PDA

View Full Version : Как да й го върна ?



addiTo
05-27-2010, 18:57
..

ecstazy
05-27-2010, 19:02
Имам да, не се занимавай с такива глупости. Отмъщението е ебати долното нещо. Не й го връщай, а спирай всякакви контакти с нея като те дразни до такава степен... :shock: /не се занимавай с момчето, и да те хареса, не е заслужило да е жертва на твоето "отмъщение" -.-/

elito0o0o0
05-27-2010, 19:11
Мамо... ама една приятелка ми взе близалката вчера. Бах ти приятелката :-x К`во да направя,че да й го върна ТЪПКАНО?!!

Ми маменце.. к`во ще кажеш да пораснеш вече?

nIkEnCeTy_bE
05-27-2010, 20:48
От отмъщение няма смисъл. Зарежи я, излизай с други. След време твоето безразличие ще подейства.

uBuTo
05-28-2010, 09:33
Ами вземи и кажи че не я търпиш първо.. Какво и се правиш на приятелка.. :? И защо пък да няма самочувствие.. :?

MochaOnMyLips
05-28-2010, 09:37
След като така и така не я харесваш, защо въобще се влачиш с нея? Просто и тегли една и си намери други хора, с които да излизаш, по дяволите. Не е толкова сложно. Ти какво, на 10 ли си?

addiTo
05-28-2010, 13:10
Мамо... ама една приятелка ми взе близалката вчера. Бах ти приятелката :-x К`во да направя,че да й го върна ТЪПКАНО?!!

Ми маменце.. к`во ще кажеш да пораснеш вече?

Амм да ти кажа никой не ти е искал селското мнение ;] Поисках помощ, а не идиот/ка като тебе !

addiTo
05-28-2010, 13:19
Ами вземи и кажи че не я търпиш първо.. Какво и се правиш на приятелка.. :? И защо пък да няма самочувствие.. :?

Не, аз не й се правя на приятелка ... просто тя се движи с най - добрите ми приятелки и няма как да се отделя от тях заради една фръцла ;] Ааа тук обаче не си много права [ може и аз да не съм се изразила правилно в началото ]. Наистина хубавао е да имаш самочувствие и да си уверен в себе си, ама до някаква степен. Не мисля, че това нейното е нормално - да обиждаш, да се подиграваш и да нямаш другите за нищо. Аз също мога да кажа, че имам самочувствие, обаче аз съм толерантна с всички и не им казвам " Малеее, много си зле бе " или нещо от този сорт. :)

ecstazy
05-28-2010, 13:21
говори с нея

addiTo
05-28-2010, 13:31
Оффф хора разберете, че не ми е толкова лесно колкото мислите ... Не мога просто така да я оставя да ми се подиграва и само да я гледам. Добра идея е да търгна с други, но тя се движи с най - добрите ми приятелки, а аз не мога да ги зарежа просто ей така. Какво като и тегла една, няма смисъл, ше стане спора и тя ше извика майка и баща й да я защитават [ нали не може сама ]. Не мога и да съм безразлична към нея ... имам в предвид не мога да не й говоря, не мога да не я гледам, просто не мога да правя това докато тя ме обижда, защото е ужасно. Oт 1 до 5 клас бях център на подигравки, защото просто си мълчах, когато ме обиждаха и не искам отново да стане така. Така, че няма да й се оставя. И наистина благодаря на всички за коментарите ;)! Очаквам още съвети от ваша страна :}.

sladur4etyYy
05-28-2010, 13:42
дръж се с нея, както тя с теб. кво толкова?

но имаш доста по- голям проблем от този с приятелката си. ''толкова съм грозна, че няма как да ме хареса''- как може да говориш така за себе си? много се подценяваш. трябва да промениш себе си най- напред, да се харесваш ТИ, след това, с правилното отношение, никой няма да смее да се държи така с теб.

addiTo
05-28-2010, 13:45
говори с нея

С нея не може да се говори. Реже като за свтовно. Пък и аз не съм по говоренето, но ще си помисля, може и да пробвам. Мерси! ;)

addiTo
05-28-2010, 13:51
дръж се с нея, както тя с теб. кво толкова?

но имаш доста по- голям проблем от този с приятелката си. ''толкова съм грозна, че няма как да ме хареса''- как може да говориш така за себе си? много се подценяваш. трябва да промениш себе си най- напред, да се харесваш ТИ, след това, с правилното отношение, никой няма да смее да се държи така с теб.

Е, всъщност аз не се мисля за толкова грозна, но от децата в даскало си личи. Например момчетата винаги закачат другите ми приятелки, винаги тях харесват, а аз стоя все едно съм невидима. Знам това е, защото съм по - пълна от другите, имам повече пъпки на лицето [ които вече почти ги няма :P ] , имам брекети [ който този или другия месец ще махаме :-P ] ... така, че остава проблема със затлъстяванетоо. Е, да може да се каже, че съм на диета и спортувам, но от скоро. Това са те - 3 причини са. И най- голямата е , че съм пълна. ;(

xWandereRx
05-28-2010, 15:04
на 10 или 11 си ?

elito0o0o0
05-28-2010, 15:08
на 10 или 11 си ?Тя не иска селски мнения! :lol:

ПП: А ние не искаме форума да е детска градина. :)

xWandereRx
05-28-2010, 15:15
ее тя не стига, че тъпа ами и претенции има :razz:

elito0o0o0
05-28-2010, 15:51
ее тя не стига, че тъпа ами и претенции има :razz: :( Ба,ми не знам чУек... тя претендира,че съм селянка .. Тоест.. аз ако съм селянка... не знам тя каква би трябвало да е.. :-o :-o

cvetinka95
05-28-2010, 15:58
Имам да, не се занимавай с такива глупости. Отмъщението е ебати долното нещо. Не й го връщай, а спирай всякакви контакти с нея като те дразни до такава степен... :shock: /не се занимавай с момчето, и да те хареса, не е заслужило да е жертва на твоето "отмъщение" -.-/

uBuTo
05-28-2010, 16:11
Е опитах се да се направя на умна.. ама не ми се получи.. съдба.. :D Подхващам си в стария стил - вземи една тръба и я убий.. :o

Luscious_Heart
05-28-2010, 16:48
БАСИ ТИЙН ПРОБЛЕМ ПЪЛЕН С 11-ГОДИШНИ!!!

diksi
05-28-2010, 19:53
За едното "Като насрана е.." изкаш да си отмъщаваш?! Не на мене тия, проблема е много по - навътре.. Ти и завиждаш, навярно заради самочувствието ии сега понеже тие е издразнила и си решила край ТЯ ТРЯБВА ДА УМРЕ... :? На бас се хващам, че твойте "БФФ" са се изкискали.. Абее каша..

Да обобщим :lol: : Според мен, не трябва да си връщаш нищо но никого.. Кой както си го направи, защо нея не я базикат..
Твоите приятели не стават.. Сори за тва мнение, което няма да ти хареса, но за мен така стоят нещата..

elito0o0o0
05-28-2010, 21:10
БАСИ ТИЙН ПРОБЛЕМ ПЪЛЕН С 11-ГОДИШНИ!!!10 брат.. 10-годишни :lol:

WaterLilly
05-28-2010, 21:27
Е опитах се да се направя на умна.. ама не ми се получи.. съдба.. :D
Fail

mArMaLaDkA
05-28-2010, 21:33
Тя цялата тема е трагична. По-трагични от авторката май са само 3-мата(или колкото са) души, които взаимно се подкрепят и си вдигат самочувствието.

addiTo
05-29-2010, 07:15
на 10 или 11 си ?Тя не иска селски мнения! :lol:

ПП: А ние не искаме форума да е детска градина. :)

Точно така ! Не искам селски мнения, но пък от селяни като тебе не може да се очаква да напишеш нещо друго. И да ти кажа, че една тема не прави форума детски ... Мисли преди да напишеш нещо. И като те дразни тази тема, защото е детска защо пишеш в нея ? Хахха доста си смотан/а. Върви си на село. По-добре ще направиш. ;]

uBuTo
05-29-2010, 07:19
на 10 или 11 си ?Тя не иска селски мнения! :lol:

ПП: А ние не искаме форума да е детска градина. :)

Точно така ! Една тема не прави форума детски ... Мисли преди да напишеш нещо. И като те дразни тази тема, защото е детска защо пишеш в нея ? Хахха доста си смотан/а. Върви си на село. ;]
Пишем в темата ти, недоразвит ембрион с чорапи в сутиена, за да ти се смеем на тъпотията.. Смотана си ти.. Опивай на люлките в парка.. а не ни петни ушите със глупостите си :lol:

addiTo
05-29-2010, 07:28
на 10 или 11 си ?Тя не иска селски мнения! :lol:

ПП: А ние не искаме форума да е детска градина. :)

Точно така ! Една тема не прави форума детски ... Мисли преди да напишеш нещо. И като те дразни тази тема, защото е детска защо пишеш в нея ? Хахха доста си смотан/а. Върви си на село. ;]
Пишем в темата ти, недоразвит ембрион с чорапи в сутиена, за да ти се смеем на тъпотията.. Смотана си ти.. Опивай на люлките в парка.. а не ни петни ушите със глупостите си :lol:

А някой да те е карал да пишеш ?

uBuTo
05-29-2010, 07:29
на 10 или 11 си ?Тя не иска селски мнения! :lol:

ПП: А ние не искаме форума да е детска градина. :)

Точно така ! Една тема не прави форума детски ... Мисли преди да напишеш нещо. И като те дразни тази тема, защото е детска защо пишеш в нея ? Хахха доста си смотан/а. Върви си на село. ;]
Пишем в темата ти, недоразвит ембрион с чорапи в сутиена, за да ти се смеем на тъпотията.. Смотана си ти.. Опивай на люлките в парка.. а не ни петни ушите със глупостите си :lol:

А някой да те е карал да пишеш ?
Божеее колко си кухо..! :razz: Пиша щото много обичам да ги тровя ей такива като тебе.. дете мое.. :o

addiTo
05-29-2010, 07:39
:D Трагични сте всички вие дето се отваряте и си викате кфи са тия лапета тука .. вие сте трагичните ... просто сте недоразвити. Сигурно майка ви и баща ви се дрогират и стоят в кръчмите ;] и просто няма кой да ви научи на обноски. И тези, които ми помагат не са трагични, а точно напротив. И uBuTo върви се виж в огледалото ма /ако имаш такова де, шот такива селянки нз дали имат огледала/ ... пък после гледай и съди другите

uBuTo
05-29-2010, 07:41
:D Трагични сте всички вие дето се отваряте и си викате кфи са тия лапета тука .. вие сте трагичните ... просто сте недоразвити. Сигурно майка ви и баща ви се дрогират и стоят в кръчмите ;] и просто няма кой да ви научи на обноски. И тези, които ми помагат не са трагични, а точно напротив. И uBuTo върви се виж в огледалото ма /ако имаш такова де, шот на такива селянки нз дали имат огледала/ ... пък после гледай другите
Ми да имам огледало.. и се гледам всеки ден.. Това че когато ти се погледнеш огледалата се чупят не е мой проблем.. И като съм селянка какво..? Ш ме набиеш ли или кво.. Много сте велики ей така зад клавиатурата.. мишкиииииииииииииииииииии ииииииииииии :-x

gret4ety
05-29-2010, 08:21
АБЕ ТИ ТЪПА ЛИ СИ ?!?!?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

uBuTo
05-29-2010, 08:24
^ аз ли или авторката.. 8-)

gret4ety
05-29-2010, 08:28
Авторката !! :shock: :shock:

elito0o0o0
05-29-2010, 10:29
:D Трагични сте всички вие дето се отваряте и си викате кфи са тия лапета тука .. вие сте трагичните ... просто сте недоразвити. Сигурно майка ви и баща ви се дрогират и стоят в кръчмите ;] и просто няма кой да ви научи на обноски. И тези, които ми помагат не са трагични, а точно напротив. И uBuTo върви се виж в огледалото ма /ако имаш такова де, шот на такива селянки нз дали имат огледала/ ... пък после гледай другите
Ми да имам огледало.. и се гледам всеки ден.. Това че когато ти се погледнеш огледалата се чупят не е мой проблем.. И като съм селянка какво..? Ш ме набиеш ли или кво.. Много сте велики ей така зад клавиатурата.. мишкиииииииииииииииииииии ииииииииииии :-x :lol: :lol: :razz: :razz: Много ме радваш,ей!! 8-)

addiTo Ти недей да намесваш майка ми и баща ми и да говориш през кухата си кратуна ,че ако те хвана такъв бой ще ти хвърляя.. К`во ми се правиш на отворена бе дечкоо?! Темите в тоя форум са БЕЗБРОЙ МНОГО,които го правят да бъде детска градина. Тъпа малка пикла.. ние огледала си имаме.. за разлика от теб. Сигурно като минаваш по улиците и витрините се трошат до една.. деба дрислата.. Скрий се ма! Аз ако съм на тая дето искаш да си и го връщаш до сега да си станала най-голямата мишка в това даскало и всички да ти се подиграват на простата тиква.. Точно за това дето се правиш на най-голямата,за това така ще се държат с теб. Пръдла такава.. върви си играй в пясъчника..

elito0o0o0
05-29-2010, 10:34
и второто е, че съм толкова грозна, че той със сигурност няма да ме хареса. Жалка си! Не разбираш ли? Скрий се да не ти гледам грозното мутренце,че ще го нацепя с брадвата ако продължаваш да ни се правиш на отворенка..

xWandereRx
05-29-2010, 12:06
деба тая злоба :razz: :razz:

fenastz
05-29-2010, 12:46
Спи с брат й.

elito0o0o0
05-29-2010, 14:17
Спи с брат й.На 10 не е хубаво да започва сексуалния си живот.. :lol:

NoShTnO_iZkUsHeNiE
05-29-2010, 14:31
Като толкова искаш нещо недей да мислиш с какво да й връщаш и как да й направиш нещо гадно,ами отиди и й кажи всичко в очите,защото в случая си доста смешна ;)

Sis0k0666
05-29-2010, 14:43
Иди на психолог...

fenastz
05-29-2010, 20:15
Спи с брат й.На 10 не е хубаво да започва сексуалния си живот.. :lol:

Права си, късно й е... 8-)

elito0o0o0
05-29-2010, 20:24
Спи с брат й.На 10 не е хубаво да започва сексуалния си живот.. :lol:

Права си, късно й е... 8-) :lol: Точно така! Вече е модерно в първи клас да има човек по 2-3 деца 8)

TheAceOfLove
05-30-2010, 00:49
Според мен трябва да се научиш да й отвръщаш в ежедневието, вместо да правиш някакво голямо отмъщение. Когато се заяде с теб й отвърни с иронична усмивка, че е много остроумна. Изобщо всичко, което мисли за себе си можеш да обърнеш срещу нея. Ако й кажеш, "Колко си мила, колко си добронамерена... и т.н. с правилния тон, тя ще знае, че я иронизираш, но няма да има какво да ти отговори, защото не си й казала обида.
И най-важното, изгради собственото си самочувствие, бъди човек с който хората искат да са близки и твоите приятелки ще разберат един ден кой им е по-ценен

SheIsAggressive
05-30-2010, 07:56
:D Трагични сте всички вие дето се отваряте и си викате кфи са тия лапета тука .. вие сте трагичните ... просто сте недоразвити. Сигурно майка ви и баща ви се дрогират и стоят в кръчмите ;] и просто няма кой да ви научи на обноски. И тези, които ми помагат не са трагични, а точно напротив. И uBuTo върви се виж в огледалото ма /ако имаш такова де, шот на такива селянки нз дали имат огледала/ ... пък после гледай другите
Ми да имам огледало.. и се гледам всеки ден.. Това че когато ти се погледнеш огледалата се чупят не е мой проблем.. И като съм селянка какво..? Ш ме набиеш ли или кво.. Много сте велики ей така зад клавиатурата.. мишкиииииииииииииииииииии ииииииииииии :-x :lol: :lol: :razz: :razz: Много ме радваш,ей!! 8-)

Много ясно че те радвам.. аз съм уникална.. :D

_InSaNe_
05-30-2010, 11:23
кажи й всичко дето мислиш за нея в лицето,може би няма да обърне много внимание,обаче поне ще разбере че на теб не ти пука.

Co0kieee
05-30-2010, 11:40
Защо пък трябва да и го връщаш? Все пак по - умният отстъпва. Не се занимавай с нея. Щом се държи така явно не става за приятелка. Намери си приятели, който да те уважават и ценят :) и ти тях и така. Успех!

3oPuTy
05-30-2010, 11:45
на 10 или 11 си ?Тя не иска селски мнения! :lol:

ПП: А ние не искаме форума да е детска градина. :)

Точно така ! Не искам селски мнения, но пък от селяни като тебе не може да се очаква да напишеш нещо друго. И да ти кажа, че една тема не прави форума детски ... Мисли преди да напишеш нещо. И като те дразни тази тема, защото е детска защо пишеш в нея ? Хахха доста си смотан/а. Върви си на село. По-добре ще направиш. ;]
Еййй много ги обичам тия патки като теб ... Оборотни пред монитора и задръстени в реалния свят ... :lol: Като си голямата гражданка и си много умна що не можеш сама да се оправиш с няк'во момиче?!Аз ще ти кажа защо - защото нямаш никакво самочувствие,защото си задръстена и к'вато там още ти дойде на акъла ... И точно за това тук нареждаш като селски каруцар,защото си мислиш,че така ще можеш да преодолееш срама си и да успееш да се упреш на малкия пръст на оная.Да обаче,моето момиче,така само слизаш още по-ниско.

bori96
05-30-2010, 11:53
Не и падай на нивото...

elito0o0o0
05-30-2010, 11:59
Не и падай на нивото... :lol: :lol: Че тя вече е паднала.. като направи тази тема и започна да се прави на отворенка. :lol: Колко повече от това да й падне нивото?! :lol:

addiTo
10-03-2010, 15:06
ключ ! :)

HoBoJIyHuE
10-17-2010, 11:57
Вие пък кво толкова я нападате..... Момичето просто искаше някво обективно мнение по темата......А елит0о0о0 за пореден милиярден път се развихри... :lol: :razz: ....А иначе по самата тема,не и обръщай внимание! Знам ,че си мислиш :Офф тфа всичко го казват,не върши работа. Пробвай да си говориш с останалите от класа,излизайте ,правете си кефа,пък ако толкова не можеш да се справиш ,се премести в друго даскало :) Дръж се естествено и всичко ще си е наред...Не търси някакво огрооомно отмъщение ;) Само ще си изгубиш времето. :) Ако те види ,че си щастлива ,ще се пукне от яд 8)