PDA

View Full Version : Резултати от матурите



ActreSS
05-27-2010, 18:17
Във вашето училище дойдоха ли вече резултатите от матурите(по-точно по БЕЛ)?Едва днес разбрах,че при нас са дошли още във вторник,но :o кой да ми каже....и така утре отивам да видя какво съм надробила.
Стискам палци и за мен, и за вас :)

Eclipsercho
05-27-2010, 19:04
Какво? Не трябваше ли да излязат към 5ти или 7ми Юни?
За кой клас матури става въпрос? 12ти? :shock:

http://rezultati.zamaturite.bg/ :shock:

chemist9009
05-27-2010, 19:05
Не е ли много рано да дойдат ? В кое даскало учиш? :-o



~~~Organic Chemistry is my passion~~~

ActreSS
05-27-2010, 19:48
:o И аз като чух се изненадах.Мислех си,че трябва на 7-8 да излязат и се бях настроила на вълна спокойствие 8) ,ама няма шанс.Поне за 3 у-ща в моя град съм сигурна,че са донесли матурите по Бел,.....но се знаят само точките,още не са сметнали точно оценките.
BTW:става въпрос за 12 клас :)
Аз съм от Кюстендил,но и в Дупница са излезли също....един фр даже вече я е видял... :D блазе му

rexona91
05-27-2010, 20:45
:o И аз като чух се изненадах.Мислех си,че трябва на 7-8 да излязат и се бях настроила на вълна спокойствие 8) ,ама няма шанс.Поне за 3 у-ща в моя град съм сигурна,че са донесли матурите по Бел,.....но се знаят само точките,още не са сметнали точно оценките.
BTW:става въпрос за 12 клас :)
Аз съм от Кюстендил,но и в Дупница са излезли също....един фр даже вече я е видял... :D блазе му
А той колко точки има?

ActreSS
05-27-2010, 20:51
май бяха 93.5...абе той е умно момче 8-)

rexona91
05-27-2010, 20:57
А ти колко точки очакваш?

ActreSS
05-28-2010, 06:45
:? Хммм...да си кажа честно ...не знам.По мои сметки трябва да е над 5.00,но по-добре да не си правя сметки без кръчмар 8-) .Мисля,че имам шанс за над 5.50,ама.... :-| май започвам да хвърча из облаците 8-) .
Ами ти?

ActreSS
05-28-2010, 06:45
:? Хммм...да си кажа честно ...не знам.По мои сметки трябва да е над 5.00,но по-добре да не си правя сметки без кръчмар 8-) .Мисля,че имам шанс за над 5.50,ама.... :-| май започвам да хвърча из облаците 8-) .
Ами ти?

rexona91
05-28-2010, 06:53
И аз така.А ти кога ще провериш?

ActreSS
05-28-2010, 07:04
8) Ами след 2-3 часа ще разбера "Истината",до тогава ще се пека на бавен огън.
Късмет :)

rexona91
05-28-2010, 07:11
И на теб.Дано да имаш над 5,50! :)

Kmet4e
05-28-2010, 10:08
Леле ужас.. Аз ще си чакам до 7-ми и като чух за оценки от 5 нагоре направо е комплексирах колко слаб ученик съм 8)

ActreSS
05-28-2010, 16:02
:D Тази вечер ще се наспя най-накрая :grin: ...няма да сънувам разни матури(поне до вторник-тогава се очакват и другите резултати).
Имам 90т,не знам колко точно е,ама знам,че е добре :)

rexona91
05-28-2010, 16:24
Искам и аз да си знам точките! :(

PepSsSi
05-28-2010, 16:59
:D Тази вечер ще се наспя най-накрая :grin: ...няма да сънувам разни матури(поне до вторник-тогава се очакват и другите резултати).
Имам 90т,не знам колко точно е,ама знам,че е добре :)

ееее, откъде си ги научи? на мен ми се пука душата от чакане вече ;(

ActreSS
05-28-2010, 17:06
:o Обадете се на класните си ръководители...може вече да са пристигнали матурите....Не знам защо при вас още не се знае......ние сме малък град,може би заради това са дошли по-рано :?

PepSsSi
05-28-2010, 17:14
може, то ние сме 200 човека випуск, а класният ми е толкоз мързелив...нищо, ще чакам още :Д

ActreSS
05-28-2010, 17:19
може, то ние сме 200 човека випуск, а класният ми е толкоз мързелив...нищо, ще чакам още :Д


Ооо, разбирам те чудесно,моят класен е много зле човека :lol:
Айде стискам ви палци и спете спокойно....в крайна сметка няма смисъл от притеснение-всичко е минало,заминало :)

rexona91
05-28-2010, 17:23
:D Тази вечер ще се наспя най-накрая :grin: ...няма да сънувам разни матури(поне до вторник-тогава се очакват и другите резултати).
Имам 90т,не знам колко точно е,ама знам,че е добре :)
Този вторник ли ще излязат резултатите?

shashash
05-28-2010, 17:54
тааа кофти.... и начи ще тряя се чака до вторниик......ОФ! ....

Limon4eto0o
05-28-2010, 19:32
Аз съм от Варна и тук никой не може да повярва, че някой си знае резултата от матурата. Братовчед ми държа матура в София, той също не си знае точките. Пък и нали все още не са взели решение чии матури ще анулират... А и actress, знаеш ли колко точки имаш на съчинението и съответно на теста? :shock: :-o

ActreSS
05-28-2010, 20:35
Хора видях с очите си всички матури на целия ни випуск в училище,не ми е ясно вие защо не знаете вече.
Иначе имам на анализа 24точки,32верни на теста от 33 и вече на тези с отворения отговор трябва да са 34т :-o ...май така..

Princessani
05-29-2010, 07:49
Хора видях с очите си всички матури на целия ни випуск в училище,не ми е ясно вие защо не знаете вече.
Иначе имам на анализа 24точки,32верни на теста от 33 и вече на тези с отворения отговор трябва да са 34т :-o ...май така.. пф и ние тука още нищо не знаем :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Limon4eto0o
05-29-2010, 09:17
Хора видях с очите си всички матури на целия ни випуск в училище,не ми е ясно вие защо не знаете вече.
Иначе имам на анализа 24точки,32верни на теста от 33 и вече на тези с отворения отговор трябва да са 34т :-o ...май така..
По последна информация във Варна сап пристигнали, но са все още в инспектората и затова никой не си знае резултата. Пък и тука зрелостниците са над 2000-2500. Как са като цяло резултатите във вашето у-ще и има ли вече яснота за тазгодишната скала за оценяване? Видях, че си държала матура по история. В СУ ли ще кандидатсташ (с право) и ако да предстоят ли ти още изпити или си приета с предварителния? Честито за високия резултат :)

ActreSS
05-29-2010, 10:22
Хора видях с очите си всички матури на целия ни випуск в училище,не ми е ясно вие защо не знаете вече.
Иначе имам на анализа 24точки,32верни на теста от 33 и вече на тези с отворения отговор трябва да са 34т :-o ...май така..
По последна информация във Варна сап пристигнали, но са все още в инспектората и затова никой не си знае резултата. Пък и тука зрелостниците са над 2000-2500. Как са като цяло резултатите във вашето у-ще и има ли вече яснота за тазгодишната скала за оценяване? Видях, че си държала матура по история. В СУ ли ще кандидатсташ (с право) и ако да предстоят ли ти още изпити или си приета с предварителния? Честито за високия резултат :)


В нашето училище резултатите са добри...,мисля че са по високи отколкото в другите училища в града(може би само ПМГ са се представили по-добре..все още не знам).Говори се,че има шанс да я понижат скалата,но...не съм сигурна(на една приятелка госпожата,при която ходи на уроци,така е казала).
Няма да кандидатствам в СУ,защото не се подготвям за теми(в началото на учебната година реших,че няма да се справя с теми и се отказах,но сега съжалявам :( ).
Ще ходя на редовните в УНСС..искам право,но баловете са много високи и ще трябва да се постарая за по-хубави оценки.Като резервен вариант мисля да подам документи в СУ за психология с матурата по БЕЛ,но на нашите нещо мн мн не им харесва тая психология 8-) .
Все пак,ако не вляза право,ще е нещо в УНСС пак,но не знам какво точно.


Честито за високия резултат
Благодаря :)

lipstik
05-29-2010, 11:16
Ми кажи точките за оценките близки ли са до миналогодишните?

ActreSS
05-29-2010, 12:37
Ми кажи точките за оценките близки ли са до миналогодишните?

:-o Нали казах,все още не е сигурно дали ще се променя скалата,а на нас не са писани оценки.

Princessani
05-29-2010, 16:48
Ми кажи точките за оценките близки ли са до миналогодишните?

:-o Нали казах,все още не е сигурно дали ще се променя скалата,а на нас не са писани оценки. пф как тай сте ги видели пак нямате оценки :o :o

Limon4eto0o
05-29-2010, 17:01
Ми кажи точките за оценките близки ли са до миналогодишните?

:-o Нали казах,все още не е сигурно дали ще се променя скалата,а на нас не са писани оценки. пф как тай сте ги видели пак нямате оценки :o :o
Eми има само точки... оценките не са готови, щото и скалата не се знае дали ще е като старата///// :-o И в министерстото за сега са въведени само точките и ще мъдрят скалата.

rexona91
05-29-2010, 17:10
Знаете ли дали матурите по БЕЛ са окончателно проверени?

PepSsSi
05-29-2010, 17:22
аз знам ,че са проверени със сигурност, но още не са ги разсекретили, абе....най-рано вторник май ;(

rexona91
05-29-2010, 17:41
Оф,дано да качат резултатите по-скоро,защото вече не ми се яде от напрежение. :?

Princessani
05-29-2010, 18:49
Ми кажи точките за оценките близки ли са до миналогодишните?

:-o Нали казах,все още не е сигурно дали ще се променя скалата,а на нас не са писани оценки. пф как тай сте ги видели пак нямате оценки :o :o
Eми има само точки... оценките не са готови, щото и скалата не се знае дали ще е като старата///// :-o И в министерстото за сега са въведени само точките и ще мъдрят скалата. кво толкова ги мъдряд бе,то министерството изощо могад ли да мислят се питам аз всичко са знае предварително........ ние тука що не сме ги вижда ли още ............

chemist9009
05-29-2010, 19:24
Какво я мъдрят още тази скала да не е златна случайно.... :D :D :D :D пък и каква е тази мода едни да си знаят точките другите не! пффф отново се убеждавам в каква държава живея?!?!



8-) 8-) 8-) :lol: :lol: :lol:


Organic Chemistry is my passion

Princessani
05-29-2010, 19:42
Какво я мъдрят още тази скала да не е златна случайно.... :D :D :D :D пък и каква е тази мода едни да си знаят точките другите не! пффф отново се убеждавам в каква държава живея?!?!



8-) 8-) 8-) :lol: :lol: :lol:


Organic Chemistry is my passion

да така си е всичко е свързано с пари и интрига в тва министерство :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Limon4eto0o
05-29-2010, 19:47
Какво я мъдрят още тази скала да не е златна случайно.... :D :D :D :D пък и каква е тази мода едни да си знаят точките другите не! пффф отново се убеждавам в каква държава живея?!?!



8-) 8-) 8-) :lol: :lol: :lol:


Organic Chemistry is my passion
Ми ГРОБ като дойдоха на власт..Тая година издънка след издънка.
1.Между 11 и 12 часа на предния ден темите обикаляха нета
2.Нали уж щяха да анулират работи и разследването продължаваше, а матурите са вече по градовете и са точкувани.. :?
3.Някой са си научили резултатите поне 5 дена преди другите.
Нали идеята на тия матури беше всички да са равнопоставени.

Princessani
05-29-2010, 19:54
Какво я мъдрят още тази скала да не е златна случайно.... :D :D :D :D пък и каква е тази мода едни да си знаят точките другите не! пффф отново се убеждавам в каква държава живея?!?!



8-) 8-) 8-) :lol: :lol: :lol:


Organic Chemistry is my passion
Ми ГРОБ като дойдоха на власт..Тая година издънка след издънка.
1.Между 11 и 12 часа на предния ден темите обикаляха нета
2.Нали уж щяха да анулират работи и разследването продължаваше, а матурите са вече по градовете и са точкувани.. :?
3.Някой са си научили резултатите поне 5 дена преди другите.
Нали идеята на тия матури беше всички да са равнопоставени.

така си e защото всички мълчил и за това всички ще ни мачкат и ще сме опитни зайчета на образование ,което никъде в чужбина не се признава ,на интриги на пари и на хора ,които забогатяват на гърба на народа.

ActreSS
05-29-2010, 19:55
:-o Не мога да разбера какво толко се ядосвате,че едни си знаят точките вече,а други не.Вероятно причината е,че в нашата област са едва 1200 зрелостниците.

Princessani
05-29-2010, 19:58
:-o Не мога да разбера какво толко се ядосвате,че едни си знаят точките вече,а други не.Вероятно причината е,че в нашата област са едва 1200 зрелостниците. ми представи си ,че някой искаме да знае оценките ,за да си направим сметка дали с матура да влезем в университет или с кандид -студенски изпити ;Толкова ли е трудно да има равноправие в тая страна ........

Limon4eto0o
05-29-2010, 20:00
:-o Не мога да разбера какво толко се ядосвате,че едни си знаят точките вече,а други не.Вероятно причината е,че в нашата област са едва 1200 зрелостниците.
Като писах равнопоставеност имах предвид, че темата ще е строго сектретна, а не известна на ограничен кръг хора, а явно впоследствие, понеже някой е имал благоразумието да не си мълчи - и на половин България. Не се ли обезмисля труда на деца, които са се готвили цяла година и не са знаели предварително темата?

ActreSS
05-29-2010, 20:16
:-o Не мога да разбера какво толко се ядосвате,че едни си знаят точките вече,а други не.Вероятно причината е,че в нашата област са едва 1200 зрелостниците. ми представи си ,че някой искаме да знае оценките ,за да си направим сметка дали с матура да влезем в университет или с кандид -студенски изпити ;Толкова ли е трудно да има равноправие в тая страна ........

Ами представи си и мен ме е грижа каква ще ми е оценката,и искам да си направя сметка каква ще ми е дипломата,за да мога да си сметна бала за университета,,но дали ще пристигнат 5 дни по-рано или по-късно оценките, не виждам голяма разлика.Да не мислите ,че като ви пристигнат 5 дни по-рано резултатите и видите дали ви устройват за университет,или не,ще успеете в тези допълнителни 5 дни да научите материала,който е взет през годината...??
Странна работа.

Princessani
05-29-2010, 20:17
Какво я мъдрят още тази скала да не е златна случайно.... :D :D :D :D пък и каква е тази мода едни да си знаят точките другите не! пффф отново се убеждавам в каква държава живея?!?!



8-) 8-) 8-) :lol: :lol: :lol:


Organic Chemistry is my passion
Ми ГРОБ като дойдоха на власт..Тая година издънка след издънка.
1.Между 11 и 12 часа на предния ден темите обикаляха нета
2.Нали уж щяха да анулират работи и разследването продължаваше, а матурите са вече по градовете и са точкувани.. :?
3.Някой са си научили резултатите поне 5 дена преди другите.
Нали идеята на тия матури беше всички да са равнопоставени.
4.Голямо забавяне на учителските заплати ,както и на детските ,........

ActreSS
05-29-2010, 20:20
2.Нали уж щяха да анулират работи и разследването продължаваше, а матурите са вече по градовете и са точкувани.. :?
3.Някой са си научили резултатите поне 5 дена преди другите.
Нали идеята на тия матури беше всички да са равнопоставени.[/quote]

Още преди няколко дни се писа в пресата,че няма да има анулирани работи.

Princessani
05-29-2010, 20:23
2.Нали уж щяха да анулират работи и разследването продължаваше, а матурите са вече по градовете и са точкувани.. :?
3.Някой са си научили резултатите поне 5 дена преди другите.
Нали идеята на тия матури беше всички да са равнопоставени.

Още преди няколко дни се писа в пресата,че няма да има анулирани работи.[/quote] също се писа ,че човека ,които е заподозрян за теча на информация също е бил невинен и натопен от някой друг и всъщност се прикрива истинския информатор ,на заподозряния няма причина да го прави ,защото детето ми е била приета още април студентка с отличен .

Princessani
05-29-2010, 20:25
:-o Не мога да разбера какво толко се ядосвате,че едни си знаят точките вече,а други не.Вероятно причината е,че в нашата област са едва 1200 зрелостниците. ми представи си ,че някой искаме да знае оценките ,за да си направим сметка дали с матура да влезем в университет или с кандид -студенски изпити ;Толкова ли е трудно да има равноправие в тая страна ........

Ами представи си и мен ме е грижа каква ще ми е оценката,и искам да си направя сметка каква ще ми е дипломата,за да мога да си сметна бала за университета,,но дали ще пристигнат 5 дни по-рано или по-късно оценките, не виждам голяма разлика.Да не мислите ,че като ви пристигнат 5 дни по-рано резултатите и видите дали ви устройват за университет,или не,ще успеете в тези допълнителни 5 дни да научите материала,който е взет през годината...??
Странна работа. 5 дни са достачни ,за да знаеш ,че оценката ти стига ,за да не си правиш труда да учиш ..

Limon4eto0o
05-29-2010, 20:31
:-o Не мога да разбера какво толко се ядосвате,че едни си знаят точките вече,а други не.Вероятно причината е,че в нашата област са едва 1200 зрелостниците. ми представи си ,че някой искаме да знае оценките ,за да си направим сметка дали с матура да влезем в университет или с кандид -студенски изпити ;Толкова ли е трудно да има равноправие в тая страна ........

Ами представи си и мен ме е грижа каква ще ми е оценката,и искам да си направя сметка каква ще ми е дипломата,за да мога да си сметна бала за университета,,но дали ще пристигнат 5 дни по-рано или по-късно оценките, не виждам голяма разлика.Да не мислите ,че като ви пристигнат 5 дни по-рано резултатите и видите дали ви устройват за университет,или не,ще успеете в тези допълнителни 5 дни да научите материала,който е взет през годината...??
Странна работа. 5 дни са достачни ,за да знаеш ,че оценката ти стига ,за да не си правиш труда да учиш ..

Проблемът не е в 5те дни, а в това, че някои ( и то не малко ) са си отишли с готовата тема на изпит.

ActreSS
05-29-2010, 20:47
5 дни са достачни ,за да знаеш ,че оценката ти стига ,за да не си правиш труда да учиш ..




:lol: Ами и 5 дни да поучиш,няма да се разболееш все пак.Все някога това,което си научил,ще ти влезе в полза. :)




Проблемът не е в 5те дни, а в това, че някои ( и то не малко ) са си отишли с готовата тема на изпит
Честито да им е на тях,със здраве да си ги ползват оценкие,а на нас(балъците) не ни остава нищо друго, освен да си учиме по старомодния начин(от учебниците) и да се надяваме,че един ден справедливостта ще бъде ценена. :)

ActreSS
05-31-2010, 17:24
:)Хораааааааааа,няма ли вече да се похвалите с резултатите или все още няма нищо? :(
:wink: Утре отивам да видя какво е станало с историята,ама имам чувството,че няма да е добре :-s

Limon4eto0o
05-31-2010, 19:52
:)Хораааааааааа,няма ли вече да се похвалите с резултатите или все още няма нищо? :(
:wink: Утре отивам да видя какво е станало с историята,ама имам чувството,че няма да е добре :-s

Около мен всички продължават да се пържат, защото във Варна нищо няма...явно ще научим от нета. Ако ги бавят толкова много заради скалата и я променят в ущръб на зрелостниците, то това би значело много ниски оценки по география, а там са се явили около половината. Но ясно е - като са решили да ни прецакват, ще ни прецакват до края. А ти защо си такъв песимист, не си ли се справила добре с теста или имаш съмнения за последния въпрос? Късмет, дано утре се похвалиш отново с висок резултат. \:D/

ActreSS
05-31-2010, 19:55
Ами тестът е добре,но ме съмнява темата :o .
Един фр каза,че в сряда май щели официално да ги обявят :-o
Айде късмет и на вас,дано в сряда всички да разберете :)

Eclipsercho
05-31-2010, 19:57
Стига слухове.

http://www.btv.bg/news/bulgaria/obrazovanie/story/281706777-Obyavyavat_obobshtenite_rezultati_ot_vsichki_matur i_v_petak.html

Limon4eto0o
05-31-2010, 20:02
Сряда са по литература само, а в петък - по всичко...

rexona91
06-01-2010, 11:52
Нямам търпение вече.Дано утре да си видя оценката по БЕЛ на сайта на МОН! :)

stivanch
06-01-2010, 12:41
На телефон 088 2156555 може да разберете оценките от матурите.
http://mtel.bg/mobiltel/press.php?id=691

987654
06-01-2010, 13:05
На телефон 088 2156555 може да разберете оценките от матурите.
http://mtel.bg/mobiltel/press.php?id=691 Супер си!

Limon4eto0o
06-01-2010, 15:48
Най накрая ще спим спокойно (по-точно майка ми :D ) Брат ми има:
Български език и литература
85.50 точки Отличен (5.74)

Математика
100.00 точки Отличен (6.00)
Приет е и в СУ с първия предварителен, така че вече е студент:grin:
Успех на всички в КСК.

ActreSS
06-01-2010, 16:00
:) Браво на брат ти(тцтц с математика 100т..евала)
Иначе аз:
БЕЛ 90т -5.86
История 86,5т - 5,77
:grin: Минааах
:D