PDA

View Full Version : въпрос?!



mimi09
05-27-2010, 15:16
здравейте,имам един въпрос и предварително ви моля да не ме съдите,просто моля за съвет :) излизам с едно момче от 1 година,аз съм на 14,той е по-голям от мене-на 17 и наистина му имам голямо доверие,силни чувства и мисля,че съм готова за 1 път и искам той да е момчето! при него не е за първи път .. и просто се чудя,дали е нормално?! все пак още не съм достатъчно порастнала,но все пак .. ако може да ми дадете някакъв съвет,мнение! благодаря. : )

malkotoo
05-27-2010, 15:24
това си е лично твой избор.

TheBeliever
05-27-2010, 15:25
Казвала съм го преди и пак ще го кажа - щом питате по форуми дали да правите секс или не, значи не трябва да правите секс. Ако беше наистина готова и порастнала, както сама отбеляза, нямаше да питаш разни непознати хора какво да правиш.

ReachlessGirl
05-27-2010, 16:07
Казвала съм го преди и пак ще го кажа - щом питате по форуми дали да правите секс или не, значи не трябва да правите секс. Ако беше наистина готова и пораснала, както сама отбеляза, нямаше да питаш разни непознати хора какво да правиш.
йеп ..

Gerard
05-27-2010, 16:13
Питай майка ти какво мисли,да те видим тогава. :?

YouDontKnowMe
05-27-2010, 16:28
Питай майка ти какво мисли,да те видим тогава. :?
Оо, моята на 14 ми заяви индиректно "да си троша главата" , демек, да правя каквото знам, но после сама да си нося последствията. На майтап де.. Не всички майки са консерви ^ Казвам го, защото усещам нотка сарказъм в изказването ти.
И все пак е добра идея ^ Защо децата не споделят с родителите си тези тревоги, защо мамата и татето не предразполагат тийновете си към такива разговори .. Мъчно ми е заради това ^^

mir4eto93
05-27-2010, 16:46
Дали е нормално ли? Че кое му е ненормалното? Ако си готова за секс, няма нищо лошо.

MattFTW
05-27-2010, 18:08
Питай майка ти какво мисли,да те видим тогава. :?
Оо, моята на 14 ми заяви индиректно "да си троша главата" , демек, да правя каквото знам, но после сама да си нося последствията. На майтап де.. Не всички майки са консерви ^ Казвам го, защото усещам нотка сарказъм в изказването ти.
И все пак е добра идея ^ Защо децата не споделят с родителите си тези тревоги, защо мамата и татето не предразполагат тийновете си към такива разговори .. Мъчно ми е заради това ^^
аз не бих ги питал такова нещо защото 1.Ще ни стане неудобно и на майка ми и на баща ми и на мене самия , 2.Старомодни са .. неразбират днешния младеж :-D

justonegirlwithonehope
05-27-2010, 18:12
Сама си прецени дали искаш той да е първия ти, защото това не е целувка, нито прегръдка, това е нещо много повече.Много мои приятелки след първия си път са плакали, необяснимо защо.Та мисълта ми е, наистина важно е за едно момиче.Помисли имаш ли му нужното доверие, искаш ли да си с него и най-важното, ако го направиш ще продължите ли да бъдете заедно.Задай си тези въпроси и ако наистина прецениш, че той е човека - давай.

fear4o
05-27-2010, 20:11
Дали е нормално ли? Че кое му е ненормалното? Ако си готова за секс, няма нищо лошо.
За да пита чужди хора за това значи е несигурна!

ef4etyYy
05-27-2010, 21:11
не, не е нормално, ходи се обеси и не задавай тъпи въпроси :booooomb:

tanch3t093
05-27-2010, 21:48
Ооо всичко си зависи от теб. Спред мен на 14 си още малка .. Ама както си решиш.

Grudi_SeXa
05-27-2010, 21:56
И според мен на 14 ти е рано, но ако се чувстваш готова и мислиш, че след като се случи няма да съжаляваш ;)

tanch3t093
05-27-2010, 22:00
И според мен на 14 ти е рано, но ако се чувстваш готова и мислиш, че след като се случи няма да съжаляваш ;)
Само да не свикне - да не стане като всички момичета, които вече на 14-15 са ги минали 30

Grudi_SeXa
05-27-2010, 22:10
Е, това са някакви крайности, макар да се чуват все по-често. Умишлено наблегнах на съжалението - повечето момичета, които дебютират на тая възраст и то не със сериозно гадже, лесно се влюбват и после се чувстват доста прецакани.

Sh@d0w
05-28-2010, 14:24
Няма какво да се чудиш нормално ли е или не,или пък да се влияеш от чуждото мнение.Ти си взимаш решенията,ако чувстваш че си готова и че си намерила човека какво лошо има ;)

nikityyy96
05-30-2010, 12:53
ako si gotowa i my imash dowerie...napravete go :) stiga da ne sled seksa da te zahv1rli...imam predvit che da te izpolzwa samo za seks :) :(