PDA

View Full Version : Антибиотик- гъбички...



maria123
05-27-2010, 11:39
Здравейте. Имам голям проблем.. наскоро след дългогодишно лечение се излекувах от бяло течение... и тъкмо се зарадвах и се разболях,та антибиотик и сега отново гъбички... :-x лекаря ми предписа Кандизол 150 две хапчета... аз съм изпила едното само за сега,обаче не виждам никакъв ефект.... та въпроса ми е вие ползвали ли сте го и действа ли?? Защото аз даже си мисля да си спра антибиотика,тъй като вече оздравях... само и само да не почнат пак тези кошмари :booooomb: А.и друго нещо- преди половин месец лекувах гъбички с Полижинакс вагинални... та ако ги ползвам и сега, ще ми помогнат ли? :? Въобще,има ли смисъл да се ходи пак на гинеколог след като знам,че вс е от антибиотика и не мога ли просто да ида до някоя аптека и да поискам нещо против кандида... :? ;(
Мерси предварително

darkPaladin
05-27-2010, 12:35
прави каквото ти казва лекаря

Abigoria
05-27-2010, 21:26
Спираш антибиотика. Гъбите са страничен ефект. Отиваш си при ОПЛ- то, стриваш му малко сол на главата (настроена съм революционно 8-) ), казваш му, че няма да пиеш хаповете повече, той ти дава направление и отиваш на гинеколог. НЕ се лекувай сама, няма да има добри последствия :)

kalpazanka
05-28-2010, 10:23
При това дългогодишно лечение на гъбички намесвал ли се е друг освен акушер-гинекологът?!

maria123
05-28-2010, 22:24
При това дългогодишно лечение на гъбички намесвал ли се е друг освен акушер-гинекологът?!
Не,правила съм само това,което ми казва той, и въпреки това почти никакъв резултат..