PDA

View Full Version : епилация на ръце



alex4etoy
05-27-2010, 09:50
HELP хора имам проблем :-k преди време ходих на кола маска за ръцете си обаче вече не ми се чака толкова време да пораснат че да бъдат готови и сега ползвам епилатор..цамо че ми се появяват мн червени точици (с кола маската никога не ми е ставало така :( ) а и ефектът е само няколко дни нз сигорно ги къса и не ги вади с корен и затова.. :smt017 иначе на краката си действа супер и незнам къде е проблема
и още-някалъв крем да препоръчате за след епилация?примерно ''Бочко'' ( с това разполагам сега) става ли :D

magicfairy
05-27-2010, 09:53
Ами може кожата на ръцете ти да е по-чувствителна или да не го правиш някакси правилно, знам ли, аз не си махам космите по ръцете, руси са и няма смисъл. :)

fUcKsMiLe
05-27-2010, 09:56
Давай пак с кола маска. Може направо да си вземеш, от лентичките на Дева /качествени + ниска цена/. Аз такива смятам да ползвам, тъй като една моя позната, ги ползва и е много доволна. ;)

alex4etoy
05-27-2010, 09:58
даа купих си епилатор за 200 и кусур лева и сега на кола пак :D

charmy
05-27-2010, 11:45
И на мен ми се появиха червени пъпчици първият път след като си махнах космите с епилатор, намазах с крем Здраве и след 20 минути нямаше нито една пъпчица. :grin:

justonegirlwithonehope
05-27-2010, 11:54
Аз също си епилирам ръцете и нямам твоите проблеми.Червените точки са за 2 часа и изчезват, нормално е да се появят, след като отскубваш косъм, на краката е същото.А и най-малко 15 дена не ги барам.Лично аз съм доволна.

fUcKsMiLe
05-28-2010, 11:43
даа купих си епилатор за 200 и кусур лева и сега на кола пак :D

Аз за това не си купувам епилатори :lol: взлемам си лентички една опаковка /до сега бях с вийт но нямаше особен резултат. Вчера ги махнах с дева и беше супер :grin: / Кола маскатс е най доброто решение ;), евтино, лесно, бързо и винаги има голям ефект .. :) пък и е по добре от епилатора - 2 седмици сържи .. а кола малката до 1 месец /зависи от кола маската/ ;)

А за пъпчиците, вместо да межеш с крем хващаш един сапун - обикновен може с мляко или нещо подобно - и със студена вода туркаш епилираното място и след по малко от 10-15 мин тряя да ги няма :)

sladur4etyYy
05-28-2010, 12:49
ами ходи си на козметик. въпреки че на мен от точно от кола маска на ръцете последния път ми се появиха супер гадни пъпчици, за пръв път. :o

silviq8888
05-28-2010, 13:10
Давай пак с кола маска. Може направо да си вземеш, от лентичките на Дева /качествени + ниска цена/. Аз такива смятам да ползвам, тъй като една моя позната, ги ползва и е много доволна. ;)

Ще може ли да ми дадеш линк за тези лентички и колко пари са ! :-) :)

m1nich3t0
05-28-2010, 14:59
И на мен ми се появиха червени пъпчици първият път след като си махнах космите с епилатор, намазах с крем Здраве и след 20 минути нямаше нито една пъпчица. :grin:
Дамм и аз така

alex4etoy
05-28-2010, 17:57
Хора за кола маската трябва да се чака да пораснат отново до определена дължина все пак за да се хванат! много били удобни лентичките да ама тряя ходиш сиг седмица ,знам ли, че може и повече че да попораснат и да стане работата с колата :-P

LadyDy
05-28-2010, 18:56
Преди да си купя въпросния крем, седях няколко часа с пъпки, ЕДРИ, ужасни, сякаш са ме ужилили кошер пчели. Принципно кожата ми е адски тънка и чувствителна. Също ползвам епилатор....

Купих си за проба крем на ФАРМАСИ (Farmasi), за 2-3 лв. и се оказа невероятен! Жълта опаковка, много приятно мирише!

Seducti0n
05-28-2010, 21:15
Давай пак с кола маска. Може направо да си вземеш, от лентичките на Дева /качествени + ниска цена/. Аз такива смятам да ползвам, тъй като една моя позната, ги ползва и е много доволна. ;)

Ще може ли да ми дадеш линк за тези лентички и колко пари са ! :-) :)

Ммм не знам ли аз ли нещо не се справям добре с тези лентички.Точно на Дева и аз съм ползвала.Махат част от косъмчетата, но примерно не става от веднъж, трябва да залепваш няколко пъти на едно и също място и така...

Иначе цената им е между 4.70 и 5 лева.На опокавката има една жена.

fUcKsMiLe
05-28-2010, 21:30
Върви във някоя аптека и кажи че искаш ленти на Дева. Лесно е ;) И струват /поне при мен/ 5.50 лв. не съм сигурна колко рочно са в опаковка, но не са малко! На всичкото и отгоре са двойни ;) The BEST! :-P

Seducti0n ^^ зависи от косъма , дължина, корени etc. на мен само 1 път ми се случи с девата [т.е. първият :D ] и то бяха няколко косъмчета към края .. неопитна съм с кола маската ;dd до сега ползвах епилатор, но не върши така добра работата си .. :?

Seducti0n
05-28-2010, 21:33
Върви във някоя аптека и кажи че искаш ленти на Дева. Лесно е ;) И струват /поне при мен/ 5.50 лв. не съм сигурна колко рочно са в опаковка, но не са малко! На всичкото и отгоре са двойни ;) The BEST! :-P

Seducti0n ^^ зависи от косъма , дължина, корени etc. на мен само 1 път ми се случи с девата [т.е. първият :D ] и то бяха няколко косъмчета към края .. неопитна съм с кола маската ;dd до сега ползвах епилатор, но не върши така добра работата си .. :?


Ммм не знам, но не е като да кажеш, че са били къси.Напълно достатъчни като дължина бяха, че да може да ги захване кола маската...

П.С-Искам да попитам с какво мога да разреша следния проблеме.Косъмчетата на краката не ми изникват равномерно, ми поетапно и никога не могат да ми бъдат идеално гладки краката.Това нещо супер мн.ме дразни и не знам какво трябва да направя за да се появяват всички задружно... омръзна ми от това делене по групички 8-)

LadyDy
05-29-2010, 07:50
Върви във някоя аптека и кажи че искаш ленти на Дева. Лесно е ;) И струват /поне при мен/ 5.50 лв. не съм сигурна колко рочно са в опаковка, но не са малко! На всичкото и отгоре са двойни ;) The BEST! :-P

Seducti0n ^^ зависи от косъма , дължина, корени etc. на мен само 1 път ми се случи с девата [т.е. първият :D ] и то бяха няколко косъмчета към края .. неопитна съм с кола маската ;dd до сега ползвах епилатор, но не върши така добра работата си .. :?


Ммм не знам, но не е като да кажеш, че са били къси.Напълно достатъчни като дължина бяха, че да може да ги захване кола маската...

П.С-Искам да попитам с какво мога да разреша следния проблеме.Косъмчетата на краката не ми изникват равномерно, ми поетапно и никога не могат да ми бъдат идеално гладки краката.Това нещо супер мн.ме дразни и не знам какво трябва да направя за да се появяват всички задружно... омръзна ми от това делене по групички 8-)

И при мен е така. Просто имам чувството, че космите растат на 2 етапа. Първо едни, после други. И единственото, което ще направя сега, е да изчакам да пораснат повече (трудно, в това топло време, но по-тънък панталон) и ще мина пак с епилатора. Според мен това е единственото решение. :)

fUcKsMiLe
05-29-2010, 08:02
П.С-Искам да попитам с какво мога да разреша следния проблеме.Косъмчетата на краката не ми изникват равномерно, ми поетапно и никога не могат да ми бъдат идеално гладки краката.Това нещо супер мн.ме дразни и не знам какво трябва да направя за да се появяват всички задружно... омръзна ми от това делене по групички 8-)
[[ :lol: < не се сдържах :D ]] :( Гадно е знам и на мен така ми се случваше с епилатора .. затова и го захвърлих. :) Иначе не мога да помогна :(. Успех в разрешаването на проблемчетата! :)

Seducti0n
05-29-2010, 08:19
П.С-Искам да попитам с какво мога да разреша следния проблеме.Косъмчетата на краката не ми изникват равномерно, ми поетапно и никога не могат да ми бъдат идеално гладки краката.Това нещо супер мн.ме дразни и не знам какво трябва да направя за да се появяват всички задружно... омръзна ми от това делене по групички 8-)
[[ :lol: < не се сдържах :D ]] :( Гадно е знам и на мен така ми се случваше с епилатора .. затова и го захвърлих. :) Иначе не мога да помогна :(. Успех в разрешаването на проблемчетата! :)

Е аз го представям по малко по-шеговит начин, но в действителност си е доста шит.Иначе от епилатор ми стават още по-гадни краката... :-o

ellyto
06-12-2010, 14:54
Аз също махам космите по ръцете си с епилатор и растът много бързо, тъй като ги къса :( почти всяка седмица ги махам, а болката почти винаги си е една и съща; след като ги махна, мажа ръцете си с един крем на Avon с алое (уж намаляващ окосмяването ) 8-) вече, като ги махна и ги оставям по-дълги ( изсветлям ги с кислородна вода ) впрочем, мисля да пробвам с лентички :roll: