PDA

View Full Version : Гаден проблем



PsychoBitchFromHell
05-27-2010, 17:02
:? Миналата година харесвах едно момче , но бяхме само приятели - помагаше ми с френския език тъй като е французин , а аз не разбирах много много ии само той от целия клас ми обръщаше внимание . Аз бях влюбена до уши 8-) В началото на тая учебна година постоянно си говорехме , но аз си мислех , че само като приятели.По - късно едно момиче ми каза , че той й е казал , че ме харесва.И аз пък й казах - а той беше близо : аз не го харесвам само приятели сме :( :( иначе ако й кажех нещо друго щеше да се подиграва и да каже на всички. И той чу ](*,) и вече не си говорим толкова често .От няколко седмици почнах да го заговарям , ама .... :( незнам , не беше както преди.

Какво да направя ? :(

justonegirlwithonehope
05-27-2010, 17:14
В крайна сметка в момента имаш ли чувства към момчето, искаш ли да си с него ?

anonymous708973
05-27-2010, 17:16
Еми, не е трябвало да отговаряш така... Можеше просто да се усмихнеш, да се обърнеш и да намигнеш на момчето. Щеше да се получи по-елегантно и нямаше да си трошиш главата...

PsychoBitchFromHell
05-27-2010, 17:28
:( Имам чувства , но са някак много по-слаби незнам .. Може би ще трябва да го оставя и без това другата година ще се мести в друго училище . Така е ,не трябваше да казвам , че сме само приятели ](*,) ](*,) пред момичето .Много гадно се получи след това - всичките почнаха да ме разпитват и аз не ,не ,не ии ето го резултата . :( Поне в английският седим заедно и се опитвам да го разсмивам , а и той ме разсмива .Даже днес излязохме заедно от стаята та до външната врата на даскалото си говорехме . Незнам просто може би трябва да му кажа , че го харесвам . 8-)

anonymous708973
05-27-2010, 17:33
Добър извод. Само че сега ще питаш "Как", нали?

ivcheto0o
05-27-2010, 17:34
Ами кажи му истината.Тои те харесва ти го харесваш,какво се чудиш?

justonegirlwithonehope
05-27-2010, 17:35
Защо някой ден не му звъннеш за кафе или по-добре разходка ? Излезте, говорете си, смейте се и малко преди да се прибирате го гушни и кажи какво изпитваш към него.Дано и той признае.Станалото,станало, не мисли за миналото, гледай как да оправиш настоящето.А колкото до това, че ще се мести в друго училище, майната му, има ли желание - има и начин.

ПП: На колко си ?

PsychoBitchFromHell
05-27-2010, 17:58
Благодаря за съветите . Ще издебна момент когато е сам и ще го питам . ;) Почти на 15 , малка съм 8-)

purpledawn
05-27-2010, 18:06
Ами кажи му истината.Тои те харесва ти го харесваш,какво се чудиш?


покани го да излезете ^^

s3nsual
05-27-2010, 18:10
Ами кажи му истината.Тои те харесва ти го харесваш,какво се чудиш? + 1

monity0
05-27-2010, 19:13
щом се харесвате вземете се какво от това,че ще ходи в др даскало просто му обясни всичко както го обесняваш тук сигурно ще те разбере :wink: успех \:D/

tanch3t093
05-27-2010, 21:39
щом се харесвате вземете се какво от това,че ще ходи в др даскало просто му обясни всичко както го обесняваш тук сигурно ще те разбере :wink: успех \:D/
Дори разстоянието не скъсява любовта! :-) Говорете, разберете се и дано нещата се получат! :P

Linns
05-27-2010, 23:00
Да му кажеш, че го харесваш и ако поиска да му обясниш защо си казала така на момичето.. Брейй, защо не можете да контактувате с други хора, много трудно..

loris
06-06-2010, 17:38
Ми...бих те посъветвала да му кажеш истината...,че не си искала да кажиш пред момичето,че го хар. защото си мислела,че ще се подиграва...и му сподели,че наистина го хар. (ако все още е тка)....
ми надявам се,че съм помогнала...успех :) :-)

ScarletBite
06-06-2010, 17:48
Нали знаеш какви легенди се носят за французите... :wink:

ScarletBite
06-06-2010, 17:50
И понеже аватарът ти ме кефи, ще отговоря този път по-сериозно - изясни си какво чувстваш към него, отиди, обясни му как не си искала съученичката ти да се бърка и затова си казала така, и тръгвайте! :)