си стъпихме на краката!Майка ми има моята безрезервна подкрепа и обич,защото ако не бях до нея не знам дали щеше да се справи...Дори след време...НИКОГА няма да погледна с обич онзи човек,който обичах толкова много...Моя Баща....

Sisi7u
05-27-2010, 11:57
ОСТАВИ ГО!!!Помисли за децата му...Как ли ще се почувстват когато разберат???Аз знам...Баща ми,който обичах най-много на Света ми сервира,че е имал любовница и извънбрачно дете...Как мислиш се почувствах???Намразих го...него и НЕЯ ;( Пожелах смъртта и и се молех живота да не ме срещне с нея,защото наистина Господ да и е на помощ...Майка ми се съсипа от тормоз,заради това,оперираха я...Постепенно си стъпихме на краката!Майка ми има моята безрезервна подкрепа и обич,защото ако не бях до нея не знам дали щеше да се справи...Дори след време...НИКОГА няма да погледна с обич онзи човек,който обичах толкова много...Моя Баща....
съгласна :)
и ако имаш малко разум ..
помисли как ще се чувства жена му ако разбере за тебе ...
как ще се чувстват децата ми ако разберат за теб ..
мн0г0 е гадно ..
ти ако не искаш да остави сем си, заради тебе
семейството му може да го остави, заради тебе !!
така, че ..
ако моят баща имаше любовница бих я убила !!
сори за грубото изказване .. но така мисля аз !!
:) успех :)

ddeessaannkkaa
05-28-2010, 10:28
Знаете ли, вие сте категорично против това,но помислете и за чувставата на "любовницата". От вашите мнения по въпроса стигам до извода,че едно такова момиче,влюбено в женен мъж, е едвали не най-голямата грешница,но забравяте че преди всичко е човек и също като вас изпитва болка!

spopi
05-28-2010, 15:39
ОСТАВИ ГО!!!Помисли за децата му...Как ли ще се почувстват когато разберат???Аз знам...Баща ми,който обичах най-много на Света ми сервира,че е имал любовница и извънбрачно дете...Как мислиш се почувствах???Намразих го...него и НЕЯ ;( Пожелах смъртта и и се молех живота да не ме срещне с нея,защото наистина Господ да и е на помощ...Майка ми се съсипа от тормоз,заради това,оперираха я...Постепенно си стъпихме на краката!Майка ми има моята безрезервна подкрепа и обич,защото ако не бях до нея не знам дали щеше да се справи...Дори след време...НИКОГА няма да погледна с обич онзи човек,който обичах толкова много...Моя Баща....
съгласна :)
и ако имаш малко разум ..
помисли как ще се чувства жена му ако разбере за тебе ...
как ще се чувстват децата ми ако разберат за теб ..
мн0г0 е гадно ..
ти ако не искаш да остави сем си, заради тебе
семейството му може да го остави, заради тебе !!
така, че ..
ако моят баща имаше любовница бих я убила !!
сори за грубото изказване .. но така мисля аз !!
:) успех :)

съгласна :)

kalpazanka
05-28-2010, 16:01
Знаете ли, вие сте категорично против това,но помислете и за чувставата на "любовницата".
Какво има да мислим за чувствата ти? Нали ти си тази, която и без това е стигнала до извода, че иска да прекрати връзката?

От вашите мнения по въпроса стигам до извода,че едно такова момиче,влюбено в женен мъж, е едвали не най-голямата грешница,но забравяте че преди всичко е човек и също като вас изпитва болка!
Последно ще го оставяш ли или не?
Това са риторични въпроси.

marcy
05-28-2010, 16:17
ти трябва да си много тъпа с извинение за да не го оставиш..мн съжелявам,но не осъзнаваш какво правиш..И какво ще стане ако продължавате..ти хем така хем инака..хем казваш ''Знаете ли, вие сте категорично против това,но помислете и за чувставата на "любовницата".'' хем..няма да му позволя да се разведе заради мен..еми какво искаш немога да разбера..да се виждате тайно ли какво..хубаво събираш се с него и накрая какво..толкова хора ще са разстроени..не не..просто това е абсурдно..нямам думи честно..

filmimilmi
05-28-2010, 16:29
@ddeessaannkkaa, ти си му просто любовница! Докато той може би има чувства към теб и преоткрива себе си, а и е готов да си развали семейството, ти нямаш какво да губиш. Нито мислиш за деца, нито за това да получиш нещо по-специално от готиното му отношение и чувството за изключителност, което усещаш благодарение на това, че можеш да си играеш с женен мъж, а заради егото си, ти си готова да провалиш едно младо семейство! Остави го, има толкова много мъже, които са свободни да ти дадат и приятелство, и тръпка. Защо, ама защо наистина ти е да се забавляваш за сметка на нещастието на други? Едва на 20 си, всяка връзка лесно ти омръзва, замисли се дали и този мъж няма да ти омръзне, а след безотговорната си игра да оставиш зад себе си едно разбито семейство и мъж със съдба на неудачник като баща и съпруг, който вероятно ще се пропие от мъка за грешките си и ще травмира децата си... :?

Paramour
05-30-2010, 17:43
ОСТАВИ ГО!!!Помисли за децата му...Как ли ще се почувстват когато разберат???Аз знам...Баща ми,който обичах най-много на Света ми сервира,че е имал любовница и извънбрачно дете...Как мислиш се почувствах???Намразих го...него и НЕЯ ;( Пожелах смъртта и и се молех живота да не ме срещне с нея,защото наистина Господ да и е на помощ...Майка ми се съсипа от тормоз,заради това,оперираха я...Постепенно си стъпихме на краката!Майка ми има моята безрезервна подкрепа и обич,защото ако не бях до нея не знам дали щеше да се справи...Дори след време...НИКОГА няма да погледна с обич онзи човек,който обичах толкова много...Моя Баща....
съгласна :)
и ако имаш малко разум ..
помисли как ще се чувства жена му ако разбере за тебе ...
как ще се чувстват децата ми ако разберат за теб ..
мн0г0 е гадно ..
ти ако не искаш да остави сем си, заради тебе
семейството му може да го остави, заради тебе !!
така, че ..
ако моят баща имаше любовница бих я убила !!
сори за грубото изказване .. но така мисля аз !!
:) успех :)

съгласна :)

+1! =)