PDA

View Full Version : Има леки жени? Глупости, всички сме такива.



YouDontKnowMe
05-27-2010, 16:46
Дано съм в правилния раздел.

Прегледайте съобщенията на стената на админа на групата.
Как, по дяволите, как природата е създала такива безумия като този тип. Вярно , логиката му е добра, но се обезсмисля от факта, че нямаме начална , точна и конкретна дефиниция на думата "курва".
Не , не , не знам какво да кажа по въпроса. Бива ли такова патриархално мислене, бива ли такава простотия.
И тези нарицания - "курва" , "кифла" и т.н. , колкото и да избягвам да ги използвам, то всички само за това говорят - "коя била каква, коя иначе" и пр.
Много е досадно.
Не знам дали се чувствам лично засегната или по-скоро недоумявам- никога не съм си позволила да нарека момиче със съответното определени започващо с "к", а тоз пич направо мазало прави.
В крайна сметка излиза, че няма нищо лошо да си курва, то било нормално.

Има ли други същества подкрепящи създателя на групата ^ ?
ЕДИТ: Цензурира ми к****** :D:D
ЕДИТ: Ето групата :

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000367059209#!/pages/REVNOSTTA-SI-E-ZAGUBA-NA-NERVI-AKO-E-RESILA-DA-IZNEVERI-HODI-GO-SPRI/122684401078171

Violenza
05-27-2010, 17:17
хахахах от доста време не бях попадала на такава простотийка :lol:


Деф) Една жена е курва в сексуалният смисъл ако е
осъществила сексуален контакт с поне двама мъже.

А пък "теоремите му" 4а,б,в и т.н. са просто абсурдни, изсмукани от не знам си къде.
Човек без работа...

Ecstasy
05-27-2010, 19:02
И аз много се възмущавам от хора,които използват такива думи. :?

Ecstasy
05-27-2010, 19:15
По темата - секса си е човештинка .Една жена ако не прави секс ,за какво живее тогава ?
Няма леки жени - едни го правят за удоволствие, други за пари, но какво значение всъщност има ? Няма смисъл да бъдат обиждани нито едните,нито другите. Когато имаш щастлив живот не ти пука какво правят хора, просто се наслаждаваш на това, което имаш.

billyana
05-27-2010, 19:45
30 867 души харесват това
Хората , особено в България много обичат да слагат етикети - "курва" "кучка" "кифла" "играч" "педал" "метъл" "емо" "циганин" ...така.
Много е ...срамно..

fear4o
05-27-2010, 20:06
Който може да се опита да ги спре! И на мен не ми е приятно, че такива думи се употребяват за всеки 2ри(и аз понякога го правя когато ми падне пердето), но няма как да кажем на хората да не го правят, все пак си имат родители!