PDA

View Full Version : Никакво удоволствие



vesela1andova
05-27-2010, 12:07
Здравейте, имам един въпрос към вас! :)

Не изпитвам удоволствие, когато ми правят орална любов. Чудя се дали има и други жени като мен? А дали е възможно проблема да идва от партньора ми, защото до сега съм имала само един и нямам база за сравнение. Попринцип доколкото знам той има опит и не вярвам, че просто не се справя добре...
Моля, дайте мнения по въпроса, ще съм ви благодарна!
:-P

anonymous708973
05-27-2010, 12:18
Да се намеся като "изключително опитна"...
Като мастурбираш, изпитваш ли удоволствие? Ако да, проблемът би следвало да е в неговия начин... а това че има опит, не е особено голям показател... Всяка жена е различна, харесва й различен начин, натиск, място... Насочи го.

cveti92113
05-27-2010, 12:21
Писането на кирилица е задължително.
Считай се за официално предупредена.
kalpazanka

ReachlessGirl
05-27-2010, 12:21
Да се намеся като "изключително опитна"...
Като мастурбираш, изпитваш ли удоволствие? Ако да, проблемът би следвало да е в неговия начин... а това че има опит, не е особено голям показател... Всяка жена е различна, харесва й различен начин, натиск, място... Насочи го.
точно ..

justonegirlwithonehope
05-27-2010, 12:53
Възможно е грешката да е и в теб.

vesela1andova
05-27-2010, 12:54
Ами, когато мастурбирам изпитвам удоволствие... да. Свършвам даже за 5мин. максимум. Опитахме работата с насочването, обаче нещо не се получи, в смисъл пак не успяхме да намерим правилния начин :).
Може би няма да е зле пак да пробваме.
А има и друго, чувала съм че при някои жени е много по-лесно да си доставят сами удоволствие, а при вагинален, орален или какъвто и да било секс с партньор да не могат да стигнат до оргазъм. Хаха... опасявах се дали не съм от тези, защото при секс все не успявам да свършва. Какво пък, възможно е и аз да съм дефектна :?.
Благодаря за мненията все пак :)

dimitar_ak
05-27-2010, 13:00
Явно езика му не отива там където ти би искала

chaovabene
05-27-2010, 13:03
има логика във всичко казано до тук ,но и няма......
Докато мастурбираш те не се притесняваш от себе си и го правиш така както на теб ти харесва, но когато си с момче....а и доколкото разбирам все пак "начинаеща" в секса , тогава психологическия момент е силно изразен....защото всяко едно нещо което може да се нарече като НЕУДОБСТВО,СРАМ или ДИСКОМФОРТ по време на оралната любов цялостното възприятие ПРЕЧИ на удоволствието и възбудата от този акт!Така че първо на първо отпусни се, мисли си за най-хубавия секс който си имала или ще имаш и всичко ще се оправи, а и от няколко пъти заключение не може да се прави! Всичко се заражда от мозъка и там свършва...така че повечето проблеми са от там ако изобщо са проблеми! Успех!

cveti92113
05-27-2010, 13:07
kogato edno momi4e e pravilo sex 3 puti (sus prezervativ) i na tretiq put i se e izxvurlil na korema v banqta pod dusha (spermata koqto se e stekla dali moje da e stignala do vaginata) i ima li opasnost ot zabremenqvane? HELP ;(;(;(

DeViLMaN
05-27-2010, 13:16
тя е вече бременна брато !!!!!!! отиди да кушуваш дрешки бързо кат вятъра ! 8)
ЧЕСТИТО ЩЕ СТАВАШ ТАТАКО !!!!! :grin:

Princessani
05-27-2010, 13:23
Здравейте, имам един въпрос към вас! :)

Не изпитвам удоволствие, когато ми правят орална любов. Чудя се дали има и други жени като мен? А дали е възможно проблема да идва от партньора ми, защото до сега съм имала само един и нямам база за сравнение. Попринцип доколкото знам той има опит и не вярвам, че просто не се справя добре...
Моля, дайте мнения по въпроса, ще съм ви благодарна!
:-P бих казала,че формулата за идеален и перфектен секс е в най-подходящия партioр и чувствата междо двама души.Всичко е до това ,колко е голямо желанието и превличането между двама души.При някой удоволствието идва още от първите опити ,а при някой от по-следващите макар ,че опита ми е показал,че не станели от първия път после няма как да заобичаш някой повече и секса да е по идеален...... А също може и проблема да е от това да преодолееш всякакви притеснения относно себе си и приятеля ти.Когато правиш секс просто се наслаждавай и не мисли за други неща или за някакви комплекси . успех

YouDontKnowMe
05-27-2010, 13:24
kogato edno momi4e e pravilo sex 3 puti (sus prezervativ) i na tretiq put i se e izxvurlil na korema v banqta pod dusha (spermata koqto se e stekla dali moje da e stignala do vaginata) i ima li opasnost ot zabremenqvane? HELP ;(;(;(
Има, да ;( Бременна си ;( Ще трябва да правиш аборт ! Горката.

cveti92113
05-27-2010, 19:38
e kak spermata e navlqzla otsamosebe si?? prosto akula mi nemoje da go pobere kato nqkoi drugi xora pishat 4e nemoje taka da se zabremenee i zatova pitam?

vesela1andova
05-27-2010, 19:50
Хей, благодаря на хората, отговорили по темата. Мисля, че е ще се оправят нещата, предполагам проблема ми наистина идва от комплекси :?

fear4o
05-27-2010, 19:55
e kak spermata e navlqzla otsamosebe si?? prosto akula mi nemoje da go pobere kato nqkoi drugi xora pishat 4e nemoje taka da se zabremenee i zatova pitam?
1Кирилица!
2Ти не знаеше ли, че сперматозоидите са Рамбо??
3Вземи се образовай малко на тема Секс и сама ще си отговориш на въпросите!
По темата: Всяка жена е уникална и й харесват различни неща следователно и приятеля ти трябва да промени подхода си и да го нагоди спрямо твойте предпочитания!

cveti92113
05-27-2010, 19:57
iskam otgovori a ne upreci ;( pomognete mi kaje mi stanalo li e neshto ili ne e ??

fear4o
05-27-2010, 19:59
iskam otgovori a ne upreci ;( pomognete mi kaje mi stanalo li e neshto ili ne e ??
Прочети 3 и 4 тема (най-отгоре) който са обозначени като важни и ще разбереш!

Riot
05-28-2010, 08:21
Говорете си, бе тъпаци, говорете, споделяйте мамка ви, какво е това нещо
Срам те е да споделиш с шибания си приятел а не те е срам да питаш тука простотии.

MochaOnMyLips
05-28-2010, 08:24
kogato edno momi4e e pravilo sex 3 puti (sus prezervativ) i na tretiq put i se e izxvurlil na korema v banqta pod dusha (spermata koqto se e stekla dali moje da e stignala do vaginata) i ima li opasnost ot zabremenqvane? HELP ;(;(;(
Това вече го беше писала в някаква друга тема май. Хвани си направи тема си задай въпроса, недей да спамиш останалите.

Riot
05-28-2010, 08:29
Важно за една двойка е да споделяте нуждите си, но ви е срам което е пълна глупост, срам те е да говориш за секс с човека с който правш СЕКС, скандално е копеле.

MochaOnMyLips
05-28-2010, 08:29
Към авторката - наистина трябва да поговориш с приятеля си. Да те лижат е нещо адски хубаво и не трябва да се лишаваш от такова преживяване. Иначе е нормално (особено ако водиш полов живот от скоро) докато маструбираш да стигаш до оргазъм по-лесно - най-малкото ти познаваш тялото си много по-добре от твоят приятел.

Riot
05-28-2010, 08:32
и не само, яко е погледнато и от другата страна, да ближеш мокра слива е доста приятно, изпитваш душевно удовлетворение... зависи на кой е сливата всъшност, хмм

MochaOnMyLips
05-28-2010, 09:42
и кога за последно се е къпал :D:D:D

Reaper93
05-28-2010, 10:36
e kak spermata e navlqzla otsamosebe si?? prosto akula mi nemoje da go pobere kato nqkoi drugi xora pishat 4e nemoje taka da se zabremenee i zatova pitam?

Не подценявай сперматозоидите, те са като каспър...Минават през всичко :D http://img.zamunda.net/pic/smilies/girl_werewolf.gif

vesela1andova
05-28-2010, 11:31
Говорете си, бе тъпаци, говорете, споделяйте мамка ви, какво е това нещо
Срам те е да споделиш с шибания си приятел а не те е срам да питаш тука простотии.

Хмм... ами кой е казал, че не говорим. Точно обратното е, а и както казах опитахме се да намерим начина, по който би ми харесало да ме лиже, но не успяхме. Няма значение, пак ще пробваме. А причината поради която написах темата беше да разбера какво мислите вие по въпроса, нали за това е този форум-да споделяме различни мнения. Също исках да разбера дали и на други се е случвало, във всеки случай аз не очаквам вие да ми решите проблема :)

dimitar_ak
05-28-2010, 11:56
... във всеки случай аз не очаквам вие да ми решите проблема :)

Това не го казвай, че сега ще наскачат помагачи :razz:

Alex3nd
05-28-2010, 13:00
e kak spermata e navlqzla otsamosebe si?? prosto akula mi nemoje da go pobere kato nqkoi drugi xora pishat 4e nemoje taka da se zabremenee i zatova pitam?
1Кирилица!
2Ти не знаеше ли, че сперматозоидите са Рамбо??
3Вземи се образовай малко на тема Секс и сама ще си отговориш на въпросите!
По темата: Всяка жена е уникална и й харесват различни неща следователно и приятеля ти трябва да промени подхода си и да го нагоди спрямо твойте предпочитания!
Млъкни бе спамер!

vesela1andova
05-28-2010, 16:03
Това не го казвай, че сега ще наскачат помагачи :razz:

Да, нали :D ама нека си скачат .... 8)

fear4o
05-28-2010, 20:44
e kak spermata e navlqzla otsamosebe si?? prosto akula mi nemoje da go pobere kato nqkoi drugi xora pishat 4e nemoje taka da se zabremenee i zatova pitam?
1Кирилица!
2Ти не знаеше ли, че сперматозоидите са Рамбо??
3Вземи се образовай малко на тема Секс и сама ще си отговориш на въпросите!
По темата: Всяка жена е уникална и й харесват различни неща следователно и приятеля ти трябва да промени подхода си и да го нагоди спрямо твойте предпочитания!
Млъкни бе спамер!
Къде видя спам в тоя пост?? И кой си ти, че да ми казваш кво да праа?
ПС:това вече е спам!

Grudi_SeXa
05-29-2010, 11:55
Това не го казвай, че сега ще наскачат помагачи :razz:

Да, нали :D ама нека си скачат .... 8)Ти внимавай помагачите да не вземат присърце проблема ти и да искат да го решат... лично :D

ef4etyYy
05-29-2010, 12:29
^ и ще стане.. мазало .. 8-) :booooomb:

tanch3t093
05-29-2010, 13:09
Към авторката - наистина трябва да поговориш с приятеля си. Да те лижат е нещо адски хубаво и не трябва да се лишаваш от такова преживяване. Иначе е нормално (особено ако водиш полов живот от скоро) докато маструбираш да стигаш до оргазъм по-лесно - най-малкото ти познаваш тялото си много по-добре от твоят приятел.

1234565
05-29-2010, 21:33
You're not alone there are other freaks like you somewhere out