PDA

View Full Version : Листопад



selenasky
05-27-2010, 18:43
Айде сега си кажете мнението за този филм и за другите турски сериали :-D

MISkrisinkaaa
05-27-2010, 18:52
ми аз листопад не съм гледала,но много е интересен "малки жени"
дават го по нова,всеки ден от 16:30

Eliii
05-27-2010, 19:14
Майка ми го гледа, баба ми го гледа, в общи линии всички го гледат ... Аз - НЕ !!

razores
05-27-2010, 19:29
Пного от роднините ми го гледат :? Не ми харесват турските сериали като цяло. И аз не знам кво им се кефят толкова :-o

roshlichka
05-27-2010, 20:23
Много ми харесва Листопад.. не съм пропуснала серия..

December
05-27-2010, 20:30
Майка ми го гледа, баба ми го гледа, в общи линии всички го гледат ... Аз - НЕ !! Същото.
Но много ми е странно,че Перла я гледаха около 5-6 момчета от нашият клас.Представете си,връщат се от тренировка по баскет,14 годишни момчета,и сядат да гледат Инджи и Мехмед :razz: А само да ги чуете как обсъждат."А тоя ще спаси Инджи',"А,оная голяма курва" пхахахаха :razz:

nIkEnCeTy_bE
05-27-2010, 21:20
Не струва. Единственият турски сериал, който съм гледала и ще гледам е Перла. Това е сериала. :)

Transform
05-27-2010, 21:52
Не е някой тъп филма,добре е направен.. но изглежда че не на всички и харесва.. :grin:

the_best_f
05-27-2010, 21:54
Ааа, за "Глистопад" ли говорите? :lol:

deeb
06-11-2010, 20:33
Харесва ми. Не е лош

FuCkInBuBbLeGuM
06-11-2010, 20:56
И аз съм забелязала, че доста от момчетата го гледат :lol: . Иначе аз хвърлям по едно око като съм с баба ми или майка ми.

LoveLetter
06-11-2010, 20:58
Не го гледам, но знам героите. Майка само това обсъжда.. 8-)

danibebi
06-11-2010, 21:08
Според мен,няма по-хубав турски сериал от Перла.Той е просто несравним :) Ии Листопад не е лош,но Перла е върховен просто.

Tempest
06-11-2010, 21:50
лошото е, че свърши "Сакъз"... а листопада аз съм принуден да го гледам, щото компа е зает от 8 до 10, никой не ме вика да излизам и си седя у нас, освен ако не изляза с колелото да се шматкоря по баирите..

звънни ми, спаси ме от турски сериали :D

Moonstalker
06-12-2010, 15:41
О, косопад. Ужас, не го гледам т'ва рано ми е да умирам.

the_best_f
06-12-2010, 20:29
Tempest, жалко за "Сакъз" наистина.

Molzinka
06-13-2010, 08:39
като изгледах първия епизод много ми хареса и чаках другите епизоди с такова нетърпение, но напоследък ми става доста тъп. Гледам го като няма какво друго да се гледа, но не го следя или да се прибирам специално заради него 8-)

Chery
06-13-2010, 08:44
Не гледам листопади,перли и т.н :D

crazygirl13
06-16-2010, 14:24
"Листопад" е много хубав сериал и от ден на ден става все по-интересен

s3nsual
06-16-2010, 16:18
Майка ми е луда фенка на турските сериали . На мен изобщо не ми харесват, нито "листопад" , нито някои друг

Eisblume
06-16-2010, 18:38
Единствената сцена, която гледах е когато онази червенокосата баба сгащи Ферхунде с любовника й и я хвана за косата и взе да дърпа, както милата Ферхунде си беше на седалката :lol: За някои може да е тъжна сцената, но на мен ми се стори смешно.
Колкото до останалите - Али Раза е ПИЧ :razz:

Смятам да си купя книгата. Поне ще разбера за какво става дума без да се мъча през ТВ-то или компютъра.

viv4etooo
06-18-2010, 09:40
Филмът не е лош :)

lizzy
06-21-2010, 19:00
"Листопад" е много хубав сериал и от ден на ден става все по-интересен

+ 8)

BladeDancer
06-21-2010, 20:24
Глистопад? От ден на ден българския народ става все по-тъп. Как може да ви контролират мозъците с тези турски измети? По национални телевизии да дават сериали от други държави та камоли от турция- мазната страна! Тва е чиста политика. След 2 -3 години всички ще заобичат турците и кво ще следва от това - ахмед доган пак ще ни го бута в гъза здраво.

ИЗМЕТ!!!

dark_angel3
06-21-2010, 20:39
Майка ми го гледа, баба ми го гледа, в общи линии всички го гледат ... Аз - НЕ !!

bootyboy
10-26-2010, 21:05
Мнението ми е, че не им е мястото по българска телевизия

missBlonde03
11-04-2010, 17:38
Майка ми го гледа, баба ми го гледа, в общи линии всички го гледат ... Аз - НЕ !!
Аз същоо !!! :!: :!: :!: :!:

JZfan
11-04-2010, 17:51
Мнението ми е, че не им е мястото по българска телевизия

BeezyJey
11-04-2010, 18:00
Всичките са боклуци..

BlueKnife
11-05-2010, 07:53
твърдо против съм секви турски сериали. нека си ги има, нека си ги гледат в другите страни, ама в България?! може да са предразсъдъци тва мойто, ама.. не знам, чувствам го като неуважение към историята. хората са ги търпели тия половин век и са страдали, заради тях, борили са се да се оттърват от тях и са едва ли не сичкото тва се е забравило и ние им купуваме сериалите на тия.. нека се развиват на наш гръб, нека. и преди некой да ме е нападнал, тва си е лично МОЕ мнение и така АЗ го чувствам.

BeezyJey
11-06-2010, 09:05
твърдо против съм секви турски сериали. нека си ги има, нека си ги гледат в другите страни, ама в България?! може да са предразсъдъци тва мойто, ама.. не знам, чувствам го като неуважение към историята. хората са ги търпели тия половин век и са страдали, заради тях, борили са се да се оттърват от тях и са едва ли не сичкото тва се е забравило и ние им купуваме сериалите на тия.. нека се развиват на наш гръб, нека. и преди некой да ме е нападнал, тва си е лично МОЕ мнение и така АЗ го чувствам.

500 години на половин век ли ти приличат ? Като ще остроумничиш, поне не говори глупости..

BlueKnife
11-06-2010, 15:55
твърдо против съм секви турски сериали. нека си ги има, нека си ги гледат в другите страни, ама в България?! може да са предразсъдъци тва мойто, ама.. не знам, чувствам го като неуважение към историята. хората са ги търпели тия половин век и са страдали, заради тях, борили са се да се оттърват от тях и са едва ли не сичкото тва се е забравило и ние им купуваме сериалите на тия.. нека се развиват на наш гръб, нека. и преди некой да ме е нападнал, тва си е лично МОЕ мнение и така АЗ го чувствам.

500 години на половин век ли ти приличат ? Като ще остроумничиш, поне не говори глупости..
оп, признавам, голяма глупост съм изръсила, половин хилядолетие съм имала предвид, мисля, че много добре си схванал какво искам да кажа.

LovEsIckk
11-06-2010, 22:10
Абе честно да си кажа,преди бях доста скептично настроена към турските сериали и точно към този. Въобще полудявах като видех майка ми пред телевизора,разплакана и гледаща го. Ама от скоро се позарибих и почнах да го зяпам. Даже вечер излизам след като го изгледам. И честно казано , нищо, че сериала е турски , откривам в него много повече реалистичност, ценности и т.н., от колкото в хиляди други сериали. Сега писнало ми е да гледам за Есмералди,Лоли,Химени и т.н. - супер нереално,банално и кофти направено. До като в Листопада , хората и живота им за който се разказва , са супер близки до действителноста. Гледаш за живота,премеждията и трудностите на обикновенния човек. Та дори ако ги нямаше турските имена и традиции,спокойно можеш да кажеш,че това е българската действителност.

SiSi7yYy
11-08-2010, 17:01
Майка ми го гледа, баба ми го гледа, в общи линии всички го гледат ... Аз - НЕ !!

У нас е същото, но аз по голяма простотия не бях гледала :D :D

mgxpower
11-09-2010, 12:01
Оставете тия турски мазнотии ами ми кажете защо свършиха Щурите съседи как съм се смял с тях дори тази нощ сънувах, че са почнали да ги дават пак, но уви... :x

4o4ina
11-09-2010, 18:07
:smt078

BlackEyedPeas
11-09-2010, 19:18
Абе честно да си кажа,преди бях доста скептично настроена към турските сериали и точно към този. Въобще полудявах като видех майка ми пред телевизора,разплакана и гледаща го. Ама от скоро се позарибих и почнах да го зяпам. Даже вечер излизам след като го изгледам. И честно казано , нищо, че сериала е турски , откривам в него много повече реалистичност, ценности и т.н., от колкото в хиляди други сериали. Сега писнало ми е да гледам за Есмералди,Лоли,Химени и т.н. - супер нереално,банално и кофти направено. До като в Листопада , хората и живота им за който се разказва , са супер близки до действителноста. Гледаш за живота,премеждията и трудностите на обикновенния човек. Та дори ако ги нямаше турските имена и традиции,спокойно можеш да кажеш,че това е българската действителност.

+1. Не го гледам, мразя турските сериали, изобщо всякакви сапунени сериали. Но вечер, като сядам да ям, нашите го гледат и аз какво да правя, гледам го и аз. И като се загледам, не е като повечето. Сякъш има нещо по-различно в този, не знам какво, но този дори не е сапунен.

xKiFlA
11-10-2010, 22:21
турските простотии край нямат :booooomb:
трябва забрана за подобни сериали в бг !