PDA

View Full Version : Едно момче а всъщност всичко



ivka5
05-27-2010, 16:46
Момиче на 13 съм.И това е поредната любовна история.Не искам съвети а просто да споделя, е ако имате подходящ ще ми бъде от полза.В началото на годината живеех живота си,забавлявах се,бях душата на компанията, докато не се привързах в повечко към един приятел.И тои е колкото мен.Тренираме в един клуб баскетбол и сме в едно училище, два саседни класа.На тренировките се държеше мило с мен имаше базици..един път когато аз пазех него (в баскетболна игра, който е тренирал знае за какво става въпрос тои пазеше едно момиче) и тъкмо тя да вкара,ние с него бяхме на единия краи на игрището и нещо си говорехме и се гъделичкахме и боричкахме..и тои ми каза да отидем там да се боричкаме за да може да я пази..това ме изкефи защото...абе незнам защо :D От тогава имам много историики с него..една приятелка му каза че го харесвам и тои беше рейгирал много смешно...После страняхме един от друг....пускахме си много интересни погледи..ревнуваше ме..на едни казва че ме харесва..а на други отрича и така а когато сме на BRITANICA той е по ниско ниво от мен и понеже всяка година за края подготвяме танц с песен..и когато аз танцувам с моята група тои и неговата група ни гледат и тои постоянно говори з амен пред тях...те са разбрали как се казвам и че го харесвам...Та така това е моята история ако можете да ми помогнете давайте, а ако не няма значение..Благодаря ви все пак, че отделихте време да прочетете темата ми :P

terezita97
05-27-2010, 16:54
Ми признай му де, момчето едва ли може да чете мисли!
Вероятно и той те харесва, така че няма какво да губиш.
Занимавай с ученето малко повече, защо май заради момчетата го занемаряваш.
И все пак той на колко години е?

ivka5
05-27-2010, 16:57
ами тои знае че го харесвам на едни хора казва че ме харесва а на други обратното. Иначе е колкото мен с няколко месеца по млък

FuckedUp
05-27-2010, 17:01
Ми признай му де, момчето едва ли може да чете мисли!
Вероятно и той те харесва, така че няма какво да губиш.
Занимавай с ученето малко повече, защо май заради момчетата го занемаряваш.
И все пак той на колко години е?

На 13 е.Май не четеш много, много :)

terezita97
05-27-2010, 17:02
Ами не виждам друг начин, освен да си поговорите. Например го покани да излезете някъде, събери смелост, и подхвани темата.


FuckedUp, видях, че тя е на 13, но не бях разбрала за момчето! :wink:

ivka5
05-27-2010, 17:09
Ами едва ли ще стане с разговор, защото съм говорила и друг път с него,но нищо смисъл като го знам какув му е характера едва ли ще стане с разговор

terezita97
05-27-2010, 17:10
А говорили ли сте на тази тема?

justonegirlwithonehope
05-27-2010, 17:12
На тази страница има същата тема дори :lol:

Той знае, че имаш чувства към него или по друг начин казано, че го харесваш от твоята приятелка и от хорските усти.Отиди при него кажи всичко, което изпитваш и ако той ги споделя, евала, ако пък не - чупката.На 13 си, не се вкарвай в разни филми.

stern
05-27-2010, 17:13
е като не става с разговор...как искаш да стане?! ако не може да говорите какво искаш от него?! кажи му, че държиш на него, но не ти се занимава с игрички и затова да ти каже дали те харесва или не, на теб, а не на някви други хора...успех ;)

ivka5
05-27-2010, 17:17
ами преди време когато разбра че го харесвам отначало беше казал че нямам шанс щото като се разчу из училището и сички почнаха да го питат дали имам шанс...и после аз със моята детинщина му написах писмо и го дадох на една от неговия клас да му го даде,защото те заминаваха на лагер..и като се прибраха едни от неговия клас бяха написали като отговор.."Да умреш" не е по негова идя тои нищо не е казал..после по една моя детонщина имах една тетрадка в която пишех за него и я бяха докопали едни момчета от класа му и му я показаха, и аз казах на една да му каже че искам да говоря с него и тои додие при мен и ме пита какво има и аз му казха че не е нарочно и тои каза че не го е чел въпреки че всички ми акзаха че го е чел.Както казах беше казал на един общ приятел че ме харесва, и когато разбрахг това казах на приятеля ни да го попита от мое име последно длаи имам шанс и тои каза не и оттогава се отдръпнах но тои оттогава ме заговаря сма и такива..иначе има признаци на ревнос.. и както казах докато танцуваме в уроците ми по англииски постоянно говори за мен..и това е

justonegirlwithonehope
05-27-2010, 17:20
Ами не си ли се замисляла, че щом е започнал да ти говори след като ти е казал ясно, че нямаш шанс с него, може би мисли, че вече си наясно с това, че той иска да сте само приятели.Защо просто не му дадеш свобода и не бъдете приятели мамка му, ако е писано да стане нещо, ще стане.Защо насилваш съдбата ?

terezita97
05-27-2010, 17:22
Казах ти - говори с него!
Тия историй с "този казал на онзи", с посредниците и т.н... най - много ги мразя. Първо, че са много лапешки и абсурдни, второ - не можеш да вярваш на никой и не знаеш кой казва истината. Затова най - добре той да ти каже какво мисли за теб и дали наистина имаш шанс.

ivka5
05-27-2010, 17:25
Aми да мисля че в другия петък понеже имаме тренировка и ще останем насаме може би..ще успея да говоря с него..или пък в събота на концерта..а какво д амукажа защото съм малко притеснителна

terezita97
05-27-2010, 17:33
Ами нямам много опит в тези неща. Предпочитам да не давам такива съвети, защото може да разваля целия разговор. :D

TheBeliever
05-27-2010, 17:50
Е как какво. Кажи му в прав текс: "Както вече си разбрал - харесвам те. Искам да знам дали и ти ме харесваш." Е може и да не е с тези думи. Но по-добре еда го кажеш директно, за да няма после недомлъвки.

BlueFace
05-27-2010, 21:20
Прочетох - " Момиче на 13 съм.И това е поредната любовна история." и ми стана ясно ,че няма смисъл да си правя труда да го прочета цялото ... :?

Linns
05-27-2010, 23:05
"Едно момче, а всъщност всичко" .. В целия пост говорим за харесване.. Ако го заобичаш не знам какво ще стане тва "едно момче" ..
Това бяха най-скучните 2 минути от живота ми.. Повтаряш постоянно едно и също, и говориш доста несвързано.. Все пак - говорете, де ! Няма другите да ви свършат трудната работа.. Ако наистина го харесваш толкова много, че да е "всичко" имай смелостта да му го кажеш иначе ще го загубиш..

anonimchetou
05-28-2010, 07:15
Като се сетя че като бях на 13 и аз имах такива вълнения.. и ми става супер странно като чета : ) То вашето е по скоро като някаква закачка.. не мисля че това е чак любовна история че и да искаш съвети.. Просто си живей живота не си давай много зор и квото стане стане.

justwondering
05-28-2010, 16:26
Според мен просто си играе с теб- държи се противоречиво. Или е това, или го е страх/срам да ти каже, че те харесва. Макар че от това, което прочетох- едва ли е това. Зарежи го.

eatshitsfuckinbitchezhah
05-28-2010, 16:33
Кажи му,че искаш да поговорите.