PDA

View Full Version : Как да накараме едно момче да е лудо по нас !?



peti123
05-27-2010, 18:32
може би има много такива теми , ноо тва си остава въпросът ми мистерия . Правиш квото правиш и накрая пак оставам недоволна . :D Май много филми съм гледала , но там сякаш жените карат мъжете да подивяват . Чувала съм друга теория , че като дразниш момчетата и те още повече те обичат .. тва незнам колко е вярно .. пък и как да дразниш някой който много желаеш .. :( ще ви бъдаа благодарна да споделяте мненията си ! :P

m0n4yyy
05-27-2010, 18:58
Сложи си страшна маска и когато го видиш изкочи от някъде и кажи "Буууу!!" .. едва ли ще полудее, но поне ще го стреснеш .. :D :D

По темата: Под "лудо по теб" разбираш влюбване или сексуално привличане, защото първото не може да се предизвика ... то просто си идва и не пита при кой, а второто .. с предизвикателно поведение, пищен бюст .. общо взето това мисля. ;)

m0n4yyy
05-27-2010, 19:00
А това за дразненето според мен се отнася за вече влюбените, които се опитват да накарат половинките си да ревнуват .. поне така мисля. :)

Crazytu
05-27-2010, 19:47
Дразниш някого, когато го желаеш и искаш и той да те пожелае. Но не става въпрос за сериозни чувства, а повече за привличане ..

peti123
05-27-2010, 19:51
[quote="Crazytu"] Дразниш някого, когато го желаеш и искаш и той да те пожелае. Но не става въпрос за сериозни чувства, а повече за привличане .. [/quote

ами мойто е нещо таковва .. просто искам той да ме харесва поне колкото аз него :-D , а аз не се впрягам кой знае колко -.. :oops:

Zarity
05-27-2010, 19:52
:-o Нали знаеш,че всички момчета са различни.По дяволите,вие малоумни ли сте!??Ама сериозно питам!!! Ние от де да знаем :? Опознай гоо...

justonegirlwithonehope
05-27-2010, 19:55
Всичко си е строго индивидуално, различни хора, различни идеали . . .

mArMaLaDkA
05-27-2010, 19:56
яж си захарните петлета и гледай "Том и Джери", рано ти е за момчета.

Bixel
05-27-2010, 19:59
облечи колкото се може по-малко дрехи и големи цици... даа големи :)

BlueFace
05-27-2010, 20:01
яж си захарните петлета и гледай "Том и Джери", рано ти е за момчета.

Подкрепям ,но добавям и един - *Facepalm*

b3b3t0y
05-27-2010, 20:24
Попринцип не можем да ти кажем точно,защото весеки е различен и харесва различни неща ... за съжаление повечето момчета харесват курви.. идвам им по-удобни.. това е др. тема .. сори
Започни с по разголени дрехи,токове,декултета,при ески .. тва харесват

TheBeliever
05-27-2010, 20:28
Попринцип не можем да ти кажем точно,защото весеки е различен и харесва различни неща ... за съжаление повечето момчета харесват к**ви.. идвам им по-удобни.. това е др. тема .. сори
Започни с по разголени дрехи,токове,декултета,при ески .. тва харесват

Така ли? А мен защо ме харесват и без токове, деколтета и прически? Брей, тоя общ знаменател за нищо го нямате.

Към авторката: както казаха по-горе - опознай го. Всеки е различен и ние не можем да знаем неговите вкусове и препочетания. Друг е въпросът, че е глупаво да се правиш на такава, каквато не си, за да се харесаш на момче.

onestar
05-27-2010, 22:32
Трябва да покажеш качества, които едва ли притежаваш...

И като се има в предвид това... ще е най-лесно да не се занимаваш, или да откриеш свой начин, чрез който да "влудяваш" момчетата.

Само това с дразненето не го прави, защото е... от тъпо по-тъпо.

Linns
05-27-2010, 22:50
На теория си падат по диви мацки дето да ги подлудят, но на практика се влюбват в добри момичета..

BgHtH
05-27-2010, 23:01
Нещо ти се разминават теорията и практиката ми се струва..

Linns
05-27-2010, 23:05
Именно.. ;)

BonbonaBaby
05-28-2010, 06:58
Бахти загорелия.. :-o

Има ВАЖНА ТЕМА "Как да се харесаме на момиче"... направи си труда да влезнеш да прочетеш .. малоумник такъв ! :x

Nakadah
05-28-2010, 07:02
Бахти загорелия.. :-o

Има ВАЖНА ТЕМА "Как да се харесаме на момиче"... направи си труда да влезнеш да прочетеш .. малоумник такъв ! :x

Как да накараме едно момче да е лудо по нас !?

PS: Метни тухла по него :wink:

dimitar_ak
05-28-2010, 08:39
Момчетата са лесни. Направи му салата, а после се съблечи. Вече е твой.

Lyubeto
05-28-2010, 08:51
При някои може и без салата :lol:

DeAdLyDoSe
05-28-2010, 09:19
За съжаление не мога да ти помогна много относно този въпрос :( :( :(

Milen0v
05-28-2010, 10:41
да най лесния начин да свалиш едно момче е да му се натискаш..
а след тва му се прави на недостъпна да видиш как ще вари по дирите ти

mArMaLaDkA
05-28-2010, 10:45
^ честно ли?
Имам чувството, че колкото повече време пребивавам в тоя форум, толкова повече се обогатявам, както духовно, така и душевно.

bilqnavod
05-28-2010, 10:51
Ограничените момчета и като цяло мъже (говоря за пълните простаци) харесват разголените и нак****ни момиченца. Интелигентните мъже гледат външната красота, но В СЪЧЕТАНИЕ С ВЪТРЕШНАТА - т.е. да бъде мила, нежна интелигентна и хубава. Трябва да прецениш от кой тип е момчето и да видиш дали има смисъл да почетеш малко книжки и да се пообразоваш или просто да обуеш късата поличка и токчета. :-D

Bixel
05-28-2010, 11:08
Момчетата са лесни. Направи му салата, а после се съблечи. Вече е твой.
забрай рикийта

Elenichkaa
05-28-2010, 12:05
дръж се естествено!Ако те хареса-супер,ако не-...ми супер 8-)
с преструвки и надуване....нищо не става,просто забравяш коя си?!?!?!предполагам де 8-)

m0n4yyy
05-28-2010, 18:13
Попринцип не можем да ти кажем точно,защото весеки е различен и харесва различни неща ... за съжаление повечето момчета харесват к**ви.. идвам им по-удобни.. това е др. тема .. сори
Започни с по разголени дрехи,токове,декултета,при ески .. тва харесват

Ахамм .. а ти под ку**и какво разбираш ?? Не е ли леко "неподходящо" една тийнейджърка да се облича по предизвикателен начин и да прилича на 20 годишна дама .. извинявай, но едно 13 (14, 15, 16 ) годишно момиче да носи високи токове, грим, дълбоки деколтета ... е "леко" ку***нско, не мислиш ли ?? И го казвам поради причината, че и такива момичета нямат поведение на деца на техните години .. Мисля, че това не е в границите на нормалното момиче .. :) В случая бих препоръчала на авторката да се сближи с него ии да започне да му прави леки намеци. :)

ScarletBite
05-28-2010, 20:18
Що всички искате да ставате някакви мъжемелачки, мутреси и кучки?

tuzaro
05-28-2010, 20:26
На теория си падат по диви мацки дето да ги подлудят, но на практика се влюбват в добри момичета..
които им готвят и ги изслушват в трудните моменти, а не да са постоянно по дискотеките 8)

kris1991kris
05-29-2010, 07:15
10 пъти по-лесно от колкото обратния вариант ... да ви имам проблемите :D

Иначе сериозно ... има два варианта. Единия е да си естествена, а другия позьорка ... втория ще привлече само жалките повърхностни подобия на мъже. Ти си избери.

fenastz
05-29-2010, 13:15
Със сини прашки :D

tnp123
05-29-2010, 22:19
Чувала съм друга теория , че като дразниш момчетата и те още повече те обичат .. тва незнам колко е вярно .. пък и как да дразниш някой който много желаеш ..

Такаа, малко разум. Като за начало, ако момчето е нормално(т.е. вече се замисля за момичета :-D ), и момичето е добро(красиво), то би трябвало момчето да се е заглеждало по нея. Тоест, да я харесва. И сега само трябва да се сприятелиш с него, и лека полеекаа.....звучи лесно нали?
Евентуално проблем биха били други момичета, но ако се "доближиш" достатъчно близко той ще мисли само за теб, понеже ти си най достъпната(не в лош смисъл).
Първо, определи какъв вид привличане. Както вече споменаха, има к**ви има и "добри" момичета. Ако си от първите, ми казаха ти:оскъдни дрешки натискане, без задръжки..........

Ако си от вторите, и не смяташ да изчукаш половината клас(ако вече не си го направила де), тогава горното би било голяма грешка. Аз като видя някое по така "дрехлесс" момиче с 2-3 тона грим....туко-виж съм получил епилептичен пристъп. Направо ме отвращават(повечето). А и ако това момиче ще ми е гадже, бих искал да си остави природните дадености по покрити, тъй де, моето си е мое. Това за дразненето, категорично не. Ако едно момиче ме дразни, то аз ще реша че не ме харесва, и ми се подиграва.(Това важи само за времето преди да се утвърдите като приятели или нещо повече!) Като за начало гледай да прекарваш повече време заедно с него, ти си реши как. Наблюдавай го. Ако те харесва(не просто така, ами те желае много), то той най вероятно ще се опита да бъде с теб колкото се може повече. Един вид да те преследва, но не като сериен убиец.:D Идва до магазина, от който ти си купуваш нещо през голямото, навърта се около теб..... И лека полека ще се заформи приятелство. След това вече не знам, не съм стигнал до тази фаза още 8-) :( Use your imagination!


Но да накараш едно момче видимо да лудне по тебе с щракване на пръсти...няма да стане.

А внимавай с предложението за събличането, да не вземе да избяга момчето от срам. :razz:

soneri
05-30-2010, 18:41
Лудо ?? :grin: Не бих казала, не бих искала чак да е луд по мен. Но за да накараш едно момче, особено това което харесваш да ти обърне внимание, първо му покажи, че и ти го харесваш. А не като мен да криеш и да се притесняваш, когато е около теб, защото ката нищо няма да стане. Нали примерно общувй с него, но не чак дотам, че да го задушаваш .. Защото мисля, че на момчетата това не им понася, и не бързай това е най-важното .. Наистина всичко се постига с времето, търпението му е майката. Имаш ли такова ще успееш. И ще го накараш ако искаш да е луд по теб ... Но според мен може чак до там да не се стига, че ми е писнало от обсебващи луди момчета, които по цял ден ти се вричат :-) Такива не мога да ги понасям лично аз.

Но и всичко си зависи от момичето, как ще подходи, все пак всички сме различни :-) но не ви препоръчвам да са луди по вас, :grin: ще изкрейзате ...

reni7o0o
05-30-2010, 18:43
Лудо ?? :grin: Не бих казала, не бих искала чак да е луд по мен. Но за да накараш едно момче, особено това което харесваш да ти обърне внимание, първо му покажи, че и ти го харесваш. А не като мен да криеш и да се притесняваш, когато е около теб, защото ката нищо няма да стане. Нали примерно общувй с него, но не чак дотам, че да го задушаваш .. Защото мисля, че на момчетата това не им понася, и не бързай това е най-важното .. Наистина всичко се постига с времето, търпението му е майката. Имаш ли такова ще успееш. И ще го накараш ако искаш да е луд по теб ... Но според мен може чак до там да не се стига, че ми е писнало от обсебващи луди момчета, които по цял ден ти се вричат :-) Такива не мога да ги понасям лично аз.

Но и всичко си зависи от момичето, как ще подходи, все пак всички сме различни :-) но не ви препоръчвам да са луди по вас, :grin: ще изкрейзате ...
+1

:shock: Луд по мен...донякъде може, ама да е ОБСЕБЕН не не... не ви трябва такъв 8-)

tanch3t093
05-30-2010, 19:04
Лудо ?? :grin: Не бих казала, не бих искала чак да е луд по мен. Но за да накараш едно момче, особено това което харесваш да ти обърне внимание, първо му покажи, че и ти го харесваш. А не като мен да криеш и да се притесняваш, когато е около теб, защото ката нищо няма да стане. Нали примерно общувй с него, но не чак дотам, че да го задушаваш .. Защото мисля, че на момчетата това не им понася, и не бързай това е най-важното .. Наистина всичко се постига с времето, търпението му е майката. Имаш ли такова ще успееш. И ще го накараш ако искаш да е луд по теб ... Но според мен може чак до там да не се стига, че ми е писнало от обсебващи луди момчета, които по цял ден ти се вричат :-) Такива не мога да ги понасям лично аз.

Но и всичко си зависи от момичето, как ще подходи, все пак всички сме различни :-) но не ви препоръчвам да са луди по вас, :grin: ще изкрейзате ...

мхмммммм

ReachlessGirl
05-30-2010, 19:07
Не знаех, че любовта на момчетата се измерва в това колко ги дразниш .. :lol: :lol: Иначе не е лесно този вид поведение и не всяко момиче го може ..