PDA

View Full Version : Преписвачи, помогнете



Bloodyy
05-27-2010, 11:01
Маняците по преписване искам да им задам един question. Има ли някакъв тарикатски начин да се препише на класно по математика (геометрия) освен да гледам в листа на другия? :D .. Формулите да си ги пиша не ми трябва аз ги знам ама има много шибани задачи, които ептем немога да тръгна по решението им :D

ecstazy
05-27-2010, 11:04
щом искаш да преписваш решенията, откъде ще ги преписваш :razz:

ivcheto0o
05-27-2010, 11:06
Е не ви ли дават да ползвате справичници? Друг вариант е тетрадката под чина.

Bloodyy
05-27-2010, 11:16
какви справочници тая наща като види втора химикалка на чина и идва с бързата крачка..

ecstazy
05-27-2010, 11:20
Точно по геометрия преписването е най-трудно. Единственото нещо, което някога съм преписвала по геометрия, са формулите. И да искаш друго не можеш. Едва ли имаш ТОЧНИТЕ решения от задачите, които ще ти се паднат, така че учи. 100% ви е дала някакви подобни, или поне на нас ни дават. Ако се научиш да ги решаваш, няма да имаш никакъв проблем. Лично аз друг вариант не виждам :)

LoupGarrou
05-27-2010, 11:35
Ако си много зле по геометрия и затова искаш да преписваш ... Трудно е. Ако има някой, който работи по-бързо от вашия клас и ги разбира го помоли (ако се имате) да ти реши 1 задача, та да хванеш 3-ка или да ти скицира задачите на един лист, които ти да довършиш ...

koko95
05-27-2010, 12:06
най-добрия начин който на мен ми свърши работа.Носи си 1 телефон който чете лодр и един телефон неистински(макет).Качваш си примерно решени задачи и от тях гледаш и заместваш.Като си го направиш всичко на лорд или тхт.А ако госпожата иска да види какво има в джоба ти и даваш макета телефона