PDA

View Full Version : Просто да споделя...



reAL_TRuth
05-27-2010, 15:44
Омръзна ми вече да водя такъв живот. Преди си спомням, че бях различна. Излизах с много хора и бях непрестанно усмихната. Когато той се появи в живота ми, нещата първоначално бяха страхотни. Беше перфектното момче. Но това продължи няколко месеца. Естествено аз вече бях влюбена и след тези няколко месеца забелязвах как поведението му се измени на 100%. Перфектен? Не. Не можех да повярвам, че се държи така долно. Колко пъти ме заряза и си хващаше други, било то за една вечер или повече. Бях като парцал и май това състояние стана перманентно вече. Понякога се връщаше и съжаляваше, но аз не му вярвах и ако се събирахме, то нещата се прецакваха напълно, защото когато го гледах, виждах грешките му.
Вече до такава степен се изтормозих с него, че съм забравила какво беше да съм усмихната и щастлива. Всъщност сега осъзнавам, че щастието отдавна го няма и той определено ням а да ми го донесе повече. Въпросът е как да прекратя? Аз не съм му кукла на конци, която да разиграва, а после да захвърля. Много пъти се опитвах да говоря с него, да му обясня защо няма смисъл, а той сякаш просто си го е решил:може да съм без него, но няма да бъда и с друг. Това е. Усети ли несигурност, че вероятно някой може да се е появил в живота ми, се връща. Останах без всякакви приятели. На хората им писна да бъдат част от тази "драма", за което от една страна ги разбирам, но от друга - бих имала нужда от някой до мен в момента. Писна ми да се боря с нищото. Аз самата съм такова. Преди малко говорих с него по телефона, а дори не исках. От страх, че може би ще каже поредните си думи: няма смисъл. Хиляди пъти съм ги чувала и да ви кажа, не се привиква. Всеки път боли ужасно от тях. Обичам го, или по-скоро обичам човека, в когото се влюбих преди 2 години. Сещате ли се... ? Онзи перфектният? Който дори не съществува. Омръзна ми да живея така, празна, изпълнена със страх да не го загубя. Какво има да губя? Може би само ще спечеля, но ето преминаването на границата между преди и сега е много трудно. Искам отново да бъда себе си, да излизам, да се забавлявам... Искам живота ми да има смисъл, защото определено в момента няма, а фалшивите моменти щастие с него са една илюзия.

Gerard
05-27-2010, 15:51
Е това никога не мога да го проумея.Някой да те мачка и стъпква и ти да седиш при него. :shock: :shock:

TheBeliever
05-27-2010, 15:58
Няма какво да губиш. Единственото, което можеш да направиш е да вървиш напред с високо вдигната глава и без него. Няма да е лесно - това си го знаеш. Но трябва да положиш усилия и да прекъснеш всякакви контакти с него. Не забравяй, че той не е човека, в когото си се влюбила. Не го забравяй даже за миг. Забрави и онези хубави начални мигове, защото са минало. Гледай напред.

Няма как да ти помогнем с празни думи. Сама знаеш какво трябва да направиш. Сега остава да намериш силата да го направиш.

WaterLilly
05-27-2010, 16:00
Е това никога не мога да го проумея.Някой да те мачка и стъпква и ти да седиш при него. :shock: :shock:
И аз.

Човек е това, което иска да бъде. Ако не искаш да си с него, не си длъжна да даваш обяснения или да късаш официално - просто спираш да говориш с него, да му обръщаш каквото и да е внимание, всичко е свършено. На твое място аз щях да му наговоря доста гадни работи, от които повече да не може да ме погледне в очите, но аз съм принципно леко гадна, а ти от поста ти ми се струваш... еми... леко безхарактерна (не го казвам с цел да те обидя)
Не знам защо всички се вкарвате в такива драми. Нещата са доста простички.

Milen0v
05-27-2010, 16:30
Моляте малко повече самочувствие ! Какви са тия работи ...той те наранява , а ти стоиш при него като кученце на каишка..... :shock:
ей такива лекета като него бих ги трепал с бухалката с удоволствие ...извинявай ама туй да те тъпчи и да стоиш ..от таакива като теб , които само стоят съм останал с впечатление че момичетата ходя само подир такива които ги нараняват , а тия които ги обсипват с грижи остават с пръст в уста. :(

нищо лично към теб...виждам че си наранена но земи се в ръце и го махни тоя @!!@!@ ....

FuckedUp
05-27-2010, 16:36
Въобще не разбирам такива като тебе... :-o

RedDevilka
05-27-2010, 16:41
момичето го обича бе .. когато обичаш някого е трудно да го зарежеш , но при твоя случай мила отдавна е трябвало да сложиш край на тази връзка .. както сама каза не си кукла на конци. Живота продължава.. ще срещнеш още много момчета. Не си заслужава да се тормозиш и съсипваш заради един ! :)

justonegirlwithonehope
05-27-2010, 17:50
До болка познато . . бих те посъветвала да го оставиш, но ми е пределно ясно, че човек когото обичаш, не можеш да оставиш просто ей така.Опитай се да оправиш нещата, направи всичко възможно, ако не се получи обърни нещата.Започни да се държиш дистанцирано, не му звъни, не го търси, ако той се сети, ако не майната му.Тогава ще видиш как ще си промени отношението към теб.

bogzfaggot
05-27-2010, 21:04
Се 1 слушам себе си,била съм в същото положение,но имах хора зад себе си ,които ме подкрепиха да го зарежа и сега съм си много добре,намерих момче което обичах и то ме обичаше,но нещата се изчерпаха.Има много момчета,тоя е някъв тъпанар...заебвай го

tanch3t093
05-27-2010, 21:35
Определено - оставяш го! Ти явно, както сама го каза, не обичаш човека до теб, а този, който е бил преди 2 години. Зарежи го, такива като него само това заслужават. Трудно е да, но ако това продължава с времето ще останеш без абсолютно никакви приятели, и тогава няма да има кой да те подкрепя. Стегни се - никое момиче не заслужава да бъде използвано от едно момче. Усмихни се на живота и го забрави :)

Linns
05-27-2010, 22:58
Нямаш грам доствойнство, за какво говорим ..

radeberger
05-28-2010, 03:09
Ти си се влюбила в предишния човек , който е бил . Сега като си е показал рогата по- добре го зарежи .

DeAdLyDoSe
05-28-2010, 09:30
Щом искаш да бъдеш както преди просто го направи :( :( Не мога да разбера защо си още с него :( :( Разкарай го щом те кара да се чувстваш като парцал :( :shock: :shock:

Obsession
05-28-2010, 16:46
Не живей в миналото, знам точно колко лесно е да се каже и колко трудно - да се реализира.. Защото е нагласа на съзнанието. Просто сама си дай шанс да водиш пълноценен живот, защото той не може да ти предложи такъв.

Vanish
05-28-2010, 17:36
бе... майка му стара, вие нямали да се научите, че тва тука не е клуб за анонимни алкохолици, че да се изповядвате, споделяте прочее и да ви "олекне".
първо, на никой не му пука, второ, ако очакваш съжаление няма да го получиш
и трето... колкото до трогателното ти, сърцераздирателно разказче- cool story, bro

seaeyes
05-28-2010, 17:44
колкото и да обичаш трябва да си човек на място за да видиш РЕАЛНОТО.А не да живееш в някфи филми и да става все по зле ...Колкото по рано разбереш и се примириш толкова по добре..И все пак мисля,че колкото и да обичаш някого ако той не те обича какъв е смисъла ,ти да си използвания и смешния от страни.Осъзнаите се ;)

DqVoLsKoJeLaNiE
05-28-2010, 19:12
Мила, твоята любов към това момче е болна..."Не мога с теб, не мога и без теб". Замисли се какво толкова ти дава това момче като ти сама казваш, че не е перфектен. Какво ти дава...болка, унижение, 1-2 страхотни дена и после-болка, болка и пак болка. Забрявяш какво е да се усмихваш...и защо?-Заради момче, на което му е през "мъжкият полов орган" как се чувсваш?...Недей да превръщаш живота си в драма.. :) Човек живее веднъж...смяташ ли, че искаш да прекараш дори месец, страдайки по някакъв льольо, който не знае какво иска?-Съмнявам се.

Излез с приятелки, разходи се някъде..било с колело или с родителите ни на село за уикенда. Едно момче, а всъщност-всичко,това ли мислиш..? Недей да се залъгваш..има мноооооого риба в морето, още много такива ще срещнеш, още толкова сълзи ще изплачеш..Научи се да прогонваш болката...не я искаш, не ти трябва да се мъчиш...Единственото, което трябва да направиш, за да си помогнеш да го забравиш, е да не оставаш сама през следващите седмици,ровейки се в прашасалия сандък със спомените. Изхвърли снимки, подаръци и т.н., изтрий номера му ако трябва, не си трови живота с поредното момче, решило, че си негова вещ и зависиш от него. :)

Obsession
05-28-2010, 20:55
бе... майка му стара, вие нямали да се научите, че тва тука не е клуб за анонимни алкохолици, че да се изповядвате, споделяте прочее и да ви "олекне".
първо, на никой не му пука, второ, ако очакваш съжаление няма да го получиш
и трето... колкото до трогателното ти, сърцераздирателно разказче- cool story, bro

Нима?